Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Бъдещето дойденови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.01.13 12:55



явно имам проблем с паметта



човек може да си говори със всички животни, стига да знае да слуша

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Бъдещето дойденови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.01.13 12:57



да се банват провинилите се. били те вип или невип.

така е, ако пиеш вода от един кладенец, няма да разрешиш някой да хвърля там отпадъците си

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.01.13 12:59



Че ние не осъзнаваме контакта с висшия ни Аз, ние даже не осъзнаваме контакта със собственото ни сърце, какво остава за друг разум...всичко е в осъзнаването.

Отдавна съм казала, че от съзнание към свръхсъзнание пътят минава само през едно място - осъзнаване. Кастанеда има израз - състояние нащрек.
Ето така непрекъснато трябва да сме в състояние нащрек и да осъзнаваме, така се трупат бавно и полека единиците свръхсъзнание...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.01.13 13:03



Не могат да се банват провинилите се, защото са хакери и измислят по 100 нови начина да се логват на ден. Мисля, че с туй момченце имаше огромни проблеми преди няколко години, не знам дали до съдене не се стигна, не съм задълбавала.
Та няма как и целият дир и всичките админи и айти глави не успяха да се справят с него, затова направиха клубовете вип, защото това беше единственият начин, който сработи.

Има мълва, че това е сърчо.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.01.13 16:57





"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Бъдещето дойденови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.01.13 20:54



Има знаци, които сигнализират пристигането ни в петоизмерното съзнание. Любовта и любезността са двата стълба, върху които е основана нашата мултиизмерна опитност. Любовта е най-високата вибрация във вселената. Любезността е естествената манифестация на любовта.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано12.01.13 00:33



Хората доста изтрещяват




днес се видях с една приятелка - вече почти без връзка с хората. и сестра ми не е никак добре. искам да можех да помогна. но се чувствам безсилна.

страх ме е.

а аз имам доста нови цветя. утре ще получа още. но идващото бъдеще май не е особено светло за повечето. от скоро не съм сигурна ще има ли поляна лалета на края на тъмното. жалко.



Тема Re: Бъдещето дойденови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.01.13 05:14



любов и любезност- колко често виждаш това ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Бъдещето дойденови [re: belika]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано12.01.13 05:21



Все повече зомбита се движат по улиците...


За да си помогнат, хората просто затварят вратата , която ги свързва с действителността. Защото за тях това е единствения начин да се съхранят.
Все повече псевдописхолози правят опити над хората със недобре научени или просто вредни методи .
Това е целта - да започнем да се страхуваме. Единствения начин да се справиш с това е да не се страхуваш - ти си по силна от всичко ставащо наоколо . Единствения ни проблем е, че се опитваме да държим всичко под контрол . Ако оставим нещата просто да се случват и ще ни стане по добре , какво по лошо би могло да стане ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Бъдещето дойденови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано12.01.13 06:24



защо се сети за тоя случай точно сега - заради призива на Кайли към любов и любезност?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.