Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: 9-те нива на осъзнаваненови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.02.13 10:18



В случая не съм замаяна от Башар.
От опитите си в сциентологията, които почнаха май 2003 г и ти знаеш това, знам, че процесингът бива три вида - на постулатите, на усилията и на емоциите.
Т.е. в сциентологията за първи път се обърна очеизвадно внимание на постулатите и аз работя с постулати е го колко години вече.
Сег изведнъж цъфва Башар, който потвърждава работата с постулатите, които нарича система от вярвания - не по врат, а по шия.
Само дето им дава място, прави кратка ясна схема и ги поставя на определено място. И при положение че аз 10 години работя именно с постулатите и ги смятам за най-важни в изчистването - докато ти например клониш към енергия, чакри и прчее щуротии, та изведнъж цъфва Башар и започва да работи именно с постулати, че и ги слага най-високо в стълбицата.

Значи аз не съм замаяна от Башар, а от това, че намерх "сродна душа", която не само че има моите възгледи, но и ги има в по-развит вариант.
Първо се убеждавам, че Хъбард е получил информацията си от извънземни, каквито вметки съм чела преди.
Второ след 10 години получавам доразвитие на тия идеи.

Наскоро бях пускала картинка на нивата според сциентологията тук, даже силвърът я беше огледал и и се радваше. Тая картинка има тонове от -40 до +40, на тон 40 е абсолютната безметежност, а на тон 30 са постулатите, човекът живее в тонове от 0 до 4.
Просто схемата на Башар в момента потвърждава тези тонове, само че е максимално опростена.
Най-високо стоят постулатите - Хъбарз.
Най-високо стои системата от вярвания - Башар.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано22.02.13 14:15



"Всяка достатъчно напреднала технология е неразличима от магия" Артър Кларк







"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башарнови [re: silver.moon]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано22.02.13 14:22



E=MC²
Е - Енергия отиваща за материализиране на цел
М - Мисъл за постигнатата цел
С - Честота на повтаряне на мисълта



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башарнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.02.13 14:25



мани ми какво правим с възнамеряването?



"The idea of intention is that you are putting, in a sense, a commitment in this energy; a commitment to be yourself, a full commitment. This is what intention really is. It’s the vibration of the full commitment to be your true self. " (The Physics of Intention, 2010)

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 9-те нива на осъзнаваненови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано23.02.13 06:45



Аз си харесвам периодите на замайване:) Без такова няма как да навлезем в дълбочина и да познаем нещата:)
Критичността не намалява ентусиазма. Времето върши тая работа


Критичността спомага навлизането в дълбочина:)

Та кажи нещо за слабите страни в ученията на любимците си:)



Тема Re: 9-те нива на осъзнаваненови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.02.13 10:57



Аз не критикувам ученията, от всяко вземам, каквото ми е необходимо, и си продължавам по пътя. Защо да се занимавам с критики? Какво ще ми донесе на мен лично моята критика към Х или У? Освен усещането колко съм умна, че съм ги хванала...не ми е необходимо...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.02.13 11:02



Страхът, казва Башар, е сигнал, че там някъде, в тази област, има постулат, който не отговаря на нашата основна същност.
Т.е. страхът трябва да ни накара да огледаме внимателно областта, в която се е появил страхът, и да си открием постулата.
По самоинициатива аз реших да опитам дали това важи и за нервността и безпокойството. Имах безпокойство, с което бях свикнала до степен вече да не го забелязвам.
Започнах да го пощя и там открих, че съм забравила нещо, което е било моя същност преди много години и което ми е харесвало. След това тая идея, това виждане, с течение на времето съм го потиснала, забравила и се отделила от него. И сега на мястото върху това потискане съществува непрекъснато безпокойство...работя по въпроса.

Даже ще си обработя всички безпокойства, съветвам ви да опитате. Там, където има безпокойство, отдолу лежи моя същностна и красива черта някаква, която съм забравила. Вижте какво лежи под вашите безпокойства и споделете, ако искате.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано23.02.13 12:46



разбих едно постулатче - ти си длъжен .. 'щото ...


сега копая за други неща и вече не се чувствам длъжен на никого , ако направя нещо, то е защото това ми харесва


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башарнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.02.13 12:55



честито



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 9-те нива на осъзнаваненови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано25.02.13 05:38



Да виждаш достойнствата и слабостите на едно учение или ситуация си е осъзнаване, а не просто маска на умен:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.