Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: huanji]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано29.12.12 16:10



На мен пък ми направи впечатление, че само в Китай арестуваха за разпространяване на тая теория за края на света.

Зачудих се вкусът им към дисциплина дали има нещо общо със завладяването на света, образно казано





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано29.12.12 16:12



„Относно чувството за дълг към себе си - ще трябва да премислям доста, защото дълго живях с християнския метод за себеотказване, и дори себезаличаване - ще го сменям ли - не ли - времето ще покаже. „ – това е интересно, но християнските вярвания идват от съзнанието, пък дългът към себе си- от подсъзнанието. Човек или успява да ги стикова, или подсъзнанието побеждава.

Обаче от къде ли идва това изчерпване на енергията ти в последно време- най-вероятно от квадратурата между тр.Сатурн и натален.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано29.12.12 16:13



А аз срещу Коледа сънувах едно огромно странно куче, а очите му бяха като часовници:)



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано29.12.12 16:15



Ако има нещо и без ректификация ще се вижда.
Тия дни има опозиция на тр.Марс към натален Меркурий – скоро ще мине.

Но трайно въпросите със здравето ще продължат да те занимават.

Започни да ходиш на йога или поне в къщи прави упражненията- лесно, приятно и полезно. Няколко телевизии ги дават- съвсем малко усилие трябва.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.12.12 19:00



Както казва Ошо - не можеш да обичаш другите, преди да си се научил д обичаш себе си.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано30.12.12 12:55



но християнските вярвания идват от съзнанието, пък дългът към себе си- от подсъзнанието. Човек или успява да ги стикова, или подсъзнанието побеждава.

не идват от съзнанието, за съжаление. калифицирам ги като християнски, защото вече съм се светнала, че съществува такава религия. преди да се светна ги квалифицирах като мои си съвсем първични. и да - очевидно в случая подсъзнанието е победило, въпреки опитите ми за дърпане.

Обаче от къде ли идва това изчерпване на енергията ти в последно време- най-вероятно от квадратурата между тр.Сатурн и натален.


ако разбера - ще ви пиша. така не съм се чувствала - все едно от някъде невидими пчелички се хранят от живеца ми, и той намалява, намалява





Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано30.12.12 12:57



воля не останала дори за йога. домочадието отива на зле. тъпото е, че вече не ми стигат съвсем силите за удържане на фронтовете. да не се окажа и аз като власите, дето се удавили на края на дунава.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано30.12.12 13:02



тази нощ сънувах:

най-напред ме заведоха в магазин за детски обувки. хем сякаш търсех обувчици за някакви деца, хем май аз бях детето.

а магазинът много напомняше на централния детмаг, от който мама ми купуваше обувки, когато бях съвсем малка. рафтове и рафтове с мънички розови и бели сандалки.

после в съня бях млада студентка и гледах деца, като детегледачка. всичко беше наред, но се появиха иззад едно перде буболечки, много буболечки, пълзяха и отиваха навсякъде. не се изплаших, просто ми беше неприятно.



Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.12.12 15:25



захранвай се и ти - писах ти току що в другата тема, почвай да дърпаш от живата светлина и да сваляш надолу към пчеличките

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища и Астрология*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано31.12.12 06:04



Ти би следвало да си преминала по-трудния период. За домочадието ще трябва да изчакаш тр.Марс да поизлезе от 4-ти дом.

По фиеста упражненията са само 20 мин. Но можеш поне дишането да вземеш.
Ако човек почне да учи астрология при учител, който е последовател на Дънов, едно от първите неща, които научава, е че трябва да се погрижи за дишането и храненето.
Комбинацията от трите дава добра философия и здрава психика.
Дреболиите са туширани и остават наблюдения и дълг към живота.
Даже здравето остава малко на зададен план, защото организмът си се грижи за каквото може. А за каквото не може, предупреждава своевременно.

А едно от следващите неща, които научава, е че трябва да му е навик винаги да ползва три домификации – мунданна, слънчева и някаква друга. Тогава изчезват притесненията за ректификации:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.