Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Башар 2нови [re: дрифтър]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано19.04.13 06:30



до оня ден не знаех, че параноята е заразна.
обаче , първо мен ме заподозряха, по скоро бяха 99% сигурни, че съм сърч, който и да е той.
явно съм си направил перфектен преглед, щото нямам спомен за някаква жена, която им е направила доста.... ммм бели тук.

сега ти си на ход.

иначе, напомняш ми на един мъж , който съм срещал преди години в един друг клуб, пак КК .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано19.04.13 06:32



ооооооооо, проверяваш ни айпи - тата, ех ?
бравос.
а аз почти ти имах доверие.
ццццццц

наивник на средна възраст съм аз.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башар 2нови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано19.04.13 08:18



останалите са четящи и заяждащи се .

получи ми се някакъв проблем преди седмица - не мога да пиша вече на латиница във формата за пост тук. не мога и да ползвам ктрл + ц, ктрл + в.

ц ц ц

добре сте си там. няма значителни заяжданици, наблягате на четенето и вашите си работи. нямате си рокичи/дрифтери като тука



може би е защото сте се възвисили по воински над подобни неща. или просто защото имате повече рестрикции.

и все пак аз вярвам в саморегулирането на нещата. някой ден и това ще си дойде на мястото.



Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.04.13 11:48




Тук Башар казва, че Орионската енергия е лоша енергия.
И казва, че всички ще преминем трансформацията заедно (материалът е транскрибиран и е от 1985 г).
Понеже всички сме на различно ниво на готовност за преминаване, а се налага да преминаваме всички заедно, именно това щяло да причини паралелните реалности.
Някъде наскоро ми мина през ушите подобна информация за не знам си кой експеримент точно тук на земята, който причинил създаването на тези паралелни реалности.
Излиза, че паралелните реалности не са същетвували откак свят светува, ами са възникнали едва напоследък с началото на масовата трансформация на различно подготвени съзнания.


Once you mentioned the fact that we would make a transformation together, one way or another – all together...

All right. That transformation will occur through all at that time. Whatever level of vibration you are equal to at that time, will be the reality that will manifest. And in that way the splitting of different parallel universes may be experienced.

What is a parallel universe?

The idea of co-existing, overlapping parallel universes. You perceive your dimensionof reality as being the real universe. Individuals within the parallel universe perceive
that version as real, and they do not perceive your universe. They co-exist simultaneously, vibrating at different frequencies of different understanding of their own consciousness.

So are you saying that basically we've been sort of all together and considered ourselves one mass consciousness, and now when some of us are going a certai direction, some others will be going in a different direction and we won't really be vibrating in the same way, so that we won't really be snaring the same universe exactly?

No, you won't

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано19.04.13 13:53



"а се налага да преминаваме всички заедно"

Стар разговор, а


Екипно, а не по единично.
А преграда идва от там, че всеки от екипа трябва да може да губи личността си, да разтваря Аза си.
Може да се усети и тренира в сънуване, чрез сливане с цвете и други.
Е, някои си имат и дадености по рождение – подходящо локализирана Луна, например



Тема Re: Башар 2нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.04.13 14:08



не е стар, всички се трансформират по едно и също време, но не заедно
Предсави си, че печеш сладки във фурна, всички се пекат зедно, защото са сложени в една и съща фурна и тя е включена.
Но не всички вървят заедно, някои ще се опекат, други ще изгорят, виж линка на английски, най общо казано и приблизително част ще отидат към Орион, част ще отидат към Есасани.
Започнало е голямото разделяне и фурната е включена.
Екипните по твоя речник, екипните ще заминат образно казано с добрите, останалите ще заминат с лошите.
Но двете групи няма да са заедно.
И има още една подробност, засега реалностите са все още близо една до друга и е удобно да се прескача от едната в другата, все едно са споени различни части на космически краб, но тези части вече са откъснати една от друга, спойката е пропаднала и те бавно и полека започват да се разделечават. И все повече ще се раздалечават и ще стане все по-трудно да се прескача оттук там, докато накрая стане невъзможно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано19.04.13 14:26



Екипните по твоя речник, екипните ще заминат образно казано с добрите, останалите ще заминат с лошите.

останалите просто ще се овъглят във фурната. къде заминават въглените? в пепелта. да чакат хиляди години и хиляди физични процеси - я един от 1 000 000 стане на микро диамантче - я не





Тема Re: Башар 2нови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано19.04.13 19:08



останалите са четящи и заяждащи се .
това за друг клуб.
какво лошо има от още едно мнение или споделен опит?
стига да е откровен.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Башар 2нови [re: silver.moon]  
Автор belika (пристрастен)
Публикувано19.04.13 20:33



нищо лошо. друго казвах.



Тема Re: Башар 2нови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано20.04.13 04:37



ако си измиеш прозорците, изчистиш боклука пред кооперацията и изчистиш и боклука на съседите, щото тях ги мързи, това не те прави чиста.
проветри и изчисти съзнанието си от натрупаната мръсотия, някой непрекъснато си изхвърля душевните отпадъци в твоето съзнание, и после се налага да го чистих, ех ?
няколко пъти ти намекнах съвсем ненатрапчиво, че всички би трябвало да имаме много добра хигиена на общуване. това би ни спестило един такъв ден на чистотата.
просто е, като видиш, че съседа ти си хвърля торбата с отпадъци през терасата, просто слез долу, вземи я, и после му звънни на вратата и му я върни.
кажи му - сори, съседе, но това е твое, май го изпусна през терасата и аз сега ти го връщам.
това винаги има ефект. но за да направиш това, трябва да забравиш лицемерничето и да си много як, както казват тийн' ите.
това е да си безупречен в отношенията си със околните, а не като им изметеш боклука и после да се чувстваш велик.

та, в отношението ни към хората, с които общуваме, важи същото правило - аз поне не разрешавам някой да ме ползва за кошче за душевните си отпадъци.
ако го правя, то си имам защита , и го правя за пари, за много пари.



това по повод на Ан, срещу която нямам нищо лично и тя не може да ми причини никакво безпокойство или чувство на малоценност.
просто исках да я принудя да бъде отговорна за думите и действията си.
защото това, да правиш профи хороскоп и предвиждания за даден човек , после да му го дадеш като вид инструкция за ползване, без да му дадеш шанс да го обсъди с теб, си е направо насилие.
да, насилие. срещу свободния избор и възможността да питаш и да обсъждаш нещо, което касае самия теб.

освен това, пришивайки етикети от типа - ти си гаден лъжец и ти не си ти , а си бай намсикой,- си е направо гадост . поне като сбъркаш, кажи едно - сори, бейб, сгреших. това няма да те унизи, а ще те направи коректна към човека и към самата себе си.

та, извини ме за дългия пост, но ми беше необходимо да изясня ситуацията.

Редактирано от silver.moon на 20.04.13 04:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.