Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Матрицата 5нови  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.03.10 10:32



Зарибих се с тая книга, чета и не вярвам на ушите си.
Авторът, последовател на Монро, твърди, че светът не е устроен баш така, както ние си го въобразяваме, ами малко по-иначе.
Има ВИСШИ АЗОВЕ, обаче те не са на всеки човек по един Аз, ами един Аз за много човеци. На мен описанието нагледно ми прилича на медуза с много пипала. Медузата е висшият Аз, пък пипалата са инкарнациите на Висшия Аз на земята. Ще го пиша вече ВА, да си спестя усилия, че мързелът както винаги ме мъчи.

Значи един ВА е надвремеви феномен, за него линейното земно време не значи нищо или значи точно толкова, колкото за триизмерно същество, каквото е човекът, важи един затворен квадрат. Ако има двумерни хора, за тях квадратът ще е непреодолимо препятствие, докато ние го гледаме отгоре и нищо не ни пречи да влизаме и излизаме от него, колкото пъти си поискаме.
Затова ВА има инкарнации, разпръснати из цялата времева земна полоса и те съществуват едновременно, защото за него времето не съществува.
Инкарнациите имат за цел да събират опитности за ВА и когато той е готов, си прибира всички инкарнации и става едно завършено цяло, което отпътува в други измерения.
Така погледнато, една отделна инкарнация, каквато се явяваме всички ние, не се преражда, а регресиите и прочее техники за спомени от предишни прераждания просто водят дотам, че човек усеща други инкарнации на своя си ВА.
Ние сме едновременно отделна инкарнация и своя ВА и различните инкарнации са на различни етапи на развитие.

Наскоро прочетох, че според Кабалата душите са 600 000. Това по някакъв начин на тоя етап го свързвам с ВА, ако допуснем, че душа е равно на ВА, на практика на земята съществуват 600 000 ВА - едновременни, защото всичките им инкарнации съществуват едновременно, макар и в различни времеви и географски ширини.
Телата на земята от своя страна се разделят най-грубо на инкарнации на ВА-ове, инкарнации на извънземни азове, както и тела, въплатили животински души (на любимци).

Единственото, което има значение, е собственият ВА, за който ние събираме опитности.
Така погледнато човечеството не е едно цяло, както сме свикнали да мислим, а космическо сборище, чийто последен момент настъпва (2012). Тогава всички души ще се приберат по къщичките си - животинските ще се върнат обратно в животинското царство, извънземните ще си ходят по пътя, а инкарнациите на ВА ще се приберат всеки в своя си ВА.

За повече инфо - гугъл. Книгата я има в спиралата.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Матрицата 5нови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано12.05.11 12:44



Интересно филмче с интересен поглед върху устройството на нещата.

SLAVERY AND THE 8 VEILS



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Матрицата 5нови [re: Kaily]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано27.07.12 00:15



Малко си се пообъркала. Според авторът 2012 е точка за еволюция на самата Земя, която ще умре в 3-тото измерение. Това е използвано от *някои* инкарнации като един вид подпомагане на собствената им еволюция, за да завършат опитността си тук и освободят останалите си инкарнации. Другите просто ще продължат на следващата избрана планета всичко отначало. А те са точно тия които обичат да говорят за всички, единство, поправяне на живота и т.н...



Тема Re: Матрицата 5нови [re: specular]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано27.07.12 10:42



Здрасти.
Не разбрах къде точно съм се объркала?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Матрицата 5нови [re: Kaily]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано28.07.12 00:42



Ето, може да ти помогне http://www.t-rechnik.info/



Тема Re: Матрицата 5нови [re: specular]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.07.12 16:33



Не питам речника, интересува ме твоето мнение.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Матрицата 5нови [re: Kaily]  
Автор Хана123 (непознат)
Публикувано31.07.12 12:19



намери тази книга, ако не си я чела





Тема Re: Матрицата 5нови [re: Хана123]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.07.12 13:00



Като мързелив човек, напоследък на мен информацията ми се поднася под формата на видео.

Тъкмо сутринта отнякъде ми дойде по имейла сайт с това видео, смятам при първа възможност да го изгледам.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Матрицата 5нови [re: Хана123]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано04.08.12 02:22



Прекарасен пример за... точно това което Матицата 5 НЕ Е...



Тема Re: Матрицата 5нови [re: Kaily]  
Автор specular (ентусиаст)
Публикувано04.08.12 02:26



Аз мнение не съм давал, казвах сбито какво се пише в книгата, което не е така както ти го представяш. Тълковният речник ти го дадох, защото изглежда знаеш думите, но съдържанието им не ти е достатъчно познато. Или може би просто пропускаш това което не искаш да чуеш... Не, проблемът не е в излъчвания сигнал, а в приемника...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.