Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.11.12 10:25



Сънувах шарен сън, но най-запомнящото се от него беше - шоколади, много шоколади





Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.11.12 12:07



сънят с шоколадите ли ти даде енергия да пишеш пост, за който казваш, че е нямало смисъл да пишеш





Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.11.12 12:11



И вас да почерпя с мъничко шоколадчета, какво толкова



Нищо, че може да ви се сторят нагарчащи, с неправилни рецепта и произход на съставките и бъркането

Редактирано от belika на 26.11.12 12:12.



Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.11.12 12:13



аз май от вчера си мисля, но по-скоро за едно руло и то реално, а не виртуално





Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.11.12 12:15



и защо да ни се сторят такива? - аз предпочитам сладки, млечни, пред натуралните шоколади





Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.11.12 12:17



Добре сте дошли, знаете. Пък за рулото - ще измислим нещо по-така. Ще го вземем от професионалисти, ако се налага



Време е за коледни рула с ангелика и марципани



Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.11.12 12:18



Защото аз съм си все по натуралните горчивки, но специално за вас ще сипем захар и сметана





Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано02.12.12 09:48



Сънувах, че получавам писмо. Беше приятно и желано писмо. После си сънувах цветята - новата вълна от пасифлори, които се вкореняват в момента, че са нацъфтяли. Поне на сън







Тема Re: Сънища*нови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано03.12.12 07:06



и аз имам по няколко сюжетни линии в сънищата и то с продължения. Снощи сънувах, че ще спра да играя шах, за който си плащам:) Запознавам се в последно време по отблизо с едни закони и правилници относно водите и си мислех, че това е най-скучната възможна материя и трябва да се откажа да ги чета.

Но няма

А вчера за малко се заслушах в предаване за сугестологията – касаеше обучение по чужди езици. Но техниките се отнасят до извличане на информация от подсъзнанието – сходство със сънуването.



Тема Re: Сънища*нови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано03.12.12 10:19



Мен ме привличат по-осъзнатите неща. Сугестологичните съм виждала как при разни хора се явяват ножове с по няколко остриета.

Играете шах, за който си плащате? Хм... Сравнително мъжко занимание



А законите и правилниците за водите не са скучни според мен. Както и другите за природните ресурси и културни наследства. Тъжни са много обаче. Не само на местна територия, но в България са особено тъжни за мен такива материи. Нещо като законите регулиращи здравеопазването.

Аз пък си имам астро предсказание, че ще ставам все пак велика. И че слънчевата даша, която съвсем скоро ще ми дойде ще донесе движение в работата.

Та така с приключенията, Кайли Чакам дядо Мраз да ме побутне по професионалната пързалка на чудесата.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.