Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: ponichka_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано24.07.12 13:54



аз имам толкова пари, колкото мога да понеса, без това да ми причинява дискомфорт



ако си спечелила от тотото, напр. какво ще направиш с тези пари ? Представи си милиони, които са само твои.
Аз знам какво би направила ти - ще ги раздадеш до стотинка, защото това е твоята кауза- да помагаш на бедните.
толкова е погрешно това, че дори Оня от горе не желае да ти помогне - един съвет от мен - не играй тото, няма да спечелиш

Ох, забравиш - ти първо си правиш хороскоп, после пускаш фиш

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано24.07.12 18:16



че ти си си силна - родена със секстил между светилата - кой да ти даде по-голяма подкрепа





Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: silver.moon]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано24.07.12 23:04



аз имам толкова пари, колкото мога да понеса, без това да ми причинява дискомфорт

Брей-брей. Пък на мен парите като такива ми причиняват дискомфорт. И имането им, и нямането им - без оглед на количествата. В тази връзка - имането им си е за предпочитане.



защото това е твоята кауза- да помагаш на бедните.

Не. Моята кауза е да изглаждам несправедливости и да помагам на слабите. В тази връзка - простото даване на едни пари за един проблем - не решава проблема. Та - не - нямаше да раздам парите си на бедните.

И да - тото, игри на късмета и хазарт не играя, и не очаквам от там да ми дойдат милиардите Тези игри не са измислени, за да стане някой с тях милиардер, пък някой като мен - съвсем не. По-скоро ще заложа на дейността на Армани - с него сме родени на една дата

Редактирано от ponichka_ на 24.07.12 23:04.



Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано24.07.12 23:21



Да бе, секстил-не секстил - стара луница, марсиасала





Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.07.12 10:04



Пък на мен парите като такива ми причиняват дискомфорт.
Това не е хубаво. Всяко нещо, всяко отношение трябва да се изглажда, докато го надскочиш.
Крайната цел е парите, дали ги има или ги няма, да можеш да се чувстваш спокойно в ситуацията.
Процесингът има една дума - конфронтирам, тя там значи да се чувстваш спокойно в присъствието на...

А ти не можеш да конфронтираш нищо, свързано с парите.
Което можем да конфронтираме - владеем.
Което не можем да конфронтираме - владее нас.

Може да се каже, че си надскочила парите, чак когато започнеш да конфронтираш която и да е ситуация с тях.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано26.07.12 05:59



Аз не мога да надскоча всички неща... А има и някои, които просто не искам да надскачам, а и не мис е е налагало, в интерес на истината...

Неприазънта ми към парите например... Презирам ги на някакво ниво... Просто не мисля, че количеството им е определящо за истинската стойност, истинската цена на най-съществените неща...

Ще дам пример - ще работя аз за някакви хора. те ме наемат за една работа. Работата обаче е идеалистична, в полза на обществото, вид кауза да я наречем. Но трябва да подпиша договор, и да си кажа цената. В такива момени изпитвам - не е точно срам, а по-скоро някаква гнус. Не защото не мисля, че моята работа е достатъчно качествена, или защото не си знам цената, и т.н. - а по-скоро, защото смятам, че : от една страна цената ми е толкова голяма, че те не могат да си я позволят, а от друга - самата работа, която ще свърша е с идеалистичен елемент.

Такъв момент обаче имам не само, когато съм работила по каузи, и за търговски дейности ми е неприятно да си слагам конкретни цени. Хубавото е, че някак до сега по пътя все се е намирал някой, който да ми даде прилична цена, и аз да не умра от глад.

Истината обаче е, че никога работата, която съм вършила не е имала връзка с това какво ще спечеля, и дали изобщо ще спечеля. не съвсем буквално, но горе долу е така...

Да го нарека някаква хигиена. И без друго твърде много подбирам с коя работа изобщо да се захвана, да ми уйдисва на всичките морали, принципи и какво ли не...

За конфронтирането добре - но имам хубав голям списък със стойностни неща, за които да се конфронтирам, и парите още не са сред тях, ако ги наближа ще си говорим там





Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано26.07.12 06:32



парите и без това не личи да са ти тема:)

имаш си теми по 10-ти дом, което си е не по-малко интересно





Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.07.12 09:42



Ти май не разбра какво е конфронтирането. Конфронтиране означава да се чувстваш спокойна в присъствието на...
Т.е. няма нужда да конфронтираш хубавите неща.
А трябва да конфронтираш лошите, защото в противен случай те те владеят.
Така стоят нещата в тая вселена - или ти се чувстваш спокойна в тяхно присъствие и ги владееш, или не можеш да ги конфронтираш и те теб владеят.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано27.07.12 07:12



Много, ама много щастлива ще бъда, ако най-накрая след 4 годишно самоизбрано изгнаничество побутна 10тия дом.

Вчера получих подъръче цветарско с цяла камара резници клематиси, множество невероятни сентполийки листенца - всичко за бъдещи вкоренявания, и мини розичка с цвят, и сестричето подари цял клематис в лилаво с цветенце онзи ден - изобщо - цветята напредват - но още не съм сигурна - за сега май ще ги пратя и задържа по 5тия дом, пък 10тия ще запазя за герданите, или някак ще опитам да побутна всичките дини под една мишница, но в комбинация с останалите багажи грамадански, които трябва да си бутам така или иначе във времето - рискувам да изпусна, счупя някои от дините и накрая пак нищо по 10тия дом да не излезе на светло... Ех... Много сложно... А се чувствам и малко стара, и поизморена... До къде ли ще докара вдъхновението този път? Разчитам на бъдещата ми пр. Луна в Дева да удържи някак фронта... Но това не е много за разчитане май...



Тема Re: Уран, Сатурн и Марс [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано27.07.12 07:37



ами понякога много се преплитат при някои хора 5-ти, 6-ти и 10-ти дом.

тия дни за един друг въпрос, докато видимо всичко си стоеше що годе добре по 6-ти, 10-ти и 7-ми дом, след питане и питане, се оказва, че най-добре се връзва по 5-ти дом като изкуство и хоби.

но цветя ти отиват на Слънцето и асцендента, пък бижутата- на Луната, МЦ и Слънцето

пък може би най си ти отива основната професия



бижутата и цветята се съчетават, но къде да е мястото на професията ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.