Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Башарнови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.01.13 07:35



На теб само на преден план, на повърхността са ти важни някои от аналогиите на Венера, пък на Кайли и на повърхността не са и важни



Но парите за това са се оказали универсални, защото много работи можем да подменим с тях.



Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.01.13 10:09



Някъде четох след някакъв тест, че имам проблеми с втора чакра ли беше, свързана с парите.
Но аз продължавам да съм убедена, че най-първични от всичко са постулатите, не чакрите. Светът се върти около постулатите и отношението ни към нещата.
И Башар го казва, снощи попаднах на друг негов бисер, как се осъществяват желанията. Мислех, че всичко знам, но той ме изненада приятно в областта на действието по изпълняване на желанието.
Аз винаги съм се чудела какво ли може да значи това да действаш, тук ми е бил препъни камъкът, искаш нещо-трябва да действаш за неговото осъществяване. И тук имам дупка.
Обаче той го обясни по съвсем различен начин и така запълни дупката.
След малко ще дам накратко седемте стъпки.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.01.13 10:13



Няма случайности, ние сме Цялото, ние сме Вселената и външният свят е отражение, огледало на нашето вътрешно развитие.
Това са го казвали и Ошо, и Лайтман от кабала също.
Може би за мен Башар не дава нищо принципно ново, но просто понамества тук там някои дребни детайли, без които целият механизъм не върви. Колелце, сложено наобратно поради незнание, липса на дребно лостче, дребни неща.
Шлифова и слага окончателен щрих, без който картината е незавършена и ние не можем да работим ефективно с нея.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.01.13 10:15



За мен устремеността към светлината е естественото ми състояние. В редките моменти, когато губя светлината, се чувствам ужасно и не искам да ги повтарям.

Аз се храня със светлината, събирам я отвсякъде - духовен учител, дърво в гората, любим глас...където почувствам капчица светлина, протягам език да я изпия.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.01.13 10:17



С удоволствие, на мен втори дом, домът на парите, ми е пълен и основен. Та ми е важна тема също.
Аз отдавна съм успяла да изкореня постулата за парите зависят от работата.
Но е вярно, че и парите трябва да можеш да ги понесеш. То затова нещата не идват незабавно с тяхното осъзнаване, защото трябва освен това и да ги приемеш, да ги понесеш.
След малко ще пусна 7-те стъпки на Башар...

Ако искаш, отвори тема за парите.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.01.13 10:19



Много са ми важни парите, следващият ми етап от живота ще е охолен.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.01.13 11:05



я си пусни днес Висоцки, пък после може да сравняваме духовните учители



ами титан е- на музиката, на думите



Тема Re: Башар - 7-те стъпки на проявлениенови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.01.13 15:12






1. Въображение
Първоначална концепция.
2. Желание
Силно желание за манифестиране на идеята.
3. Вяра
Трябва да повярваш в него и да повярваш, че го заслужаваш.
4. Приемане
Трябва напълно да приемеш себе си и новите си вярвания.
Първите 4 имат ефекта на стартиране.

5. Възнамеряване.
Съзнателен избор, фокус, намерение. Не усилие, но фокус.
6. Действие
Трябва да действате сякаш вече сте в състояние на новата реалност, все едно че новата реалност вече съществува в настоящето.
Трябва да заземите първите пет в действие все едно вече са.
Не трябва да действате сакаш сте в реалността, която вече не желаете, а все едно сте в новата реалност!
7. Позволение
Трябва напълно да се откъснете от желанието си. НАПЪЛНО да се откъснете и да го забравите, това е силата на парадокса.
Трябва да нямате абсолютно никакви очаквания относно желанието. Това е е задължително условие.

И знайте, че всичко вече се е случило. Вселената не е някъде там. Не съществува някъде там. Всичко е вътре във вас и всичко вече съществува. Физическата реалност е отражение на вашите вярвания.

Убедете се, че искате нещото само по себе си, не неговия модел, не пътят за неговото постигане. Не - аз искам това, за да направя онова.
Директно нещото!
Не се замисляйте как то ще се прояви, оставете го да се прояви по начн, по който то избере.
Просто му позволете. Тотално позволяване!

Не очаквайте вашата реалност да ви подкрепя.
Вашата реалност няма силата да ви подкрепя.
Вие подкрепяте вашата реалност!
това е основната разлика.

Ако очаквате нещата, които правите, да ви подкрепят, те няма да го направят. Ако вие подкрепяте вашата реалност, реалността ще отрази тази подкрепа с подкрепа.

Сега е времето, когато вашата реалност става много по-пластична, много по-гъвкава и манипулируема. Ето защо СЕГА е времето вие да я моделирате според вашите предпочитания.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.01.13 04:51



Но парите за това са се оказали универсални, защото много работи можем да подменим с тях.


кои неща можем да подменим с пари ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано25.01.13 04:52



открих едно твое "трънче" за изваждане, а то е
- ако дам нещо на някого, ще ровя в кофите за боклук-



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.