Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Роко]  
Автор belika (член)
Публикувано23.10.12 14:23



Защо нормалният сексуален живот тук се възприема с такава почуда все едно в момента кацат извънзените? Съгласете се, че това еднага води до мисълта за психическата дегенерация до която водят подобни секти и култове

Аха! А твоето е норма за сексуален живот, тъй ли? Ц ц ц...

Когато някой така категорично се афишира като въплъщение на НОРМА-ТА, като в същото време заклеймява другите - проблемът е очевиден. Особено пък в духовен форум, а не в някакъв за суйнгърси или оне найт станд'с примерно.

Очевидна е и психическата и интелектуална деградация. Не на Кайли. А нечия друга.



Редактирано от belika на 23.10.12 14:24.



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор belika (член)
Публикувано23.10.12 14:26



може да има въшки човекът

да си купи мухозол, наместо така да се чеше в гащите пред зрели дами

Редактирано от belika на 23.10.12 14:27.



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 14:53



Това е крайно невярно. Здравите трябва да се грижат за болните. Опасно става когато болни се "грижат" за болни каквито са религиозните сектанти като теб. Всъщност секса е добро антисектантско лечение понеже действа на много дълбоко ниво и деградира психичната настройка която отнема много труд и време. Ето виж колко глупости си изписала за да се направиш толкова болна и жалка, а лечението е толкова просто



Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: belika]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 14:54



Ето пак превратно тълкуване...Дамите явно разбират думата секс само като пряк повик да се отдадат моментално..Съгласете се,че това е доста труднмо за дами във вашето положение



Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: belika]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 14:57



Нормата е широко понятие но все пак включва секс поне веднъж дневно. Докато липсата му води до деградиране на личността и у двата пола и появата на..."духовни" -разбирай "сектантски" форуми. Дори в единствения уховен форум -православие - ще те посъветват да си намериш нъж т.е. да правиш секс



Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: belika]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 15:00



На следващата страница прочетох нещо относно старите моми пък. Аз съм такава - какво ще ми кажеш на мен?


Ами намери си кур за лизане место да висиш по форумите



Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 15:38



1.Сексуално ме привличат хубави и нравствени жени
2. Ти не си нито едно от двете
3. Смятам те за глупава
Така, че това е поредната ти грешна интерпретация на живота. Няма ли най-после да осъзнаеш, че си доста глупава и неатрактиван жена която избива комплекси в "духовното" като плещи само глупости коя от коя по-големи?



Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Роко]  
Автор belika (член)
Публикувано23.10.12 15:39



време е за бам-бам по кухата кратуна



БАААААМ!



Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: belika]  
Автор Роко (FUCK EVIL)
Публикувано23.10.12 15:48



Дам вълните те избиват на насилие

Нямаш и аргументи..Е срещу заплащане не можеш ли да смилиш някого пък бил той и от малцинствата?

Я немам Аз. Върви по пътя със сърце но бъди безсърдечен

Тема Re: 2012 и бъдещетонови [re: Роко]  
Автор belika (член)
Публикувано23.10.12 15:52



заминавай в небитието, където и без друго си блуждаеш - пльок!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.