Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: За хората и гласовете имнови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.01.13 05:46



не познавам хора, които да са толкова тренирани, че да скрият какво точно казват очите им.
очите или са добри, или лоши, или безразлични, изобщо всички чувства са там.
може да ти се усмихват и говорят най хубави неща, а всъщност очите им да не се смеят, а да останат студени .
та, за покера - играта не ме интересува, просто търся аналог за хора, които съзнателно си крият очите, не ръцете, лицето или краката .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: За хората и гласовете имнови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.01.13 06:45



Включваме и луна и асцендент и си мислим и за артистите, които могат да се превъплъщават, променят, да играят различни роли.

И всъщност кой глас и външност ще ни харесат или няма си зависи от нашите планети:)



Тема Re: За хората и гласовете имнови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.01.13 09:12



И всъщност кой глас и външност ще ни харесат или няма си зависи от нашите планети:)

това си е така. но аз опитвах - поне в себе си - да търся не просто какво просто ще ми хареса на мен.

а по-скоро - някаква схема за разпознаване на кое от къде идва и до какво води.



явно според вас - няма такова, което да бъде по принцип такова си. а си мислех, че има.



Тема Re: За хората и гласовете имнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.01.13 12:25



Ами аз сега гледам сериала Великолепният век. Това, което най-много ме поразява в него, са очите на султана. Даже тренирам да гледам като него, като се присетя.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: За хората и гласовете имнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.01.13 13:05



леле, страхотен филм
напомня ми за Медичите



по скоро гледай новите серии на Никита
това е тренинг, изключи всичко останало и гледай само тренинга.
Но! дори и те не могат да тренират зениците си да не се разширяват или свиват, при определени ситуации.
но това не е толкова страшно, това може да те издаде само ако насреща имаш добре обучен човек, който може да те " прочете ".


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.