Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Сънища*  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано31.08.12 23:06



Сънувах нощес. Заспах късно- то и без това е пълнолуние. Спах в легло, в което рядко спя. Обърнах възглавницата на запад. И спах с перли /вярно, тия перли много губят блясъка си с времето- днес ще видя дали не може да се направи нещо/.

Улових сън с врата, на която много красиво беше изписано името ми:)



врата (порта) - име - може и да са пречки някакви, преди големите очаквания да се реализират

не улових сънища предната нощ, имаше, но не ги отразих и запомних, въпреки че с бялото одеало добре поспах, ще провокирам тая нощ отново

има начин да блеснат перлите, потърси в сребърните магазини





Тема Re: Сънища* [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано01.09.12 06:45



Пак смених леглото и намалих храната.
Сънувах много – преминавах от сън в сън.
Може да е защото насочихме внимание към това, може да е от помощните средства.

Така или иначе, идеята е съзнанието и подсъзнанието да се чуват и да работят в синхрон, и когато сме будни, и когато спим:)

За „вратата“ се оказа така – забавяне, пречка за нещо, което е важно. Сякаш в съня връзката минало-настояще- бъдеще е по-ясна и причинно-следствените отношения изпъкват.

А за перлите – нали се сещаш, че според поверията отразяват състоянието на организма, когато ги носим. Ще ги понося малко непрекъснато да видя дали ще се промени блясъка им.

При теб какво ново?



Тема Re: Сънища* [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано01.09.12 11:57



блазя ви, че сънувате



аз сънувах доста приятни неща напоследък. но от около седмица спрях. само онази вечер имах неприятен сън. не го запомних, но беше нещо неприятно - и някак обезкуражаващо.

това за вратата - красива, изписана, бяла и всичко - като я зърна какво усещане предизвика в теб? какво предусети да има зад нея? аз например обичам врати. и прозорци. като я прочетох твоята врата и си представих, че отвъд й бих намерила планетката на малкия принц



Тема Re: Сънища* [re: ponichka_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано01.09.12 17:00





Малкия принц ? Оня с розата и лисицата ? Той не стои зад врата, той е скитник след звездите

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Сънища* [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано02.09.12 07:22



Предполага се, че всички сънуваме и то всеки път като заспим.
Защо не помним е друг въпрос. Може би не е естествено непрекъснато съзнанието и подсъзнанието да са в контакт. Кой знае какво има в подсъзнанието



На пък е хубаво разум и интуиция да работят в синхрон, та си струва да правим усилия да помним сънищата редовно.

А за вратата- красив сън беше, макар че вратата остана затворена. Едно момиче него ден чакаше важен отговор. Пък което е важно за момичето, е важно и за мен. Даже хороскопът и беше добър за деня, пък и трайно. Е, това е от ония случаи, в които трябва да приемем, че това, което е добро в краткосрочен план, не е толкова добро в дългосрочен:)



Тема Re: Сънища* [re: silver.moon]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано02.09.12 11:55



Той не стои зад врата, той е скитник след звездите - той да, аз съм отвъд вратата - и ако я намеря и отворя смело - ще се измъкна и аз да се поскитам из звездите... ц ц ц...



Тема Re: Сънища* [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано02.09.12 11:59




Предполага се, че всички сънуваме и то всеки път като заспим.
Защо не помним е друг въпрос. Може би не е естествено непрекъснато съзнанието и подсъзнанието да са в контакт. Кой знае какво има в подсъзнанието


в подсъзнанието - в момента - само змии и гущери :(

в понеделник почина кръстницата ми, а вчера - съвсем внезапно заминал бащата на моя приятелка. следобяд вчера бях подремнала и сънувах раждания на деца с увреждания и неадекватни родители.

тази нощ пак сънувах доста змии и гущери - не помня точно - но бяха неприятни.

ПП - а за момичето и дългосрочията - малките спънки правят пътуванията запомнящи се. дано са само краткосрочни ефектите на спънките обаче.

нещо доста скептично ми е днес.

вчера се скарах доста с мамата.





Тема Re: Сънища* [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.09.12 12:13



Ти просто се наслаждаваш от мрънкането, затова създаваш свят, който го способства.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Сънища* [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано02.09.12 22:01



нищо ново тия дни
пренатегнатостта, явно не помага
не разбирам много от техники на сънуване, но съм забелязала, че дори и неканено и нежелана тематика на съня е по-добра от никаква, освобождава ме някак
още по-радко ми се случва, но ми е любимо полубудното сънуване в което почти спя, а сънят се контролира от мен

, последно преди ден или два успях да задържа само няколко минути за кратко - разбира се, серията отново засягаше взаимоотношения



Тема Re: Сънища* [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано02.09.12 22:03



блазя ви, че сънувате

не сънуваме - стараем се да се случи, току виж и друго се раздвижило






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.