Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.05.12 21:45



Имам си ново сетиво, изградила съм си още едно измерение. В хоризонтала няма да намериш истински коректив. Трябва да излезеш извън него.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано22.05.12 21:47



"Защо традиционните науки са изпреварили значително в напредъка си мистичните, духовните и т.н.?"

Що за глупост, кой ти каза, че са?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано23.05.12 07:40



Сега, докато Юпитер ти транзитира 8-ми дом и доколкото се грижи за разширенията, може би трябва да постигнеш максимално широко и разкрепостено разбиране за всички ограничения в живота- вкл. тия на физическото тяло, на енергийните ресурси, вкл.на паричките, и изобщо по всякакви аналогии на планетите в 8-ми дом:)



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: Kaily]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано23.05.12 07:41



Ти си я караш на автосугестия, а това не е спиране на ума, а по-скоро канализиране на мислите:)



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано23.05.12 07:45



тъкмо както се полага на тр. Марс в тригони към наталните Марс, Слънце и Меркурий:)



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (непознат )
Публикувано23.05.12 09:22



Сега, докато Юпитер ти транзитира 8-ми дом и доколкото се грижи за разширенията, може би трябва да постигнеш максимално широко и разкрепостено разбиране за всички ограничения в живота- вкл. тия на физическото тяло, на енергийните ресурси, вкл.на паричките, и изобщо по всякакви аналогии на планетите в 8-ми дом:)

Опцията наместо да си играя на шикалки още неопределено време, да яхна Юпитера и директно да се възнеса отвъд всякакви ръбове, ограничения, енергии и ресурси - е леко примамлива наистина



Редактирано от ponichka_ на 23.05.12 09:23.



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано23.05.12 20:57



"Защо традиционните науки са изпреварили значително в напредъка си мистичните, духовните и т.н.?"

Що за глупост, кой ти каза, че са?

ако ме зачетеш по последни постове, ще разбереш колко именно съм чувствителна към глупостта



и при мен като при теб - няма нужда някой да "ми казва"

Редактирано от abroadabroad на 23.05.12 21:11.



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.05.12 23:50



Ми хубаво, какво разбираш под напредък тогава?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано04.06.12 18:29



и да се оплача:
обичайно лунните затъмнения са ми понасяли добре, този път обаче - не
имах ужасен в работно и здравно отношение ден, ако имах какво да губя в любовта - вероятно и там щеше да удари


на хапчета за мигрената съм от сутринта, а началниците - ако може да си останат такива, но без да носят отговорност и последици, а друг да му мисли най-добре, в този смисъл светът се пообърка, нищо че исках друго да изпиша, ма цената е висока, като в един виц...
отделно - отново структурни промени предстояли, защото нещата като не вървят или преструктурираш, или напускаш, а алчността не е лесна за преодоляване

сещате ли се за онзи дето, за да няма празен ход докато жъне му закачили сърп отпред и отзад, за добавка сложили и лампа, за да не губи нощна енергия - ей в тая реалност пребивавам от няколко месеца, от седмици обаче взе да става нетърпимо

Редактирано от abroadabroad на 04.06.12 19:03.



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано04.06.12 19:24



Съжалявам, Аброад. Предполагам, ако устискаш зъби още 6 месеца - нещата ще се наместят някак и успокоят.

Моят опит в подобни динамични колективи е слаб - след като нещата се прецакат, липсва истински отговорен и на място шеф - цикленето ми е стигало макс до 1 година, пънене, какво ли не - и айде чао. От последните такива насам - преди доста години вече карам на собвтвен ход и шефстване, по-лесен ми е контролът и отговорността някак. Както АН пишеше някъде. Ти имаш по-добър потенциал за търпение, вкарвай им пренебрежение, и не понасяй да ти закачат и трети сърп и нова лампа поне.



Пази си здравето.

Аз пък днес изживях голям шок. След уйкендните ми колабирания - отидох на лекар, чуди се, чуди се и ме прати на разна кръв. Отидох аз за кръв в модерна, уж, частна лъскава лаболатория, уж с модерни реактиви и машини. Получавам си изследванията, тръгвам си. Чета - и ах!
Диференциално броене по всички показатели - многооо под референтни стойности - под нула дори - тук-там - 0,15 и тем подобни.

Демек левкимия. Дядо ми почина от такова, та съмс е ограмотила в четене на тези изследвания. => бързо четете надолу обаче:

Отивам аз - вече ревнала в къщи, звънях на една приятелка, не ми вдигна, да я натоваря нея. Започвам да мисля, че в оставащото ми време - ако не друго - ще си накупя и порадвам на най-прекрасните клематиси и рози, които съм си заслужила. На лекарката не посмях да звънна, защото сутринта като ходих тя ревеше и трепереше, защото брат й е в последен стадий на белодробен рак. В наистина последен стадий, а и знам, че освен да ревне - няма какво друго да направи. Звъня аз на един препоръчан ми преди време за мама хематолог - разказвам му и той, да лошо. Нищо сутринта отиваш в бодимед и пускаш всичко - ръчно да се направи, и после ще видим какво ще правим.

Обажда мис е майка ми, която, както ви споделих - хич не е добре напоследък. И аз с цялото си треперене и шок й казвам, но добре, че се сетих, да й кажа, че може да е грешка, че докторът ме е пратил на ръчни изследвания... След като разтреперих и мама, се обаждам в тъпата болница, дето ми връчи изследването - свързват ме с шефа на лаболаторията, аз й се представям, казвам й за теста, какво е казал докторът, и питам дали има шанс да е грешка - тя отваря компа - казва - не е грешка, отваря машината и ахва - грешка е! Той има проблем в комуникацията между машината и компа, и всичко ви е излязло с по една нула напред - демек запетаята е с един знак назад в правилния вариант. Казвам и аз - как не ви е срам, изкарах те ме болна! Тя - много се извинявам, преди месец така едно бебенце изкарахме с левкимия, майка му много плака

Пратиха ми на мейла верните изследвания - и здрава съм в крайна сметка. Тъпанарщини от всякакъв вид. Не гие срам!

Редактирано от ponichka_ на 04.06.12 19:25.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.