Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано29.06.12 18:01



парите като мечта имат нещо общо с Венера и асцендента ти, а май в повечето случаи той участва

Да, Венера. Но и Плутон и СЛВ. Аз не ги искам парите за себе си. Искам ги за сила и власт - и да мога да върша чудеса и хубости за другите.

Да разполагам, отсъждам и действам на широко. Мислила съм си, че ме бива. Днес не го мисля.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано29.06.12 21:07



объркана и затихваща държава, Прия, по не съвсем скромното ми мнение, а именно:

- мнозина трябва да се разболеят, за да се изпъчи някой си, и още повече любимите празнодумни медии, с новината за изпреварилия летен грип, защото и джи-пи-та-та следят новините;
- опитваш се от две седмици да си боядисаш косата при дългогодишния фризьор, с обичайната професионална марка боя и познат цвят - е, оказва се, че не можеш, защото дистрибутора нямал точно тоя цвят и тая боя. Защо? - Ами, не е ясно, всички повдигат рамене и никой не е отговорен?!
- поръчваш си храна за вкъщи - доставчика няма да ти развали банкнота от 100 лв. Интересно, за каква ли парична единица е бил готов, при все, че според елементарната бакалска математика трябва да може да върне поне 99 лв. на старта на вечерта?!

с една дума - с парите си си виновен, а отсреща са жертвите...
и цялото това на фона на след-работен 12 часов ден

*изреденото е само от последния час-два, няма нужда да обхващам по-дълъг период от време, за да не потънем безвъзратно в непреодолимо самосъжаление
ако има нещо, което много да ме замисли в посока емигриране, въпреки фиксираността ми - това е част от гореизброеното събрано и повторено в ежедневие
жалка, циганска държава, а вождът - най-големият РОМ

-------------------------------------------

друг е въпросът защо дебилите не го усещат и просперират, дори се разтоварват, а заблудените като мен продължават да търпят

не разбирам от мунданна астрология, извън жълтите приказки, и нямам представа кой нарочи България за подвластна на Сатурн, като точно принципите на Сатурн са най-потъпквани и заличени

Редактирано от abroadabroad на 29.06.12 21:17.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано29.06.12 22:03



това за мечтите остана като недовършен разговор с Аброуд - за връзката им с призванието или Целта на конкретното прераждане

и понеже точно ти, години наред ме учеше да се простирам само до ТУК и СЕГА, взе че се случи, а и по време на Сатурн май мечтите са забранени, нежели осъществими, работата и ангажиментите определят ежедневието, за околните и не до там близките дори остава неразбираемо, остава ти само едничката надежда да споделиш с някой дето отбира от астрология за съпричастност и разбиране
няма ефективно разрешение, освен изчакване - и така докато ти отмине живота

пожелавам си мечтите обратно, онези цели на призванието, които осмислят живота в което и да е прераждане, вън от посредствеността, любовта, ако ще и да е любовта към парите, само любов да е, и плътска да е, но да оцелее и се реализира най-после, ако изобщо и е предписано..., че твърде тежка и продължителна се оказа зимата - че после защо Кардиналните били най-важни - ами, защото. И защо се наложило да се развиделява при тях - ми, заради нарушения баланс овреме.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.06.12 22:25



пожелавам си мечтите обратно, онези цели на призванието, които осмислят живота

Амин!



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано30.06.12 06:37



пиши по някой ред редовно, докато излезе тр.Марс от 12-ти дом, че те мислим:)

аз сега гледам красиви мушката около себе си и ще се прибера от това пътуване с едно стръкче или както там се казва:)

наскоро една позната, която ходи на иглотерапия при един китайски лекар, разправяше, че той споменал за благотворното влияние точно на мушкатото:)



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано30.06.12 09:56



Ще пиша - и вие пишете, понякога разваленият грамофон е способен да сътвори уникален джаз, макар и съвсем невписващ се в класическите музикални основи за хармоничност.



Пък за мушкатото и приятелката с иглите - точно така си е - мушкато - най-вече бяло и червено, здравец, босилек и синя африканска теменужка - от тази с дебелите листенца са основните пазители на телцето, духа, и къщичката. И не не се плашете ако ги уморявате. Те са го отнесли вместо вас.

Моите мании с рози и клематиси са от вредоносните- тръни и увивни - натежават - боцкат и се увиват, наместо да облекчават. Явно и тук мазохизмът ми си е намерил поприще.





Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано30.06.12 10:12



Тъпо. Аз затова с годините все повече се старая да добивам гъвкавости в ежедневностите, и да не се прихващам към неща като конкретни боя за коса, крем за лице, хляб, сирене или каквото и да е.

ъкмо си заобичам нещо - и те го спрат и прецакат. Последно страдах за един фондьотен и крем за лице, за лице и друг за около очи. И от бяс и инат си ги поръчвах от Америка. Напоследък престанах.

Явно съм станала по-примирена.

Хващам се също - аз - дето винаги съм била индивидуалистичен трън - като ми предложи барман или сервитьор питие или манджа - които очевидно са или рекламно препоръчани, или просто застояли - аз се съгласявам с усмивка напоследък.

В магазина - като ме хванат на касата с кутия бисквити, шоколадчета или дъвки - аз дъвки мразя - се усмихвам и взимам по едни



Никога, никога не съм го правела преди.

Явно имам някаква нужда от примирение. Със сигурност не е от желание да се впиша - като се завърна в къщи с цяла връзка млечни шоколади, уж на промоция, и то от тези със захар, мляко и много масло и подобрители - каквито въобще не харесвам и после се чудя в каква торта или крем да ги пусна като съставка?

Преди време като виждах подобни постъпки у майка ми - която е друг невписващ се трън до ден днешен - много се възмущавах. И още се възмущавам.

Да се съгласиш с някого.

А за парите - банкнотите и всичко - права си.

За това толкова се възмутих от Токуда. Там и парите не те оправят. Това е болница/държава за мутри, продажни политици и псевдо медийни звезди. Тук на тях им се дава червен килим.

Не е важно колко честни пари имаш и искаш да им дадеш. Не е важно ти колко читав човек/професионалист си. Щом не си от никоя от горните 3 групи.

Пък - когато и отказваш да се впишеш - въпреки възможността за принадлежност към някоя от тях - биваш съвсем низвергнат и назидан.

ПП: Вече опитвам да имам по-дребни парички, и леко по-преклонена главица. Бесът - вътрешният стрес, болка и непримирение си остават обаче.

Тук се връщаме на доста пропагандираната теза на съвременните едийни езотерици и баш политици - за лошият човешки материал, и как е време просто тий да бъде проскубан, пардон - прочистен - и как хората, боледуващи от гадни болести и - трябва да бъдат оставени да се затрият - защото така светът ще стане по-хубаво и здравословно място.

Естествен подбор. Е - немалко форсиран от силните на деня.

Джунгла на хищници.

Редактирано от ponichka_ на 30.06.12 10:17.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано30.06.12 10:26



ако има нещо, което много да ме замисли в посока емигриране, въпреки фиксираността ми - това е част от гореизброеното събрано и повторено в ежедневие

Аз стигнах до този извод преди 18. От тогава "имигрирах" 3 пъти - на мечтани места и планове. Всеки път "завинаги".

Успешно.

Ха-ха.

Само дето като ревнат домашните - се прибирах. До сега.

Сега съм стара. Но ако домашните се затрият преди мен - този път няма да има какво да ме върне.

И имиграцията - като другите затвори е в главата.



И това не го казвам лековато или субективно. Наблюдавала съм го при имигранти с много по-обемен, дългогодишен стаж и успехи.



Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.06.12 11:04



Ти правиш чисто неправене.


АН да ти го обясни, че не дава аз да говоря вече за моите любимци.
Но е много хубаво това, дето сменяш навици и правиш обратното на онова, което си правила.
Чупиш пръчките на клетката.

А за емигрирането - и е така, ама и не е така. И аз съм го чела и бях на тоя акъл, че да идеш в чужбина е все едно да пресечеш улицата, щото все носиш себе си.
Ама е много важно и обкръжението. Приветливи одухотворени дружелюбни хора ще ти предложат един живот, ограничени, злобни, завистливи и неспособни да се защитават хора ще ти донесат друг.

И аз искам да си сменя обкръжението, писна ми да бъда българка.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията ІІ частнови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано30.06.12 21:04



вярно е, че съм по-изнервена от обикновено напоследък, значително при това

но, всъщност не ставаше дума за конкретно дадените примери по същество, а като извеждане на принцип, тоест наместо боя и фризьор, обозначавам с (х), например, за подход и начин на работа - (у), за резултат - (z). Можем да го отнесем и към други ежедневни дейности и извличаме обобщен извод на база на множество сходни уравнения.

не случайно споменах Сатурн - реда и дисциплината не са просто правила и норми, налагани от едни лоши хора по неправилен начин, а начин на мислене и философия, например (пак ще ползвам вече зададените):

- по повод здравето и медиите - въпрос на задаване на правилен тон от страна на държавната политика;
- по повод фризьора - не си му ти крив, че не си е намерил и не може да си намери въпросната боя, за да ти се цупи (вместо да се извини), и още повече да те праща да обикаляш по салоните, за да си я намериш евентуално от някъде
- по повод доставчика на храна - не си виновен, че не е съобразил, за да попълни касата си с едни 100 лв., за да връща в началото на работния си ден - вярно, случва се, на всеки се случва, но в този случай можеш само да се извиниш, да не се повтарям от по-горе

емиграцията никога не ми е била самоцел - напротив, неприятна ми е била само мисълта за нея, но в моменти на афект (каквито зачестиха), ми се ще да реагирам импулсивно и да замина, само за да се махна от напрежението тук, причинено от допълнителното - неуредено ежедневие на бита, както и липса на правила. Знаеш ли, например, че ако някой ти спре пред гаража (случва ми се често, затова го давам за пример, да не се хванеш пак за елемента) - няма на към кого да се обърнеш, ако не си платиш, остава саморазправа
ако съседите те тормозят шумно, трайно и постоянно - също, освен ако не ти се водят безсмислени и безсрочни дела (допускам, че тая ми нагласа следва да се промени)

и ако ти спазваш правилата, плащаш си данъците (авансово) и т.н. - започва да се трупа и да тежи повече от поносимото

по повод Токуда - чудя ти се защо там? Имам допълнително осигуряване и карта, според която мога да ходя по разни здравни заведения без заплащане и тъй като Токуда беше нова и съвсем близо до мен реших да се възползвам - напразно, съвсем ненужно посещение. Това е като да си направиш ресторант оборудван по последни изисквания, без изобщо да разбираш от ресторантьорство, като отвориш врати без готвач

* между другото - аз спадам и винаги съм била от типа "мечтата на търговеца"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.