Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.05.13 17:06





е на, урЕдена си.
видеоконференция
плащаш си 75 долара и не ти требе ни виза, ни самолет.

верно става синхронично.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башар 2нови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 17:07



Ами ако искаш четвърта плътност, трябва да се научиш да я следиш и следваш, то това са т.н. знаци на Духа....или бабешките знаци.
Аз никога не съм им вярвала, но в един момент се получи преди години с една приятелка, случайно се видяхме след 2 години на пазара и така се наредиха по странен начин нещата, трябваше ако вали, да ходим у тях след три дена, ако не вали, да ходим на плаж, валеше, отидох да си взема едни книги и на място реших да взема от нея пък две, колебах се дълго за една книга и взех друга, когато се прибрах, седнах да чета едната книга и на десетата страница разбрах, че съм взела точно тая, която мислех, че не съм. "Силата на потока" май се казваше и в нея се описваше синхроничността, която беше описана от Юнг.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 17:08




И накрая Ан ме пита има ли нещо, което да ме притеснява.
Ами това ме притеснява - че от дълги години пътят, който съм си избрала, обществото ми го забранява, а пътят, по който върви обществото и се предполага, че и аз трябва, не само не ме интересува, но вече ме и изтощава и дразни неимоверно...



значи - защо противопоставяш? едното няма общо с другото. теб може да те притеснява/дразни/прочие - земният битовизъм - ама без него няма да можеш да си вървиш и пътят, дето си си избрала - башар/хъбард/прочие. искам да кажа - алтернативата е - отказ от битовизми и телеса - демек телесно и битово самозатриване - пращаш телеса и битовизми в гроб, а ти се рееш - в този вариант обаче - можеш само да предполагаш дали ще се преселиш при башар/хъбард/прочие - или ще си останеш в тъмнината и тишината някъде си.

казвам значи: не противопоставяй - бутай си някак битовизмите, не им се нервирай - те са ти единственият възможен план - опорна точка за дружбата с башар/хъбард/прочие.

още не са измислили манастири за башаровки ? доколкото знам.

имах един познат в ню йорк. дори ми се наложи да съжителствам с него известно време. куку и половина. бил хъбадр-ец, бил будист, бил кастанед, и какво ли още не - ама всеки път многоооо хлътвал. той е братовчед на една от близките ми приятелки. та същият на последна фаза стана православен. първо искаше да се цани за свещеник - не го взеха - не бил достоен. после много, ама много искаше да с еръкоположи за монах някъде. и пак огромният му устем смути монасите и не го взеха - беше обиколил сума ти манастирски обители да проси да го вземат за монах. ццц.

накрая - се отдаде на стихията си - той е математик-идиот. обиколи целият свят, работейки в разни финансови компании, но всъщност си въобразява, че ходи на въпросните места, не да работи за банка, а да месийства православие на добра воля




всичко това си е мое мнение. разбира се можеш да не го четеш - или да го минеш през тостера, после за по-гладко и с ютия отгоре и да го видиш като едничък пласт



Тема Re: Башар 2нови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 17:08



Е, ама на тоя етап и тия пари не ми се плащат...мисля засега да взема да го почакам да ми се яви лично.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.05.13 17:08



е що ти трябваха толкова години и Башар, за да повярваш в нещо, което винаги си знаела

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.05.13 17:09



хахахаххаха
няма безплатен обяд

сладур си

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Башар 2нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 17:10



в този вариант обаче - можеш само да предполагаш дали ще се преселиш при башар/хъбард/прочие - или ще си останеш в тъмнината и тишината някъде си
Ъхъ, цял живот предполагам, колко десетилетия вече, реших, ч е време да спра да предполагам и да взема да го направя, че да видя докъде ще стигне...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башар 2нови [re: belika]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 17:11



Значи ето какъв е проблемът - нищо от онова, което говори Башар, не ме кара да се нервирам, подскачам или не се съгласявам, напротив, всичко приемам все едно винаги съм го знаела и сега само ми го припомня.
И всичко, което касае тази земя, работата, пенсията, сивитата - всичко ме кара да подскачам и реагирам бурно.


ами дали пък башар не ти действа по този начин - упоително - защото просто той е радиоточката, а ти си тази със слушалките





Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.05.13 17:11



я само си представи, че можеш да зададеш въпрос на Анка.
какво би го попитала
за това бих дал два пъти по 75 долара.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Башар 2нови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 17:13



няма безплатен обяд
Сега го изследвам дали не е просто постулат...всъщност Ошо още навремето ми обърна внимание, че Господ дава всичко, което наистина ти е нужно, останалото ти го внедряват в съзнанието, че ти е много необходимо, и те карат да тичаш като хамстер в колело...Иисус какво е казал? Че вижте птичките и пчеличките, те не работят, но Господ се грижи за тях, а какво остава за сина человечески...всъщност човекът е единственото същество на планетата, което си плаща, за да живее на нея...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.