Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано09.06.12 21:35



банкерите, банкерите и пак те - само това съм чела, стана дори модерно, злободневно и някакси в тон с общата маса, тук-таме споменаваш и корпорациите

защо банкерите? как така се оказа, че управлявали, съграждали и манипулирали обществения строй?

за филмчетата - има всякакви за всичко, включително за романтика и космически кораби, но ние се оказва, че не говорим за тях и не им натъртваме, нали така, или?

и дай като не сме в кухнята на нещата да вземем да тръгнем от частното към общото да търсим логически връзки и заключения, че то на филмчетата, като на пресата не може буквално да се вземат посланията, защото рискуваме да паднем в собствения си капан

знаеш ли защо, например, истинската храна е на път да остане само в Африка
знаеш ли защо в последно време и "истинските-слънчеви", любими на всички розови домати (макар и да съм на мнение, че не този сорт е най-добрия, но с общоналоженото няма как да не се съобразиш) са като гума и без вкус - много просто, защото се отглеждат без досег до земя, измислили са по-висока производителност за единица време, при това досущ като оригинала изглеждаща
знаеш ли с какво се занимават генните специалисти във връзка с кравите и единица млеконадой за кратко време - разработват едни чудесии, дето ще допринесат за тройно повече мляко за година о крава, в името на увеличаване на печалбите

сега се сещам и за козметичката ми, която реши че ще компенсира спада в оборота с увеличение в цените, т.е. с по-малко работа ще докара същата печалба - в криза, при непроменливо ниво на доходите на населението, дори намаляваща тенденция има, но никой не говори за нея, защото любимият ти държавник трябва да се подсигури за следващите избори
знаеш ли защо и кога отчетоха нарастващи доходи на населението - по времето когато обичайно се побучават годишните бонуси?!

драскачите не случайно им викат четвъртата власт, и колкото са по-усмихнати и добронамерени, и по-сладко красноречиви, толкова...

- как бяха ония приказки за силата на словото, които все така са силно присъщи за политиците, всъщност в тая графа попадат и духовните ти учители...
банкерите ли викаш са виновни, че преди седмица като пътувах към морето видях, че и най-плодородните земи на България са обявени за продан, викаш банкерите са го изманипулирали и продали на някой друг

между впрочем чие е решението да се продадат най-големите български банки - на банкерите ли?

защо в основното акционерно участие на банките (тук вече, разгледано в световен мащаб) се намесиха хора, които хабер си нямат от банкерство (колкото и невероятно да звучи банките са доста специфична материя, която не е толкоз проста, колкото идва на пръв и втори поглед), но са напреднали с претроладжийството,, например

и като разбрахме частното, дай пак обратно към глобалната световна конспирация



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано09.06.12 21:38





много хубаво, наснимай ми още, че обичам да гледам такива снимки
за другото - ще се оправиш, сигурна съм, както съм и убедена, че израза на драматизъм ти помага, защото ми е близко по същност



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано09.06.12 21:47



ако се опитаме да стигнем до дъното, вероятно ще се окаже, че опираме до онези същностни природни ни дадености, заложени във всеки от нас, предмет на разговора в случая - алчността, но да останалите слабости важи същият причинител и евентуален ограничител

все се сещам, преди години като пътувахме до Италия с кола и минавахме през Сърбия (точно след катаклизмите там), много ме впечатли дълъг участък от пътя, който беше в ремонт - двупосочното движение беше събрано в една лента, но по начин, който изключваше варианта някой да наруши правилата, освен ако не иска да потроши колата си, тоест не някакви си маркировки, опънати ленти и тъй нататък - а, беше измислено да няма шанс за навлизане в насрещното движение



общественият строй, модел или както и да го наречем е основа, която не мога да препиша само на банкерите, поне до тук не хващам подобна логика, но може и да ми убягват разни неща, разбира се



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.06.12 23:17



Мила, из тия клубове, като бях, не съм се занимавала с политика грам. после изведнъж нещо ми прищрака и се преместих в политиката, даже доста месеци и години си ме викаха обратно от един съседен клуб.
Бая неща съм изчела, премислила, не говоря току така.
После от миналата година изведнъж друго ми прищрака и започнах да гледам филми, да ги търся активно, насоката беше - политика, извънземни, загадъчно - на мен самата ми стана странно защо изведнъж събрах всички тези абсолютно далечни едно от друго интереси...
После...преди години играх 2 години на форекса, знаеш ли какво е форекс? Играе се в онлайн режим на световния валутен пазар, предимно играех валутна двойка евро-долар.
Загубих малко пари, но 2 години бях плътно на пазара и изчетох два вагона специализирана литература.
Но най-важната ми придобивка беше, че две години се гледахме с парите очи в очи...парите са различни от това ,което се мисли за тях.

И когато АН говори, че хората не са толкова луди да унищожат нещо си и това при условие, че те вече унищожиха планетата си...то какво повече от това?...Продължавам да смятам, че явленията, описани от теб, са следствие на банкерите, а дали банкерите са просто хора, подвластни на човешката алчност, не знам, не знам дали са и хора.
Някой пуска отрови в ноосферата и заразява всички.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано09.06.12 23:46



Дай да се разберем, по принцип - моля те не се обръщай към мен с "мила" и сходни, че започва да ме сърби като прилепнала краста



После...преди години играх 2 години на форекса, знаеш ли какво е форекс?
мани, знам, както знам, че многото литература не помага

но знаеш ли къде най-вече ме стяга - природата до сега, ни наука, ни ненаука не успя да я предвиди, що ли

Редактирано от abroadabroad на 09.06.12 23:47.



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.06.12 12:03



Световната икономическа криза е само видимата страна на проблема. Същинската криза е кризата на природните ресурси, коментираха гостите в студиото на "Уикенд с Миа Сантова" – проф. Михаил Константинов и проф. Чавадар Николов. Човечеството е изчерпало ресурсите на природата, а същевременно расте несъответствието между напечатани пари и произведени стоки, смята проф. Константинов. Той е на мнение, че растеж не трябва да има, защото отдавна сме достигнали границите му. Вместо това трябва да живеем разумно с това, което имаме.

Капитализъм под обстрел



Извинявай, за милата. За форекса - казах, че освен тонова литература, съм играла плътно две години на форекса, та не е било само литература, две години опит са си две години опит.

Настоящата криза е предвидена отдавна и много народ от години крещи, обаче човекът не иска да чуе това, което не му е удобно. Наричаха ги смахнати, присмиваха се на теориите за конспирацията, доказваха, че нефтът ще е безкраен, дори нобелова награда за икономика спечели по едно време някакъв, който "доказа", че безкрайният растеж е закономерен и фактически.
Както се казва - най-голямото постижение на дявола е, че той е успял да убеди човечеството, че не съществува.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.06.12 13:24



знаеш ли какво е форекс?
мани, знам


Имам чувството, че като че ли се обиди?
Аз преди да почна да играя, незнаех какво е форекс, много народ не знае. Човек не може всичко да знае, а е и безмислено, като има други хора, които знаят.
Ето например, аз знам много малко от астрологията и предпочитам да вляза и да питам - Абе девойки, кой ми управлява седми горе вдясно зъб, вместо да се моря да ровя и да чета. Нямам време да знам всичко.

Така в предишния клуб, влезе някой да пита и винаги се намерят две-три каки да му обяснат, че влиза да получава инфо наготово...дето вика АН егоизъм в пълна сила. От една страна аз имам знания, ама не си ги давам, от друга страна няма никой, който да знае повече от мен за каквото и да било.

Ако аз имам знание, и ти имаш знание, двете имаме 2 знания заедно, ти ще ми помогнеш в твоята част, аз ще ти помогна в моята.

но знаеш ли къде най-вече ме стяга - природата до сега, ни наука, ни ненаука не успя да я предвиди
Редица езотерични учения са я предвидили, кабала примерно, че ми е най-прясна. Още през 2001 има пускани теми какво има да се случва през и около 2012, тогава останалите се хилеха, имаше една астроложка, Смарагд, още 2003 или 2004 беше, аз усещах, че нещо се задава и пищях насам насам - абе, кво става тука бе, та тя още тогава обясни туй онуй..т.е. почти всичко е предвидено, стига да си направиш труда да потърсиш.

Ето какво е писала на 20 май 2004 г

Звездната констелация, която търсиш, е рецепцията на уран и нептун - по този въпрос има вече изписани безброй трудове. Основната тема на Световния Астрологически Конгрес тази година беше именно тази рецепция и нейното значение през следващите години. Ако отвориш търсачката съм сигурна, че ще намериш достатъчно информация ... търси например Ray Merriman, Claude Weiss, Monika Kissling - за промени на обществено ниво, Alexandra Klinghammer за промените в отношенията между половете.

По повод плутон в козирог мисля, че това, което говориш, че е започнало, е това, което преживяхме при опозицията на сатурн и плутон, но това беше само като рекламата на филм, който ще усетим до мозъка на костите си чак след 2008 година, то е последствие на световното, политическо, обществено и индивидуално развитие, което промени физиономията на света през края на 80-те и началото на 90-те години на миналия век /когато уран и нептун бяха на гости на козирога/. Малък пример: спомни си кои държави бяха засегнати от тогавашните събития и горе долу ще имаш представа за какъв fusion на държавно ниво и на ниво власт /плутон+сатурн/ може да става въпрос този път.



А ето едно четиво, което съм пускала много пъти, пак от 2004 г - точно предишното Венерино затъмнение

ВЕНЕРА 2004-2012



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано10.06.12 18:38



Имам чувството, че като че ли се обиди?

уау, що така реши - дори през ум не ми е минало, но тук нямам голям избор на емотки, че да мога добре да се изразя (шегувам се)


не видя ли ей тия, дето ги наредих отпред и отзад

реагирах така, защото това са материи, с които боравя от години (в работата), та няма как да не ги знам, искам или не

но аз продължавам от няколко дни да мисля върху онова, което АН изнесе като дискусия от медиите, а именно че кризата била банкова, а не друга, като ми остане време ще пиша тия дни, или още тази вечер



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано10.06.12 19:01



Че аз откъде да те знам с какво бачкаш, форекса по принцип не е много разпространен из тия ширини.
Ти финансист ли си?

А че кризата е банкова...кризата тръгна от банките, ма е всеобща според мен. В смисъл - не знам дали можеше да се избегне 2012 и преходът да беше станал по-плавно и незабележимо някак...обаче съм абсолютно сигурна, че банките подхлъзнаха цивилизацията. А като колата се преобърне...

Но ще ми е интересно да си поговорим по въпроса де, аз в другия форум май почти само на тая тема говоря.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано11.06.12 06:11



Интересно защо не откриваш, че кармичната астрология работи при теб.

Щом вярваш, че каквото даваш, се връща, значи си работи.
В никой случай не е задължително връщането да е от тоя, на когото сме дали. Даже по-често е обратното-т.е. от другаде се връща.

После, ние по-трудно оценяваме , когато получаваме. Особено хубави работи. Може да е, защо смятаме, че някак ни се полагат, а може да е, защото не са ни нужни в конкретния момент.

Наблюдавай за лошите неща. Например, когато ти се случва нещо лошо в някаква сфера, безпристрастно се опитай да прецениш дали не ти се случва и нещо хубаво в друга.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.