Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: izz]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.11.12 03:47



Ето какво ми пише горепосочената "дама" преди недвусмислено да и заявя, че сексът между нас е невъзможен дори и за джакпота от последния тираж на тотализатора.
Мили Роко, овлажнявам се само като видя бицепсите ти които опъват черния ти потник. Огромният ти член говори недвусмислено за себе си макар , че се виждат само 18 сантиметра от него. Искам като един джъмбо джет да пръснеш напъпилата ми почти девствена вагина и да излееш вътре тоновете си сперма, но да оставиш и за палавото ми езиче, а също и да я размажа по цялото си тяло няколко пъти против косопад и бръчки....
И т.н. и т/н/

Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich


Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: Роко]  
Автор izz ()
Публикувано23.11.12 15:24



тва го сътоври докато мастурбираше от обора, докато наблюдаваше овцата и коча, нали?

не е истина колко нечовеки си тъп

ай върви си наври юриспруденцията в гъза!


p.s Верно ли имаш бицепи, които опъват ПОТНИКА ТИ?значи викаш, несъщестуващите неща имат свойтвото да е опъват едно друго...а именно-бицепсите, ръкавите на потника

по същия начин можеш да говориш и за несъщестуващия си член...нищото може да бъде над 18 см като нищо!А може и -18 см да е...а може и една кръгла нула, точно като тебе

Редактирано от izz на 23.11.12 17:17.



Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: izz]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.11.12 21:28



Сичко може но ти няма да го видиш и това те побърква и за това ходиш като помияр след мен белким ти подхвърля някоя троха за да осмислиш безполезния си скапан живот



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich

Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: Роко]  
Автор izz ()
Публикувано23.11.12 21:50



Верно си е, никога няма да видя как несъщеструващите ти бицепси надуват ръкавите на потника ти. Черния ти потник да сме по-точни.

Тва ще да е последна пернишка мода.

Безполезен скапан живот има малкия лайньо, който не знае от коя страна му е гъза и от коя главата и затова ходи из всички клубове да се прави на най-духовно светнатия и да обяснява на хората кое как е. Яж си трохите сам, аз си ям луканката, пържолата и квото си искам--опа, полека, наводни си клавитурата със слюнка, ще стане късо.

Юриспруденционен несквасен малоумник!



Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: izz]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.11.12 21:55



Пак ли кяфкаш за внимание по някой симпатичен младеш и го преследваш от клуб на клуб по неподходящ начин? Промени подхода глупачке,че така будиш само съжаление и може би погнуса.

Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich

Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: Роко]  
Автор izz ()
Публикувано23.11.12 22:27



Не ми е обяснявай бе, юриспруденцио, да не ти плясна два шамара, да си изядеш сопола.





Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: izz]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.11.12 22:44



Откачена и жадна за внимание юрдечка



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich

Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: Роко]  
Автор izz ()
Публикувано23.11.12 23:28



Така, така, с всеки изяден шамар, все по-кратко мъцаш.

Юриспруденция по потник, такава!



Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: izz]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.11.12 23:52



Брей,че откачена жена- и шамар да и врътнеш ще се разплаче от кеф -все пак и е обърнато внимание. Но аз съм твърд и дори да ме молиш на колене налапала хуя ми пак няма да ти обърна повече внимание отколкото на една хлебарка



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich

Тема Re: Кайли яко е у грешканови [re: Роко]  
Автор izz ()
Публикувано23.11.12 23:56



Пак се размечта

Забърши и сополите и бегай да спиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.