Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:32



Брей, то това било темата за емоционална интеригентност



136 точки набрах

EQ между 121 и 168 точки:
Емоционалната ти интелигентност е висока - подходящ коз за адаптиране към всяка ситуация. Интелигентността ти е чувствена и интуитивна, прехвърля границата на обикновеното себепознание, основаващо се на самонаблюдение и самоанализ. Твоето АЗ е партньор, не само инструмент. Имаш голямо самообладание и най-често настроението ти е стабилно и позитивно. Взаимоотношенията ти са себеразкриващи и пълноценни, основаващи се на смесица от ефикасност, хармония и удоволствие. Използваш емоциите и интуицията си, за да разбираш света, който те заобикаля. Дори когато преследваш значими цели, не "губиш поглед" от себе си.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано18.04.13 10:33



хахаха , олала !!
както казват французите

успех, дами
превъзпитайте ме, моля !!
Фрау Елзе ( мама) ще ви направи по един щрудел и ще ви признае за номер ено.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 10:37



Че ние това правим, не ли?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: belika]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано18.04.13 10:56



по другите верно не съм наясно, със Сърча обаче писахме в един клуб сигурно 7-8-9 години, тъй че него го "познавам".
той има/имаше други приоритети, и най-малкото мога да го оприлича на каквато и да е зараза.
...
както и да е де, всичко се променя, може и той....

друго е по-интересно: защо така реагира ти? какво като дори е той?



Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: silver.moon]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано18.04.13 10:58



стига бе!
стига си се занимавал със себе си, не е толкова здравословно прекаленото вторачване
знаеш, "аз, аз, аз..." не оставя място за важните работи



Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Kaily]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано18.04.13 11:00



и аз съм там някъде. малко повече ми е EQ-то от IQ-то





Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Xaнa123]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано18.04.13 11:03



щото надуших бактериален рак, затова.

не аз - АН и аброуд те надушиха. Моят заспал марс в телец щеше да подмине и проспи. но му наближава време за реагиране. марс и сънце вчера ми преминаха през ДЦто.

може и да сте си другарували със сърча, но не знаеш в какво мутира откак го хранят с мараешко. съвсем сериозно. а то - мараешкото - като магарешкото и конското - напоследък го пробутват в какви ли не месни продукти без да го упоменават в етикетите.

иначе в кратце - приеми, че просто съм най-ниско емоционално интелигентна от присъстващите.



Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Xaнa123]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 11:13



друго е по-интересно: защо така реагира ти? какво като дори е той?

ааа, оказа се, че и Хана отбира от процесинг.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 11:17



щото надуших бактериален рак, затова

Това го пише из всички езотерични книги, но аз ще цитирам ... ха, изненадка, Башааар...


Никой не реагира на нищо от външния свят, ако то вече не е в него. Примерно, вървиш по улицата, обута в зелени чорапи, някой се обръща и вика по теб- Егати грозните жълти чорапи!!
Ти няма да му обърнеш внимание, защото знаеш, че нямаш жълти чорапи.
Ако обаче този някой почне да крещи - Ей, колко си глупава и проста ма жено, веднага ще се наостриш, защото в теб има подсъзнателна нагласа, че е възможно да си глупава.
Разбираш ли?
Това е алфата и омегата, която се преподава във всички езотерични школи, това иска да ти обърне внимание Хана.
Реагираш на нещо, защото то задира нещо у теб, ако изчистиш нещото у себе си, ще престанеш да реагираш на тоя род репеи от външния свят.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Емоционалната интелигентностнови [re: Xaнa123]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано18.04.13 11:19



Ми то е по-хубаво да имаме емоционална интелигентност, отколкото интелектуална...аз преди години сигурно щях да съм на 60 точки, доволна съм от чистенето, има още какво да се иска, ама и доста труд положих...
Впрочем, чета оня Космически наръчник, който ти си пуснала, пък Силвърът ми го препредаде, любопитно книжле.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.