Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.04.13 22:41



Има, ама зависи от съотношението. Тая вечер се излъгах да включа тивито и щото хващам добре само ТВ7 и Канал 1 в момента, та загледах на канала, предаване за млади знаещи, можещи и с хъс хора и дъртите курви без извинение Андрей Лайчев и Каролев, барабар с Харалан, към който съм леко по-благосклонна.
Та направо ми падна шапката относно разликата в отношението към света, държавата, народа, бъдещето, парите, политиката - абе по всяка една тема. Все едно летен бриз и миризма в центъра на екарисаж.
Българите от моето поколение са най-вече два типа - или мръсни курви като тия двамата по-горе, или утрепани от живота, създаден от мръсните курви...

Кауза.бг се нарича предаването, ако го пуснат на запис, му метнете едно око...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано01.04.13 22:56



принципно всяка младост е невинна и красива. с времето и тя се зацапва и погрознява, идва друга младост да я смени по първенство за чистота и красота.

та така и с днешните млади. и с утрешните.

иначе - естествено, че млади, расли в по-голяма свобода на информацията, пътуването и нравите - ще бъдат по-отворени, по-светещи от младите, расли в диктатура. обаче по същите причини са изложени и на по-бързо зацапване и прецъфтяване. в общия случай.

Редактирано от belika на 01.04.13 22:57.



Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.04.13 23:08



принципно всяка младост е невинна и красива. с времето и тя се зацапва и погрознява
Мдам, отваряш хубава тема - някои остаряват като цървули, а други остаряват като катедрали.
Много пъти съм го мислила това, едните имат дух и с остаряването узряват.
Другите само се спаружват.
Интересна работа защо у нас няма интелигенти-водачи...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано01.04.13 23:15



цървули-катедрали, некатедрали - хубавите хора са си хубави на всяка възраст, като на младини - естествено - по-свежички. нехубавите - на младини са по-малко нехубави



по принцип негтивните черти на характера с времето повече лъсват и се обострят погледа и лицето.



Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.04.13 23:30



Бе не е така, от всяко дърво свирка не става.
Всеки е семенце, цвят, напролет, април всяко дърво се окичва с цветове и е хубаво. Ма после някои не раждат плод.

Зрелостта не идва при всеки.

А характерът се променя, независимо какво тук твърдите всички воглаве с Ан



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано02.04.13 05:26



да си възрастен е състояние на духа - приел си, че си стар и всичките последствия от това споразумение


е, аз отказвам да съм стар, спаружен дядка, който говори за ено време
има млади хора, които са се родили стари, те просто са пропуснали ена част от живота си, в която са жизнени, щастливи и пълни с енергия.
това е голяма загуба......

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано02.04.13 06:42



То е така с характера- по-слабите го променят под влияние на външни обстоятелства, пък по-силните- по собствена воля.

От друга страна – „характерът“ на ябълката няма как да се превърне в „характер“ на липа





Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.04.13 11:41



„характерът“ на ябълката няма как да се превърне в „характер“ на липа
Ама това не е характер, а същност.
Дефинирай характер и дефинирай същност и ще видиш.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.04.13 11:46



Абе не знам, ама за козирозите пишеше някъде, че колкото повече остаряват, толкова по-млади духом стават. Или нещо подобно.
Значи при мен е горе долу така. Отдавам го на факта, че всички се раждаме със споразумения, и именно вашите карлитковски споразумение са равни на идеята на Башар за оня пласт колективно съзнание, който се намира под висшия Аз и над емоциите и мислите. Сега се замислих...споразуменията са всъщност системата от вярвания на Башар или постулатите на Хъбард.
Хм...обаче козирозите с годините почват да отхвърлят споразуменията или системата от убеждения и затова умират по-млади, отколкото се раждат.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.04.13 12:57



Девойко аброуд, мира ми не дава любопитството докъде стигна с книгата?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.