Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано13.08.12 09:33



не знам какво превръщат вещиците. на този етап съм проста знахарка





Тема Re: Юпитер [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано14.08.12 06:51



в тоя свят надали са възможни вещиците:)

но пак нещо за специалните позиции си извела - съотношението между претенции и покритие у човека за конкретните аналогии е различно за всяка от позициите.



Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано14.08.12 06:53



как напредват розовите плочки?:)

помним си, че храмът не е в тухлите, нали:)

излизаме си, ако тухлите не ни харесват- нали виждаш как се изправям пред стар проблем





Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.08.12 09:15



в тоя свят надали са възможни вещиците:)

постулатче?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Юпитер [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано14.08.12 10:13



не е постулатче - но да се върнем на тоя въпрос по-нататък - аз пътувам тия дни и с удоволствие ще разговарям за постулатите, пък да оставим другите теми за друг път, а:)



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано14.08.12 16:47



Мисля си, че сега тъкмо може да имаш повечко време и да заделяш по 10-на минути за разни лесни упражнения по йога. Да успееш да го превърнеш в ритуал. Реално и обективно ще установиш друга енергия у себе си. Лесно се забелязва, ако преустановиш заниманията, пък не си на 100% ангажирана. Не те ли ентусиазира такава идея?

Как изобщо се проявява енергията на Юпитер в 6-ти дом ? - ремонтът е ок иначе:)


трети ден се опитвам да вдишвам планово няколко минути



преди, докато и Венера беше в 6, си подарих едни козметични процедури, на които отдавна бях хвърлила око, но размислях
сега ремонт - оказа се, че само аз съм си мислила, че съм си купила розови плочки, ама вярно съм сложила розови очила. вчера като ги доставиха стана ясно, че са бели с едва забележими, при пречупване на светлината ефирни пеперуди, само теракота за под е с леееко розов отенък
утре - и колата ще водя на доктор

та, така - битовизми, никаква романтика, надеждите за едното пътуване следващата седмица се провалиха, сега се чудя с какво да го заместя



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано14.08.12 16:52



чудя се, дали е повторение на стария, и ако да, защо?
едва ли все е свързано с научаване на уроци - не вярвам в 100% от случаите да е банално възприетото за вярно



Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано15.08.12 07:04



за дишането

При повечето хора първото, което се случва след като почне подобна практика, е да му се изостри обонянието- почва да усеща най-различни миризми повече, отколкото обикновено.
Също така усеща богатство от вкусове, дори да се храни еднообразно.
В последна сметка например ако има проблем в работата, или го разрешава по желан от него начин, или установява, че всъщност не е му важно. За принцовете- аналогично, за всичко останало- пак аналогично:)



Тема Re: Юпитер [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано23.08.12 07:33



А тия дни си мислех, че енергията на Юпитер е застраховка за риска да бъдем себе си:)



Тема Re: Юпитер [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано23.08.12 12:50



проверяваш си ме ти, дали и как още мърдам


не успявам да бъда много себе си в последно време, поради обстоятелства, които са ме приклещили, и сякаш изникват като изневиделица, съвсем буквално - къде го чукаш, къде се пука

А тия дни си мислех, че енергията на Юпитер е застраховка за риска да бъдем себе си:)


колкото и да го четох, това не го разбрах

не обичам притчите, но тия дни в компания някой разказа една:

„Дълги години работил един човек, замогнал се. Дошло време да си наеме чираци. Прибрал спечелените жълтици в един стар самар, отдавна непотребен никому и го закачил настрана в работилницата. Един ден, в негово отсътвие, минал пътник и помолил един от работниците да му услужи като му продаде самар за магарето. Чиракът с удоволствие решил да се освободи от стария ненужен самар в ъгъла, за което дори не взел пари. Привечер завръщайки се от път, майсторът отишъл първо да нагледа имането си. Когато не го открил, обърнал се към чираците. Не се почувствал добре от отговора, но само махнал с ръка и изрекъл „Когато не върви, не върви”. След известно време пътникът с магарето се появил, за да върне обратно самара, тъй като идвал твърде тежък за магарето му. Майсторът се усмихнал и въздъхнал „Е, когато върви, върви!”:)

Чудя се в кой от случаите е действал Юпитер, и в кой Сатурн, а може би нито една от двете, а може би натално да са му добре поставени и двете, и това е.
Ето и една друга по тоя повод:

„Имало едно време един беден човек.Всеки ден отивал в града преминавайки по дървен мост.Минавал и се оглеждал.И така години наред.Никой не знаел къде живее, с какво се храни и как оцелява.Виждали го всеки ден , на моста.
Местният богаташ също го виждал- всеки ден.Един ден решил да стори добро и се сетил за бедния човек, който всеки ден минавал по моста.
Рано сутринта се качил на колата си, отишъл на моста и оставил една торба злато за бедняка.
Същия ден, в ранни зори бедният човек отново се запътил към града с надеждата хората да се смилят над него и да събере нещичко за храна. В началото на моста се спрял и си казал :
„Минавам по този мост от години.Познавам всяка кривинка и камъче.Защо да не го мина днес със затоворени очи.”
Речено-сторено. Беднякът преминал моста със стиснати очи на път към града.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.