Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано25.05.12 19:56



като те прочетох ми стана много мъчно, признавам си


как така ще обичаш морето и няма да се доближиш до него толкова дълги години
няма значение дали има с кого (или по-скоро не ти харесва да си с еди кой си), парите също не са "оправдание", освен ако не си на ръба на оцеляването.., само ако ти кажа колко ми струва да съм тук (20 лв. на ден с храната, не че ям много и ако не включа гурме природата ми и страстта си към кръчмите), та в къщи ми струва повече, вярно в този случай транспортът ми е безплатен
опитвам се да кажа, че винаги има начин - следователно тук опираме до логиката на онова с връзките, резистентността към бодлите и т.н., за което стана дума в разговор с АН
при мен морето се явява нужда, въпреки че от няколко години все се заричам да спра да ходя, заради "неподходящата" компания, което включва и мен като самостоятелна единица понякога, не че компанията реално е неподходяща, а всъщност аз искам друга
никак не харесвам студа, предпочитам жегите, но тълпите изоставих откак навърших 30 и работата ми кармично се свърза с "тълпи" и "крясъци"
обичам тишината, балансира ме, сега, тук е хубаво в този смисъл



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано25.05.12 21:47



как така ще обичаш морето и няма да се доближиш до него толкова дълги години

мНОГО ЕСЕНЦИАЛЕН въпрос, точно това е въпросът, не знам защо и не знам откога, но се усещам, че нарочно бягам от всичко, което ми харесва.
И с любовта е така, да вметна. Но не само. Избягвам директен контакт с всичко...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (непознат )
Публикувано26.05.12 11:21



Леле, не те е срам! Тъкмо завидях най-добросърдечно за морската ваканция, а тебе те погнала настинка! Не си ли взимаш снаряжения за пътешествия - дебели якета, водо и въздухонепромукаеми за крайморски вечери и разходки - подобни панталони и меки чорапчета с подходящи обувки?

Аз като пишман пътешественик и къмпингарче - може да не пътувам много, но пък си имам ветерански набор от снаряжения - за всеки случай - винаги готов в една пътническа торба



Много страхотни мигове още да имаш на ваканцията, и пий колдрекс - на мен ми действа доста бързо.

За розите - няма грижи - ние и след седмица ще си чакаме качени снимчици за аплодисменти



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано26.05.12 11:32



но се усещам, че нарочно бягам от всичко, което ми харесва.


защо?
от страхове ли?
а се получава така, че по този начин блокираш всичко - влизаш в затворен кръг, от който няма излизане, затова ходенето до морето, например, често през последните години го правя насила, дори да не ми харесват много неща около пътуването, с идеята че като променям нещичко, ще променя и хода на събитията в моя полза





Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.05.12 13:06



Сега изследвам отговора на тоя въпрос, защо. Аз, за разлика от Ан, нямам готови отговори на всичко.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано27.05.12 06:56



Я да го разгледаме тоя въпрос с бижутата.

Те са като таблетка- вземаме аналгин и спира главоболието, носим бижу - променяме енергиен поток в себе си и се случват или не се случват неща.
Аз свалих комбинацията от перли и магнетит – красива е, но май не е сега за мен.

Ти какво избра да купиш и носиш- като кристали или метали и цвят?



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано27.05.12 23:45



Кайли, и аз често изглеждам като да имам готови отговори за всички и всичко, както между впрочем и ти самата


споделянето и обмена на мисли не е това, струва ми се, поне при АН не разпознавам точно това
отговорите за вълнуващи ни неща са от съществено значение за нас самите, нищо че може и да грешим по пътя...

АН, имам и предишни бижута, но тези ги "набедих" за случване и ритуал и ги нося всеки ден, с изключение на днес - (все още не мога да кача снимка, защото не си намирам кабела) - изработват се на остров Бали, енергийно зареден със значенията на 8 чакра (надявам се), камъкът е бял, блестящ кварцов кристал в естествени форми, с обков от сребро - колие и пръстен
не съм убедена, че мога да го набедя за неподходящото хапче, защото затвърдително прави впечатление, че принадлежа към онези, които като трябва да почиват - се разболяват, а като се налага да работят оздравяват като по чудо

общото му проявление до тук е издигане над дребните дразнители за деня, баланс и странно успокоение (но едновременно с това и безразличие и липса на материален интерес към амбиция, себедоказване, налагане, а обратно - влагане на енергия, дисциплина и правене на "каквото трябва, пък каквото ще да става", но лишава от адреналин и емоция
провокатор в този смисъл, все още, се явява музиката - такава, която слушам и в момента, пишейки горното -



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано28.05.12 07:34



Изглежда, че интуитивно си избрала общо енергийно бижу, с лек акцент върху Лунна енергия.
Като генерална програма за красота и хармония на СЕГА.

Впрочем, кварцът програмира и сънища. Ти как спиш в последно време? Почивката ти през нощта има ли общо с изминалия ден?



Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.05.12 15:17



Е дааа, обаче моят готов отговор е само отговор от прозрение и никога от умствена спекулация, а Ан вече 10 години не може да разбере това.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Синастрията - способ за опознаване на себе синови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано28.05.12 23:26



Впрочем, кварцът програмира и сънища. Ти как спиш в последно време? Почивката ти през нощта има ли общо с изминалия ден?

четох, че има
добре спах през почивката, даже много добре се наспах, с изключение на деня, следващ не-носенето на бижуто - но е нормално, предвид предстоящата работна седмица и очакваното напрежение поради срокове, които гоня или по-скоро те мен преследват, а не са леки, никак дори, нито клиентите, нито сделките, още повече измислянето и защитата им, за да се случат - няма лошо, харесва ми нестандартно да ги измислям, за първи път да проправям път, но ако може да не ми се струпват 4 наведнъж и всичките спешни, с индивидуалните си особености, притискащи и под натиск


нямам промяна в сънищата - все така не сънувам или не си ги спомням
казват, че камъкът трябва съм да те "намери" - първо бях привлечена от един черен, дори тръгнах да го купувам и после се загледах в белите, после в розовите (), накрая останаха розовите и белите, и калкото и да се насилвах да взема розовите - не се получи, белите с неправилните форми привличаха като магнит, дори не ми се даваха толкова пари (защото струваха по-скъпо от останалите), но нали съм "мечтата на търговеца", след направена отстъпка се договорихме

а и се уморих, имам нужда от положителни емоции, а колкото и да ги "търся и предизвиквам" (уж), не се получава, що така




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.