Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: отварям нова теманови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.08.12 08:30



на мен ми е интересно, че така с лека ръка отхвърляш неща като кармата или астрологията
енергийното тяло нали не се вижда само с очите?


аз не разбирам това, и не съм срещнал човек , който смислено да ми обясни какво е влиянието на планетите и защо хората все пак имат различни съдби. Това е. И усилено се говори за Нирибу , ако тя действително съществува, нали би трябвало да се отчете и нейното влияние в хороскопите на всички ? Ако я няма - оки, но ако я има ?
Писах вече , че Луната влияе пряко върху живота не само на хората, а и на цялата планета. Но Луната не влияе избирателно на няколко зодиакални знака, просто когато има пълнолуние или супер Луна, хората понякога вият срещу нея ( шегичка, не пали метлата пак )

за енергийното тяло - не знам по какъв друг начин може да се види, освен с очите и то ако си трениран ( обучен) предварително. Аз поне не мога да виждам по друг начин, освен с очите.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Процесинг и душевоболнови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.08.12 08:39



Като имаш развалена част от душата - защо я търпиш и с времето се научаваш да заобикаляш отдалеч болезненото място.
Времето не лекува, времето само те учи как да заобикаляш отдалеч болните участъци и така лека полека хората стават душевни инвалиди.


Ти каза това, което е най съществената част от всички учения.
Така е, ако нямаме рани, няма да има и какво да лекуваме.
Въпроса е - как да изчистим старите рани и как да не допускаме нови.
В другия клуб говорим да преглед, и аз знам със сигурност от собствен опит, че това води до приключване на стари емоционални товари . Ако правилно си направиш прегледа, след това дори да си спомниш случката ( да влезеш отново в същия спомен ) там няма емоции. Има само картинки и те не те натоварват по никакъв начин.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: до поничканови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.08.12 08:48



ставам спокойна ,хармонична и медитираща

вчера намерих това
на мен ми действа страхотно, просто седнах със слушалки на ушите , отпуснах се, краката в лотус, трите пръста на ръцете събрани , затворих очи и се усмихнах на ум...
След това изкарах една нощна смяна, без да се изморя, без проблеми, като ей сега си идвам и се чувствам тонизиран, и в пълна хармония със себе си


спокоен, хармоничен и в пълен баланс



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: отварям нова теманови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано08.08.12 09:59



Планетите, положението им и взаимовръзката им символизират енергии.
А енергиите в нас и около нас ни изграждат като същества.
Проблемът е доколко точно можем да идентифицираме енергиите.
Символиката и чуждият опит, трупан с хилядолетия, помагат.
Целта на занятието е себепознание, единение между съзнавано и несъзнавано, укрепване на духа, пълноценно и интересно съществуване.

Дали не разпознаваме аурата с кожата си, а мозъкът да я превръща в цветове. С други думи дали е изключено сляп човек да разпознава аурата.



Тема Re: до поничканови [re: ponichka_]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано08.08.12 11:05



Любовта е пълна уязвимост, мирът - пълна нестабилност. Вечни идилии не съществуват.

Поничке драга, пълна си до гуша с категорични утвърждения.


ами ако не е така?

тя яснотата затова е враг, ама не знам дали ме разбираш

п.п. днес пак не мога да влезна с другия ник



Тема Re: отварям нова теманови [re: AH_]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано08.08.12 11:19



ами ако ще философстваме, бих казала че то всичко е Дух, в т.ч. и инстинктите.
ама от такива общи приказки файдата е никаква.
това всичкото дето го казвам, не е щото лично съм го "видяла".
то е онова което си мисля че знам.
И понеже "знанието" ми е така да се каже привнесено и преписано от някъде, гледам много много да не му се доверявам и да не му се връзвам на стройните логични схеми дето си кипри. Иначе за да пресека улицата и да наготвя мишмаша ми върши работа, ама за работите на Духа хич и не ми е полезно. Градя си някакви конструкции и току виж взема че им повярвам безрезервно, опазил ме Бог.

ами за късмета ми стана интересно как се обяснява точно от астрологична гледна точка. Знам горе долу според толтеките какво е късмета, а как е според астрологията не знам.
Аз изобщо не познавам астрологията, но съм сигурна че енергията на големите звездни източници няма как да не ни влияе.



Тема Re: до поничканови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.08.12 12:24



Защо му е на човек да се отървава от навици, които са му същност
Защото ми пречат на намерението да отида там, където искам да отида

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Процесинг и душевоболнови [re: silver.moon]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.08.12 12:28



Въпроса е - как да изчистим старите рани и как да не допускаме нови.
В другия клуб говорим да преглед


Аз тоя въпрос съм го решира отдавна и затова нямам въпрос, имам отговори и си работя с тях.
Прегледът на Кастанеда е подобен, дори казвам краднат, от елементарния процесинг на Хъбард. Много помага, аз предпочитам и използвам процесинга на Хъбард, по-точен е и повече ми помага.
Освен този елементарен процесинг Хъбард има още 10 000 начина за изчистване на старите рани, при различни рани ефективни са различни типове процесинг.

Образно казано - вие разполагате с плесен, в която има антибиотик, и я използвате за лечение.
Аз разполагам с цялата гама антибиотици в една съвременна аптека и се лекувам когато с който антибиотик точно ми е нужен.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: отварям нова теманови [re: Xaнa123]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.08.12 12:31



Действай, действай, тя Ан неслучайно се изсипа в тоя клуб, Духът я доведе.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: отварям нова теманови [re: AH_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано08.08.12 12:59



аз не знам сляп човек да разпознава аура.
Не съм виждал и сляп човек да се смее с глас и от сърце. Когато липсва едно сетиво, това се компенсира с друго, но не напълно.

Проблемът е доколко точно можем да идентифицираме енергиите.

ние СМЕ енергия


Може да ти звучи еретично, но неживата материя също има енергия. Затова ползваме кристали, камъни и други неща

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.