Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано29.10.12 23:14



п.п. горното се отнася за всичко, което изисква крупен статистически аналитичен подход за консолидиране и филтриране на информацията за достигане до полезни и ефективни заключения


точно в засечките на болднатото се крие обаче ключето за дъното на текущия финансов колапс.

Просто уравнение с твърде много неизвестни се приравнява на аксиома, и на него се издигат огромни кули с тежки контрукции, които обаче са здрави точно колкото замък от карти за игра...


Ц ц ц...



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано30.10.12 06:31



Смяташ, че ако съществуват извънземни, които са по напреднали от нас, то задължително са безпогрешни и добронамерени или обратното?
И могат да ни казват кои са добри и кои лоши и няма нужда ние да ползваме собствена логика и интуиция?
Смяташ, че посланията на извънземните, ако съществуват, се предават безпогрешно и неманипулативно от медиите?



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.10.12 09:20



Е дай тогава изобщо да не взимаме предвид фактите, защото винаги ще има факти, които не са ни известни.
То верно, че който трупа знания, трупа печал, да си смучем от пръстите изводи и пет пари да не даваме за фактите.

Убедена съм, че не знам всички факти, но и тези, които знам, ми стигат за определени умствени спекулации, преди 2 години не ги знаех и изобщо не мислех и не се замислях за банковия сектор. После започнах да гледам филмчета и да си отварям очите за едно друго.
Например идея си нямах, че ФЕД е частен, че САЩ са си махнали златния стандарт, че печатат шума и заливат с нея света, нито какво следва от това.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.10.12 09:30



Посланията на извънземните изобщо не се предават от медиите, предават се през интернет през заобиколни пътища, ако следиш понякога световните новости, сигурно си разбрала, че извънземни няма, така че няма как и те да декларират каквото и да било.
И не слушам извънземните, разликата между мен и теб е, че аз събирам инфо от максимално различни и много източници и взимам предвид само потвърждаващата се информация.
Не че и това е сигурно, но по-сигурен метод още не съм измислила.
Докато ти очевидно си измислила - нищо не следиш, с никаква информация не се съобразяваш, каквото ти изплува от подсъзнанието, това е. За логика се изискват факти, а ти такива не признаваш и не събираш, ето как се оказва, че не работиш с ум, който толкова възхваляваш.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано31.10.12 07:00



Абе нали уж разсъждаваме за извънземните и бъдещето.




Що се занимаваш кой какви факти знае и от къде – ако искаш, казваш тия, които знаеш ти и какво мислиш ти:)



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.10.12 10:09



Ти разсъждаваш бе.
Аз не разсъждавам.
Аз знам.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано01.11.12 20:55



Може би простият и очевиден отговор е истински.
Аз не смятам, че фамилии, които с поколения влияят на световната икономика и политика, са безогледни и алчни глупаци. Напротив, природната интелигентност е съчетана със семейни ценности, които водят до далновидност и верен поглед в бъдещето.

ИРА и ЕТА останаха в миналото, но сега в същите държави виждаме една мирна подобна форма- сепаратизъм.

А бъдещето най-вероятно е в обединяването- общи световни пазари, обща световна валута, общ световен език.


Да, крайният извод следва да е прост.
Но не мисля, че ключовата дума е "обединяване", пропускаме нещо просто-съществено


Обединяването е валидно и "налагано" сега засега само в стара Европа, не привидно и не съвсем лицемерно, но със сигурност финансово обезпечено-предопределено

дори Великобритания заговори за разделение, та не е това



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано01.11.12 20:57



Ти разсъждаваш бе.
Аз не разсъждавам.
Аз знам.


освен "знаенето" се налага и съждение, в комбинация, не става инак





Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.11.12 21:20



бъзикам се
много обичам непрекъснато да провокирам АН и мноого се дразня, че тя не се нерви



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано01.11.12 21:41



много обичам непрекъснато да провокирам АН и мноого се дразня, че тя не се нерви

интересна амплитуда - на мен пък, точно туй мнооого ми харесва






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.