Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.02.13 05:50



ако приемаш това като подарък, и после го споделяш пак безплатно, няма проблем



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано11.02.13 06:18



Абе то добре с тия неземни желания, но на мен, отстрани, тая ситуация с новия ти духовен учител по-скоро ми подсказва, че все още сме на земята, в това си измерение и имаме тук да търсим радости и изобилия, като си работим за тях. Например, да си пращаме сивитата, като заявки за изобилие.

Иначе просветителство като това на тоя ти духовен учител трябва да е безплатно от към пари във всички измерения. Ако не е, има нещо сбъркано.


А за Уран при ингреса в 5-ти дом- наблюдавай за всякакви проявления - колкото повече установиш, толкова повече ще ги има.



Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.02.13 11:03



Стига с тия сивита, бе жена!


Казах ти вече много кратно, че не ща повече д работя в България! Да пращам сивита тук означава непрекъснато да натискам съдбата да ми продължи жизнения път тук, а не някъде другаде!

Иначе просветителство като това на тоя ти духовен учител трябва да е безплатно от към пари във всички измерения. Ако не е, има нещо сбъркано.
Сбъркан ти е прилепналият постулат относно това. Човек не може да работи по 8 часа на ден пет дена в седмицата за единия хляб и в свободното си време да просветителства, Алайе го е писал много добре и аз си губих времето да го превеждам. Честно казано, не си представям Алайе да праща сивита за работа, той е ангел, ангелите не работят на нивата, просто не им е такъв смисълът на съществуване.

А за Уран при ингреса в 5-ти дом- наблюдавай за всякакви проявления - колкото повече установиш, толкова повече ще ги има.
Подсети ме в какви сфери да търся проявления? От дете си падам по звезди и извънземни и от дете се чувствам дете на звездите.

П.С. Разбираш ли какво ме караш да правя с тия твойте сивита? Караш ме да потвърдя, че животът дотук ми е прекрасен и желая и в бъдеще да не се променя - пускам сивита, намирам след много сивита работа в София, която вече мразя, почвам да ходя на работа, която ми е писнала още преди да съм я почнала, за заплата, която не ме устройва, и така, докато пак не ме съкратят и така, докато не се пенсионирам на 70 с пенсия от 100 лева.
Докато аз искам нещо съвсем друго, защо да заявявам намерение за нещо, което не искам?

Редактирано от Kaily на 11.02.13 11:41.



Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано12.02.13 05:58



А, за сивита споменавам колкото да поддържаме енергия за възнамеряване. Но независимо дали се каним да минем един км или сто км, все трябва да почнем от първата стъпка.

Пък Урановата енергия кой я знае как ще се прояви конкретно – на всяко споменато проявление, не споменаваме поне още хиляда:) Сетих се за нея, защото се предполага, че си в период, в които ще се променят нещата, които ти носят радост и удоволствие. Като се наситиш на Башар ще се появи нещо друго или някой друг.

Но си трябват и жени – духовни учители

– да се занимават жените и с нещо друго, а не само да раждат деца и да пренаселват планетата



Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.02.13 11:00



Като се наситиш на Башар ще се появи нещо друго или някой друг.

Може, обаче Башар казва, че всъщност той служи като връзка между мен и висшия аз, защото аз в момента не мога да получавам директно послания от него.
Снощи разправяше, че аз и висшия ми аз сме все едно излезли в морето и аз съм решила да се гмурна в дълбокото, а висшият аз стои горе и държи връзката с мен. Аз толкова дълбоко съм се гмурнала, че съм забравила за неговото съществуване, но той не е забравил за мен, стои, следи ме всичко да е наред и, когато дойде време да изплувам, търси начини да се свърже с мен.
А пък аз преди гмуркането съм се снабдила с копнеж по сливане, копнеж по връзка с него и затова копнея за моята половинка, защото всъщност той, висшият ми аз, е моята половинка, а копнежът ми е начин да не го забравя съвсем.

Пермишън слипс - това е нещо като хороскопите за астролога, кристалното кълбо за гледачката или картите или бучката захар под възглавницата. Ние можем да получаваме инфото директно, но поради системата си от вярвания не вярваме в това и затова имаме нужда от помощно средство. Все идва момент, в който се отказваме от помощното средство и започваме да черпим директно, но дотогава всеки си използва някакво. Та Башар и неговата цивилизация всъщност се явяват пермишън слипс, също като хороскопите, за връзката между мен и висшия ми аз. Нещо като проходилка. Като се науча да ходя, ще започна директна комуникация с висшия си аз и няма да имам нужда от Башар, Ошо, Кастанеда или Хъбард.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.02.13 11:28



А, за сивита споменавам колкото да поддържаме енергия за възнамеряване.

Ама аз не искам да възнамерявам отново същия цикъл, не разбираш ли? Изобщо не искам да работя по тая система същата, изработка-проработка-преправяне на сивита, пускане, търсене, работа и т.н., просто ми се повдига от самата мисъл да правя сиви.
Явно вече ми е минало това време.

Ако възнамеря да стана женски духовен учител, примерно, защо ми е да пускам сивита за икономист?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.02.13 12:34



Мнение на Башар за егото.
Егото е създадено, за да побеждава и то никога няма да се откаже от това. Ние не можем да го унищожим, не можем да го притъпим, единствено можем да преговаряме с него и да го убедим, че няма да го измамим. Освен това трябва да му дадем първата победа, при условие, че то след това ни позволи да внесем корекции в представите му.
Никога няма да победим егото, защото то е съзадено единствено да побеждама.
Единственият начин е да направим сделка с него, да играем честно и да му покажем и убедим, че нямаме намерение да го унищожаваме, защото и без това не можем, но ще създадем нов порядък и нов ред, който ще е от полза за двамата - за висшето ни аз и за егото ни.
Трябва да създадем уин-уин ситуация и да влезем в съглашателство с ЧСЗ-то с други думи.

The Span 2010-2015, част 2

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано13.02.13 07:04



Ама това със сивита е само „спусък“ – без значение за икономист или за гуро. Зарязваме го за сега- не сме готови, но имаме време.


Друго се чудех вчера. Не ни харесва управлението в държавата. Заминаваме/може и в друго измерение да ходим:)/ или изпращаме децата си другаде. А в чужбина някои хора се чувстват, сякаш са предали родината или себе си. Защо не си стоим тук и не се борим по някакъв начин.



Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.02.13 11:23



Това със сивитата е спусък, но на определена пушка. Като гръмне точно тая пушка, ще отстреля точно тоя заек.
А на мен заешко не ми се яде.

А за борбата и реалностите - ти пак не си разбрала.
Значи искаш да се бориш, дава ти се реалност, в която можеш да се бориш. Писне ти да се бориш и решиш да си живееш живота - дава ти се реалност, в която да си живееш живота. Реалностите не се променят - никога. Всички реалности съществуват тук и сега едновременно и са неизменни, ти само се приплъзваш от реалност в реалност.
То е като басейн с вода, в който се учат да плуват. Който реши да се учи да танцува, просто излиза от басейна и отива на площадката за танцуване. Не прави опити да източва басейна, че да прави от него площадка.

Освен това не съществува причинно следствена връзка в хоризонтален план - ако искаш да имаш къща, трябва да си я построиш.
Причинно-следствената връзка е вертикална - пожелаеш да изпиташ състояние на имане на къща, дава ти се къща, после можеш да пожелаеш да изпиташ състояние на построяване на собствена къща - дава ти се да строиш. Но не си длъжен да живееш в къща, само след като си я построил, в линейното време може дори местата да са разменени - в зависимост от твоите желания.
Така че да живееш в добра реалност не е следствие от това, че ти си се борил тя да стане така.
Разбира се, ти можеш да пожелаеш да изпиташ хоризонтална причинно следствена връзка от рода - аз се борих за тази реалност и затова тя стана такава - тогава ти се дава реалност, в която можеш да се бориш, за да я направиш такава.
Обстоятелствата нямат значение, само твоето състояние има зачение!

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано13.02.13 17:42



това го изпитах на собствения си гръб и сега много внимавам какво искам и защо точно го искам.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.