Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано23.03.13 06:48



честито - пожелавам съвсем скоро да се сбъдне :)

аз междувременно съм готова да бъда убита с камъни и без домофикация :D



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.03.13 12:06



Опитай с домофикация и без камъни?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано23.03.13 20:09



а аз имах хубав, реалистичен сън - иска ми се да го видя в будния живот:)

а, дано



между другото, когато сънуваш/те по-често ли помните с детайли и взаимовръзка помежду им съня или по-често са нахвърляни символи/елементи?

от снощи помня, че елегантно бързо се движех в посока обратна на наблюдаващ ме мъж (май беше началника, но не съм сигурна), със свободно рееща се дълга, лъскава, гъста и къдрава коса, осъзнавайки ефекта и - дали не е защото взех решение да я подстрижа значително, замисъл който реализирах днес
но все пак, това е само елемент от съня, вероятно съдържащ много повече



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.03.13 07:03



при мен лошите предсказателни сънища се сбъдват тутакси, докато на хубавите им трябва доста време, ако изобщо се сбъднат:)


ами какво имаш в предвид напоследък?- нещо не ми става ясно



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано24.03.13 07:05



В период съм, в който заделям по почти 12ч на денонощие за спане и сънуване. Определено май акцентът пада върху елемент от съня, а не върху тема, сюжет и фабула. Пък каква е тежестта на чувството не съм сигурна.

Но правилата в сънуването са строго индивидуални и само в най-общ план се проявяват като сходни с тия на другите хора.

При теб елементите ли са по-информативни?



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.03.13 10:41



правилата в сънуването са универсални
важно е не продължителността на времето, прекарано в сън, а това, какви светове си събрал .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано24.03.13 11:19



ако разбера - ще ви кажа.

иначе тази нощ сънувах, че ми подаряват обувки. пуснаха ме в някакво ателие и ми казаха да си избирам обувки. обувките бяха красиви, но от онези, които си купуваш, за да покажеш някъде и после си стоят в гардероба, дето ходенето с тях е невъзможно - високи, шарени, идиотски.

никои обаче не ми бяха съвсем по мярка - или бяха големи, или изобщо не можеше да се стъпва с тях, а много ми се искаше поне едни да взема.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано26.03.13 00:35



При теб елементите ли са по-информативни?

не че са по-информативни, но друго не помня, от кога не ми се е случвало да запомня, затова попитах
вероятно има значение, че от години не се сещам за детайли след пробуждане



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.03.13 05:24



ако искаш, можеш да си направиш сънна карта.
но това означава първо да си спомняш сънищата .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.03.13 07:54



тази нощ сънувах тежък сън, дълъг и мъчителен. всички бяха на легла, но вече напълно обречени и в големи мъки. място за надежда нямаше. а от мен се искаше някак да се справя. въпреки пълния мрак. беше ме страх - не от обречеността, а че няма да се справя в тъмното. ще падна и ще предам другите.

междувременно отново съм болна, вече 2ри месец не мога да се оправя. едвам дишам. не ми се ходи повече по лекари и изследвания. вече пия само парацетамол и аспирин.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.