Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.02.13 12:26



на всеки отговор пускаш нов въпрос


скоро говорих с дядо на 99 години, питам го - защо още се мъчиш да работиш, дори елементарна работа
той - защото така усещам че съм жив и съм нужен на някого


"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.02.13 12:49



Най-вече не искат да мислят защо са живи, защото това ще им разбие целия досегшен живот.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.02.13 12:50



Аз лично гледам да не работя и да не работя и да не работя и го правя винаги, когато ми е възможно.



Ами заради страх, ако спрат да работят, ще останат насаме със себе си, а това ще постави такива въпроси, че е направо страшно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.02.13 13:34





за да се чувстват живи и сред хора
нямаш идея какво е да си сам и да имаш чувството, че не си потребен на никого
ужасно е

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.02.13 14:31



Значи полякът, който беше пуснал най-много пълни клипове в ютюб, си ги изтри. Писах му и го попитах защо, а той ми посочи видео, в което Дарил с плаха усмивка обяснява, че разбира активността на хората, които копират и пускат клипове свободно и това в известен смисъл е хубаво, но все пак е добре и да спазват мяра, защото живеем все още в третото измерение и тук са нужни пари, за да поддържа сайта и за да си върши работата и да живее.
Така че молеше хората да пускат клипове с мярка.
И понеже аз бях на точното място в точното време - т.е. в точно тия 2-3 седмици, когато той пусна много клипове и после ги изтри, а аз го забелязах, то ми даде линк към торент с 21 Гб клипове с Башар. Току що ги изтеглих.
Който наистина иска да слуша Башар на английски, да ми пише бележка и да се разберем.
Въпреки че все още ютюб е пълен с клипове.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещата история на човечествотонови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.02.13 19:49




Bashar - An Essassani Story (Excerpt)

Имало едно време...много много отдавна по вашето летоброене,
Имало една раса от души...семейство от души, които решили да създадат великолепно приключение.
Те създали ново преживяване в материалната вселена, преживяване на противоположности.
....................
И в една от паралелните реалности те предизвикали такова противопоставяне, че то разрушило цялата им раса. И за да могат да оцелеят, те потърсили из всички врати, които намерили, и накрая се принудили да създадат нова раса, наречена хибридна.
И така започнало ново начало и нова история.
В рамките на 1000 години от вашето време повече няма да има нужда от човешкото инкарниране. След 1000 години от вашето време ще има 6 хибридни раси. И всичките шест ще се обединят и ще създадат седма раса.
И ще създадат нова история и нова вибрация, наречена от вас „седмото небе”.
....
Това е само едно от пътешествията, които духът е избрал да предприеме. Но ние, като продължение на нашето духовно семейство, ви поднасяме нашата дълбока признателност, благодарност и любов, защото ние сме вашите деца, а вие сте нашите родители.
Вие сте част от голямата история и историята, която следва, защото всички истории започват и свършват и всички истории продължават и продължават, историите на всичко, което Е.
Поемете дъх и се насладете на вашата история, защото вие сте създатели на уникални истории и вие сте уникални, същества, без които Съществуването няма как да съществува.
Бъдете вашата история, живейте вашата история. История, която няма край.

Редактирано от Kaily на 10.02.13 00:14.



Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано10.02.13 06:51



може да е знак, че ни трябва нов автор или нова тема за разговор



я да видим какво правят звездите - тр.Уран ти е на куспидата на 5-ти дом- може да откриеш нови удоволствия или забавления в живота:)



Тема Re: Башарнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.02.13 11:35



Знак викаш...
Много странно се получи, аз му писах на поляка, той ми отговори с линк към видеото и линк към торента, аз обаче не спрях да хленча, че то много хубаво и аз го разбирам и Дарил, и Башар, ама все пак какво пък да правят хората, които нямат пари, значи така, който има пари, да се възнася, който няма пари - да мре...
Башар много пъти повтаря, че трябва да живеем в състояние на изобилие.
И че обстоятелствата нямат значение, само вътрешното състояние има значение, даже го повтаряше и караше хората в залата да го повтарят, защото, казва, човешката раса сме такива същества, че когато го повтаряме на глас, повече го разбираме...

Та - полякът ми отговори нещо, което ме тресна по главата силно, казва, ами така е, всеки има своя път и всеки намира пътя си по различен начин. Които могат, работят и изкарват пари да си купят видеата. Които нямат пари, намират друг път и начин да се сдобият с тях.

А Башар казва, че изобилието е способността на бъдеш в точното време на точното място и да правиш точните неща.
Та така погледнато - аз съм била в състояние на изобилие, защото по всяко вселенско друго време нямаше да го забележа този поляк и нямаше да му пиша, следователно нямаше да получа тези 21 Гб.
За първи път не ме гризе съвестта, че съм получила информация безплатно, за която другите са принудени да плащат.

А за новите удоволствия - ами в последните дни и часове упорито се връщам към първоначалното си състояние, когато бях ученичка и тогава се чувствах особоне - чувствах се избрана, интересна, магическа и напълно заслужаваща принца, който все някога ще се появи. После това усещане на заслуга и магичност се загуби през годините, аз го забравих и така. Е, сега отново стигам до него.
Башар казва, че трябва винаги да действаме, изхождайки от позицията на най-силното си въодушевление. Почнах да мисля кое е най-силното ми въодушевление, почнах да се изследвам и така стигнах до отдавна забравеното от мен състояние на изключителност, тиха, кротка и мъдра, която очаква изключителният партньор.
Много особено нещо... най-въодушевяващото нещо през живота ми е било състоянието в двойка мъж-жена, но особена двойка, аз особена и партньорът ми особено такъв неземен.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Башарнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.02.13 18:00



сигурно и аз съм треснат, щото намирам каквото ми трябва , първо без да полагам каквото и да е усилие , и второ - не съм плащал досега.
като видя , че трябва да се плаща и почти винаги намирам втори , безплатен начин и източник.
но , и аз давам каквото намеря напълно безплатно , така че съм квит със безкрайността.



пипи - твоята скала ми помага страшно много, още веднъж - мерси

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Башарнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.02.13 19:14



ами и аз винаги съм намирала каквото ми трябва безплатно, но винаги съм имала смътно чувство на срам и че това е несправедливо, а аз съм егати оръфляка, след като не мога да си позволя да си го купя

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.