Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Бъдещето дойденови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.13 11:09



Ами това съм го писала много пъти, но пак ще го напиша. Покачването на вибрациите прилича на гореща фурна, а ние приличаме на порцеланови чаши. Когато чашата е пукната леко, тя може да кара цяла вечност отвън, но пъхне ли се във фурната, се пука.
Това съм го "видяла" преди 10-ина години още и съм го писала тъдява.
Затова в обикновени времена хората не биват допускани на по-високи нива, преди да са си изгладили пукнатините на това ниво, защото пукнатина на това ниво се превръща в пропаст на следващото...

Обаче както се движи земята заедно със слънчевата система из вселената няма няма и току попадне в област на високи вибрации, които действат на всички. Просто механика. Та, като попадне в такава област, високите вибрации действат на всички, пукнатините им се разширяват и хората изтрещяват. Затова на мен още преди 10 години ми беше казано да се заема с пукнатините си и да ги обработвам, че ще дойде време, когато ще стане страшно...е, просто това време дойде...

Майка ми, която не вярва в 21 декември, преди дни ми каза, че след тая дата хората почнали много по-бързо да лудват, по нейни наблюдения.
Значи огън и жупел не слезе от небето в буквалния смисъл, но в смисъл на по-високи вибрации почна да се излива, преди капеше, сега се лее. И пукнатините се разширяват...

Сега е време всеки да гледа себе си и което може да спаси, което не става, просто се оставя.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.13 11:12



То май не преведох думата точно, и аз после го мислих, оригиналът е kindness. Значи и доброта, доброжелателност, може би правилният превод е - любов и доброжелателност....

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.13 11:14



Любов и доброжелателност ... не ги виждам често, ама то пък и не е речено, че всички или повечето ще оцелеем...в крайна сметка природата се грижи за оцеляването на вида, в случая за оцеляването на новия вид. Едно семеизпразване има 6-7 млн сперматозоида, а е достатъчен само един да оплоди яйцеклетката. Така природата се презастрахова.
Дано съотношението брой хора-преминали нагоре не е същото, а е по-добро...щото 1: 7 000 000 прави оцелели човеци от 7 млрд само 1000. брррррр

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.01.13 11:30



доскоро кротки и балансирани хора сега се държат слабо казано неадекватно.
изпуснали са контрола ..
това не е най страшното, най страшното е някой от господарите на света да не изтрещи..


иначе дори Земята се "държи" неадекватно , то не бяха земетресения, то не бяха жеги и студ.. брррррр
вчера чух, че в Австралия са направили нова скала за отчитане на температурите, като са повишили отчитането на горната част на скалата до 55 С ..

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Бъдещето дойденови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.01.13 11:32



започнах да си водя нещо като дневник, отбелязвам датите, на които аз самия или околните са най неадекватни и напрегнати. Периода е през около 7-8 дни.
идея си нямам какво е това, но ще продължавам да си записвам.

Редактирано от silver.moon на 12.01.13 12:07.



Тема Re: Бъдещето дойденови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.13 11:39



Да, и аз го четох това за Австралия...

А господарите на света отдавна са изтрещели. Обаче извънземните твърдят, че държат контрола върху събитията и досега много пъти са ни спасявали от ядрени войни, ще го правят и занапред. Освен това държат изкъсо и земята и не позволяват мащабни природни бедствия.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.01.13 11:45



виж какво чета сега
Дейвид Айк


Нали знаете как казваме “Видях го със собствените си очи!” Не, не си. Ние не виждаме с очите си! А това не го знаех. Ние виждаме с визуалния дял на мозъчната кора. Експерименти, провеждани с хора, показват, че ние редактираме до 50 %, а понякога и повече, от детайлите, постъпващи през очите ни. Докато преминават през различните мозъчни нива - темпоралните лобове и др., ние внасяме и изключваме детайли въз основа на това, което вярваме, че би трябвало да виждаме. Когато открих това за влечугоподобните, попитах Кредо Мутуа: “Щом тези хора съществуват, защо не виждаме повече от тях?” Та този “примитивен” шаман от Африка, който е един гениален човек, каза: “Това е защото мозъкът отсява това, което хората не очакват да видят или не искат да видят - те просто не го регистрират”.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Бъдещето дойденови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.01.13 12:56



Имах тук една тема от Кабала, имаше и на български, пълен текст относно реалността такава, каквато е, и нашите възприятия за нея.
Ако си направиш труда да я прочетеш, ще се хахнеш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано12.01.13 19:53



Разбира се, че не. От няколко дни наистина се безпокоя за близки хора, които усещам на ръба по такъв начин. А случаят с това зверство - просто ме шокира и замисли още повече.



Новолунието май ми е в съвпад с ИЦ, но със сигурност е в опозиция със Слънце



Тема Re: Бъдещето дойденови [re: silver.moon]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано12.01.13 19:56



какво по лошо би могло да стане ?

ако се случи подобна касапница с хора, които познавам - не зная дали аз няма да получа инсулт. не че такъв развой за мен е по-лошо, но все пак...

от години съм се отказала да се стремя да контролирам другите. разбрах, че и себе си не мога да контролирам винаги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.