Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано05.11.12 23:12



Ами точно сега ти си с по-голям шанс да намериш добър отговор на тоя въпрос- на мен май престава да ми е тема и ще излезе, че влиянието на Сатурн задължително трябва да се гледа през призмата на ЕГН-то:)

Е, не след дълго пак ще ми е, но истинските ни прозрения май идват или когато сме най-надълбоко в нещата, или когато сме най-вън от тях.

но отстрани, за други хора, все ми се струва, че Сатурн се проявява едновременно и за добро и за лошо, пък хората не го оценяват така.


кофти работа - докато си в играта си субективен, излезеш ли - обективен, но пък вече не ти е интерес

спомням си преди години като влязох в една аптека твърде угрижена с молба за препоръка за най-надеждния тест за бременост, жената зад щанда отговори "Докато сме млади се тревожим за последиците от хубавото, а после не се тревожим, но се молим за хубавото" - асоциацията е спонтанно изникващите, в сривови моменти все напомня за себе си



Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: belika]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано06.11.12 06:47



ами ако на преден план виждаш КК и останалите като майстори на перото, а после като духовни учители - такова ли щеше да ти е отношението?

впрочем, всички религии имат отношение към властта и парите:)



Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано06.11.12 06:49



а аз си мисля, че след като човек е надарен с разум, не е роден за щастие





Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано06.11.12 08:55



ами ако на преден план виждаш КК и останалите като майстори на перото, а после като духовни учители - такова ли щеше да ти е отношението?



този коментар не го схванах - честно.

няма как - да ги виждам като майстори на перото на преден план - защото такива съвсем не са - от където и да ги гледам.

имам и друго сериозно обърквване - впрочем, всички религии имат отношение към властта и парите:) - не, не всички религии - всички култуве.



Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.11.12 21:24



а не така, аз БТВ не гледам от много време, няма да го гледам и сега, принципно избягвам ТВ, а пък БТВ хептем, писна ми, те го удариха на нагла очеизвадна манипулация...
Та не знам за какво се разправя в матрялите, ако искаш, разкажи.

Но, сега, токът полезен ли е? Да спрем ли електричеството, понеже винаги ще се намерят глупаци да бръкнат в контакта?

Ти лично някого познаваш ли, който е пострадал?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.11.12 21:31



прилепнал постулат

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: belika]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано07.11.12 07:23



Е, да – то зависи кой какви автори и жанрове харесва – аз харесвам фантастика и после вече си подреждам авторите:)

И що така отне властта на религиите

- още когато хората са почнали да се събират в племена, са се разделили светската /водача на племето/ и духовната власт/ шамана/:)



Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано07.11.12 07:25



И аз така правя- като не ми отърва нещо, го пращам при постулатите



Което изобщо не променя факта, че хората за кратко биват щастливи /при това докато са щастливи не го осъзнават/ и през останалото време се стремят към щастието.

Освен ако не сме с различни представи за щастие:)



Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.11.12 09:53



И аз бях така, но вече не съм така.
Научих се да управлявам усещането си за щастие, сега съм за дълго щастлива и само чат пат пропадам за кратко надолу, но скоро възстановявам. Но дори и при пропадането не съм нещастна.
Който е нещастен в палатка, ще бъде нещастен и в палат.
Щастието е вътрешно състояние, това да разчиташ на външно щастие означава, че не знаеш себе си.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Уран, Сатурн и Марснови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано08.11.12 05:31



ако си постигнала трайно щастие, останали ли са ти по-висши цели, желания, мечти?

Как може да е трайно щастлив човек, когато наоколо има толкова болки, войни, несправедливости и пр, т.е. нещастни хора?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.