Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: belika]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 15:56



Е ти ено клипче малко да разтръскаш гъзере



Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Роко]  
Автор belika (член)
Публикувано23.10.12 16:05



Кайли като е блага душа - аз да се включа:

ПССССССССССССССССССССССССТ!

Ето ме и мен - лично:





Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: belika]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 16:14



Предполагам сюблимираш липсата на мъж с домашни любимци които използваш и сексуално?



Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Роко]  
Автор belika (член)
Публикувано23.10.12 18:56



заминавай обратно при вещерите, или вече напълни гащитИ???

- чичо доктор там може и да те почерпи с някое усмирително хапчИ





Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.10.12 22:08



май не става, в тия клубове отдавна вече нищо не работи като хората
Не ми се занимава с мръшляци, вече не вибрирам на тая честота. Опитах, ако е банат, банат, ако не - не мога да се въртя да диря админите за тая цел, просто вече енергия като неговата ми е безинтересна.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 22:28



Ми да, съгласен съм, че енергията ти е позастояла. Един кур ща обнови из основи



Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано28.10.12 21:30



Нямам добър отговор- някак много очевидно ми се струва да се подчиняват на оня лозунг, изписан върху сградата на нашето НС, или пък на оня за пролетариите
Кажи ти.

Какъв процент, според теб, характерът ни, действията ни, решенията ни се подчинява на възпитанието, на средата, на модел, заложен в нас от поколения?


аз също нямам конкретен
поставих го като въпрос, защото се говори, че има връзка с пренаселването на земята, с оглед запазване на богатството им едновременно със съхраняване на фамилиите



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано29.10.12 06:41



Може би простият и очевиден отговор е истински.
Аз не смятам, че фамилии, които с поколения влияят на световната икономика и политика, са безогледни и алчни глупаци. Напротив, природната интелигентност е съчетана със семейни ценности, които водят до далновидност и верен поглед в бъдещето.

ИРА и ЕТА останаха в миналото, но сега в същите държави виждаме една мирна подобна форма- сепаратизъм.

А бъдещето най-вероятно е в обединяването- общи световни пазари, обща световна валута, общ световен език.



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.10.12 13:46



Ама аз смятам, че лоши хора, наречени от извънземните КАБАЛ са се настанили и смучат земята като пиявици.„А ти не е лошо да изгледаш поне някой филм на тема световното банкерство, преди да си създаваш собствено мнение, нали това е интелигентността в крайна сметка - да си правим заключения на база реални факти, а не на база умствени спекулации. Не ли?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано29.10.12 22:22



__________да си правим заключения на база реални факти, а не на база умствени спекулации. Не ли?

ти наистина ли си въобразяваш, че имаш "достъп" и са ти известни "реалните" факти?
банковият сектор е доста специфичен (както всеки друг, между другото), има "факти", които остават скрити, дори отвътре, поради широкоспектърност на съществените детайли, които пък от своя страна се явяват решение на неизвестните в множеството уравнения, тоест без повечето от тях пъзелът няма как да бъде подреден - можеш да разчиташ само на способност за мислене, здрава и "логична" интуиция, подредена и в унисон с мисълта

п.п. горното се отнася за всичко, което изисква крупен статистически аналитичен подход за консолидиране и филтриране на информацията за достигане до полезни и ефективни заключения




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.