Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано07.04.13 06:48



Обаче може и да не е лесно:)
Според статистиката всеки ден умират по 1000 души не от войни, природни катаклизми или даже не от ПТП, а от конвенционални оръжия. Т.е. далеко сме от моралните божии заповеди и сме съвсем близко до лични убийства, кражби, лъжи и измами.

Излиза, че първобитните човеци, които са имали много по-силна вяра в звезди и богове, са били по морално издигнати





Тема Re: Събития и транзитинови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.13 12:49



Е, то това е отдавна ясно, в духовно отношение човекът е падал през вековете надолу, сега е стигнал дъното и започва да се издига.
То не може да си духовен и да не вярваш, че съществува само онова, което науката вече е открила.
Не може да си духовен и да смяташ, че което не можеш да видиш и пипнеш, не съществува.
От НТР насам, последните няколко века човечеството все по-стремително пада надолу в материята и се обездуховява, виж, даже дума измислих.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано07.04.13 15:02



виж каква снимка намерих във фейса, автентична е




"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (ентусиаст)
Публикувано07.04.13 23:56



не знам какви транзити ме спохождат (или по-скоро знам, но не разчитам), обаче все по-самодостатъчна се усещам, което не е добре, направо вървя към диагноза





Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано08.04.13 06:47



Предполага се, че така създаваме свят, който се върти около нас.
А не нас да ни увличат и въртят чужди светове.
Но и в двете си има чар.
Тия дни четох Следотърсачът на Кард – фентъзи:)



Тема Re: Събития и транзитинови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.13 12:08



Точно наопаки, ето виждаш ли как ти излових прилепнал постулат в крачка.


Що си решила, че не е добре, точно обратното е.
Не можеш да направиш нищо в света, ако първо не си станеш самодостатъчна.
Дори любовта, двойката между мъж и жена, е истинска, когато е съставена от два зрели самостоятелни и самодостатъчни индивида, които желаят да направят нещо повече, отколкото сам човек може.
Земните любови и двойки са създадени на принципа на всеки нещо не му достига и затова търси друг да му го допълни, това е порочна практика.

Някои дори се свързват, защото движението, с което девойката си оправя косата, много прилича на маминото, пък аз подсъзнателно си искам мама...аз съм нервна, затова си търся спокоен, който да ме уравновеси.
Да, обаче това не е целта на задачката, целта е аз да съм спокойна или нервна, когато реша, да владея себе си и да се чувствам добре и тогава да намеря подобен.

Не си ли чела, че който е недоволен от партньора си, няма смисъл да се развежда, защото в масовия случай вторият партньор и много подобен на първия.
Защо? Защото се "зацепва" за евентуалния пртньор с все същите стари репейчета и съответно търси партньор, който има същите места за зацепване като стария, че да си паснат като копче и илик.

Аз, например, цял живот първо подсъзнателно, а после съзнателно го знам това и работя върху него, за да стана самостоятелна и да нямам нужда от друг и чааак тогава да се появи, който трябва да се появи.
Защото преди това ще се появи същото сродно ми говедо, каквото съм аз.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.13 09:59



ууу, какво готино твърдение изказа един сайт по повод моят Нептун опозиция МС

Neptune Opposition Mc
April 06, 2013 to August 11, 2013

It's all changing, isn't it? Instead of wasting time thinking about the past, think about what you'd rather be doing. The universe has just given you a chance to make that happen.




Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано11.04.13 15:38



да стана самостоятелна и да нямам нужда от друг и чааак тогава да се появи, който трябва да се появи.



и ако и той е също толкова самостоятелен, какво ще правите ?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Събития и транзитинови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.13 16:10



ще направим абсолютна завършена двойка от двама напълно самодостатъчни си хора, които се наслаждават един друг на присъствието си,защото така искат, а не защото так се налага, понеже аз съм с едно око, а той с един крак.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Събития и транзитинови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано11.04.13 16:50



Кайли, питането на Силвъра е съвсем на място, не парирай по башаровски, а чуй един път. съвсем приятелски го казвам. не е слабост да бъдеш уязвим в една връзка - ако връзката е читава.

при мен пък и транзитите, и събитията не са на добре. завиждам ви, че ви се разсъждава дори за неща като връзки и башаровци.

отвъд пенсия съм вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.