Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано30.05.12 23:37



чисто теоретично да те запитам - колко мислиш, че е количественият израз на търпимост и в какви граници го определяш за нормален



от практична гледна точка - при мен се смениха неколцина шефове за последните месеци, за съжаление съвсем прекия си остава същият, ако ме разбираш правилно

от емоционална - освен, че драстично са спаднали положителните емоции, то и почивка и отдих не се виждат
та, чудя се в последно време - за първото ли настоявам повече в мечтите си или второто ми е животоопределящо и животоспасяващо?



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (непознат )
Публикувано30.05.12 23:56



Малко съм нахална тези дни, но ще си позволя и тук да си натрапя мненийцето, без да е поискано

С предварителното извинение, че вероятно думите ми са напълно безпочвени, предвид, че теб не те познавам.

от емоционална - освен, че драстично са спаднали положителните емоции, то и почивка и отдих не се виждат
та, чудя се в последно време - за първото ли настоявам повече в мечтите си или второто ми е животоопределящо и животоспасяващо?



Предвид това, което аз прочитам и усещам от твоите постове последните месеци - ще си позволя да споделя думите, които дадох на една моя реална приятелка преди време:

Тя работи хубава и интересна й работа, в добре позната среда - от 10 години е там, задоволително заплатена й от работодателите.

Но монотонните натрупвания, комбинирани с доза стрес, липсата на особени растежни хоризонти - тя вече там се е издигнала, до всички възможни й върхове - и изобщо, и въобще, комбинирано всичко с известен застой в личната сфера, макар да няма особени сътресения на този фронт - е довело при нея до едно сериозно бърн аутване и стагнация в емоционално и душевно нива.

Та казах й аз - че може би й е време да се замисли за смяна на работата, на работното място. Или поне на прическата.

Тя определено се замисли, но още не е направила нищо. Нито с работна смяна, нито с фризьорска такава.

Познатото и стабилно пуснатите корени са удобни и оправдателни. По-важно е ти как се чувстваш.



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано31.05.12 06:56



С търпимостта при вас би трябвало да е като с „отварянето на втори дъх“ при спортистите-шампиони



Това с твоя шеф дали не е също жертвоприношение?
От където и да гледаме нещата, когато и да ги гледаме, работата ти изглежда като призвание за теб. Когато си в почивка или ваканция мислиш ли за работата си?

Сега лесно можем да объркаме отношението ти към работата, поради мощното влияние на комбинацията на тр.Сатурн с натален Уран и импулса за промяна. Ще внимаваме обаче да не се разделяме с призванието.

Ти разбираш ли за какво говорим със Зорник2 или ти се вижда разговорът като абстракция и теория? Защото аз го намирам за съвсем реален и практичен Т.е. въпросът е можем ли волево и осъзнато да превръщаме налична потенциална енергия в кинетична:)



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано31.05.12 09:22



Т.е. въпросът е можем ли волево и осъзнато да превръщаме налична потенциална енергия в кинетична:)

Аз лично не разбирам какво си говорите, но виж, тоя въпрос разбрах.
Отдавна съм стигнала до прозрението, че енергията е като тока, а ние сме като ел.уреди - един и същи ток веднъж ще охлажда в хладилника, втори път ще топли в котлона, трети път ще суши със сешоара...ток има навсякъде, въпросът е ние можем ли и какви уреди можем да изградим, за да го хванем.
Уредите при нас са отношението, лостът, инструментът ни за управление на енергията е отношението.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано31.05.12 19:41



Когато си в почивка или ваканция мислиш ли за работата си?

не само мисля, но ми се налага и съвсем реално да си работя, особено през последните 4г., а още по-сгъстено от средата на отминалата година, че до днес, когато до ей това с поемането на втори дъх не мога да стигна, защото съм задържала въздуха в дробовете, за да издържа до край, да видим дали ще мога



Ще внимаваме обаче да не се разделяме с призванието.

изобщо нямам мисъл за напускане на сферата, но за компенсация, какво ще кажеш, а?

Ти разбираш ли за какво говорим със Зорник2 или ти се вижда разговорът като абстракция и теория? Защото аз го намирам за съвсем реален и практичен Т.е. въпросът е можем ли волево и осъзнато да превръщаме налична потенциална енергия в кинетична:)

гледам, че продължаваш да не ми се доверяваш, че ресурсът ми откъм време и сили е на изчерпване - та, видях твърде дълъг пост... и пропуснах, с идеята да се върна към него, когато мога, на този етап дори не знам за какво говорите



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано31.05.12 19:50



Малко съм нахална тези дни, но ще си позволя и тук да си натрапя мненийцето, без да е поискано

уважавам всяко мнение, особено на място и от когото е необходимо, благодаря за което

изследвам подобен изход за себе си от известно време - но, струва ми се, не е това вярното решение, засега, освен ако не останем в сферата на занимания до момента, нещо друго е - нямам представа какво точно, още го търся и чакам ефективен знак за целта



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано01.06.12 06:32



Призванието ти е в сфера, която се вписва във всички други фигури. Ако другата фигура е малка, си в центъра – какво по-добро:)

Не може ресурсът ни да се изчерпи- ще умрем:) – а днес Меркурий и Венера са ти на десцендента – я да видим ще има ли събитийно проявление:) Или поне емоционално или ментално:)

Ако сме на по-високо, изборът ни по-голям ли е, или по-малък.



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: Kaily]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано01.06.12 06:36



така, но когато искаме да приспособим уреда за нова работа, кое да пипнем - е, можем и да си чакаме, ама не винаги е оферта





Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.06.12 11:48



...интуитивно знам кое да пипна, а което не знам, когато се настроя на новата вълна, само се спуска към мен като знание с времето.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: Kaily]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано01.06.12 16:45



как се справяш с мисълта за грешки?

или ако сбъркаш, сбъркаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.