Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.04.13 15:25



Тайната на визуализацията



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 21.12.2012нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.04.13 16:06





3-мин. видео за 2012, паралелните реалности и света, който не променяме

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.04.13 00:07



Башар - Природата на шифтинга и смисъла на промяната



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Метафизиканови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.05.13 10:38





http://iasos.com/metaphys/bashar/

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 16:09



Та като рекохте Сатурн, Башар ще прави ново събитие през юни

June 14: The Apprentice, Q&A
June 15: Saturn's Day - The Council of Nine
June 16: Jupiter, The Eye of the Storm & The Watchful Father


Така например, много бих си паднала по идеята да се завлека наживо на такива срещи, но за това ми е нужно изобилие - да бъда, където трябва, когато трябва....и понеже не само пари нямам, но и виза нямам, няма....остава да разчитам на синхроничността и тайминга..

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Редактирано от Kaily на 08.05.13 16:10.



Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 16:23



ако това е наистина което искаш - пожелавам ти от сърце в най-скоро време да отидеш на живо.

но ми се струва някъде, че в случая башар се явява не толкова прозорче, колкото може би субституция. като при мен тези дни шоколадът и козунакът





Тема Re: Башар 2нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 16:33



Башар е точно онова, което съм искала цял живот.
Изпълнил е всичките ми изисквания за мъж, а те са странни и различни от общочовешките, в смисъл дори не го знам как изглежда, но е толкова изцяло онзи, който чаках, че почвам да подозирам, че съм си го измислила.


Мдам, някъде каза, че тяхната цивилизация помага на плеядинците на земята, като специална и задача е балансиране на мъжката и женската енергия, кой знае какви процеси текат в мен.
И триглав змей да е, и древен динозавър да е, не ми пука, искам я точно тази вибрация!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор belika (deleted)
Публикувано08.05.13 16:37



Башар е точно онова, което съм искала цял живот.
Изпълнил е всичките ми изисквания за мъж, а те са странни и различни от общочовешките, в смисъл дори не го знам как изглежда, но е толкова изцяло онзи, който чаках, че почвам да подозирам, че съм си го измислила.


мдам. точно



а от къде разбра, че той изобщо е мъж?

не се ли представя за асексуален чист разум в нейдето си? или прочитът е, че чистият разум е мъж по дефиниция?



Тема Re: Башар 2нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.13 16:46



Тук пуснах линк към текст, казват, че бил от Анима, половинката на Башар. Прелюбопитен.
Те са мъже и жени едновременно и могат да играят и двете роли...
Препрелюбопитен, ти знаеш английски, можеш да го прочетеш.

А аз откъде съм разбрала .. ми с ума нищо не съм разбрала и нямам и желание да го разбирам, така го усещам, толкова ми е точен по усет, че ме кара да си спомня коя съм...той казва, че всеки използва различни permission slips за да стигне до себе си, всичко е пермишън слип, четене, гледане на цветя, гледане на карти, астрология, остеопороза..всичко може да послужи...та аз си мисля, че моят лично пермишън слип е той. И той няма нищо против да го използвам, дори поощрява.

Та - има ли значение мъж ли е, жена ли е, дракон ли е - важното е какво прави с мен...както викаше Куелю за работата - че е важно в какво се превръщам, то същото е и тук.
Следя процеса с любопитство.



да ето го
future sex


Значи ето какъв е проблемът - нищо от онова, което говори Башар, не ме кара да се нервирам, подскачам или не се съгласявам, напротив, всичко приемам все едно винаги съм го знаела и сега само ми го припомня.
И всичко, което касае тази земя, работата, пенсията, сивитата - всичко ме кара да подскачам и реагирам бурно.
И накрая Ан ме пита има ли нещо, което да ме притеснява.
Ами това ме притеснява - че от дълги години пътят, който съм си избрала, обществото ми го забранява, а пътят, по който върви обществото и се предполага, че и аз трябва, не само не ме интересува, но вече ме и изтощава и дразни неимоверно...

Редактирано от Kaily на 08.05.13 16:50.



Тема Re: Башар 2нови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.05.13 17:02



тъкмо щях да те питам -нещо ново от Башар и ето на - синхроничност.
да знаеш, вярвам го това със синхроничността.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.