Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Да не отварям нова теманови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано28.06.12 19:54



Нито един от тия не ме е пропуснал, да не кажа пожалил.
Нямам представа обаче какво би се случило, ако си "говорех" с астрологията по онова време.



Тема Re: Да не отварям нова теманови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано29.06.12 06:31



Въображението ми не е толкова богато, че да си представя това, което предлагаш да си представя



Ето ти примерен проблем:)
Идните няколко дни имам разнообразие от задачи и задължения:)
Трябва ми кратка и лесна техника, която да ми помага да съм максимално организирана и ефективна:) – техника като мантра:)

Измисли една на база богатия си опит върху онова, което предлагаш да прегледам и явно няма да прегледам /поне тия дни, а може и тия месеци:) – евентуално някога, в неопределено бъдеще време може и да имам нагласа и време да видя какво предлагат любимците ти с нужното за целта внимание:)/



Тема Re: Да не отварям нова теманови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.06.12 12:06



Ми бъди.


Хем е кратка, хем е лесна.


Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Да не отварям нова теманови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано30.06.12 06:41



става:)



Тема Re: Да не отварям нова теманови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано02.07.12 19:17



Кайли, дай някоя техника за случване на конкретно желание



Тема Re: Да не отварям нова теманови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.07.12 20:02



Всичките техники опират до едно - трябва умът и сърцето да са в съзвучие.
Всъщност ние сме това, което искаме. И всяко наше искрено желание се сбъдва.

Значи, ако искаме нещо и то не става, трябва само да махнем камъните от пътя му. Да разберем защо не става. Най-честият случай е да не става, защото умът го иска, ама сърцето не, а ние не умеем да слушаме сърцето си.
После то всяко нещо става, обаче си има цена. Ако сме си наумили, че има цена и тя ни е висока, висим в разкрач в състояние сърби, боли, драго ми е.
Също така отнема известно време, все пак вселената е инертна, понякога се случва по-бързо, друг път бави, докато се подредят обстоятелствата.

Процесингът има техники за изчистване на намерението, примерно твърди, че има хора, които умеят да създават мокапи. Мокап е мечтанието, обаче в плътност. Примерно искаш да ходиш на море, ама ти е рехаво искането, трябва да го уплътниш, да създадеш твърдо намерение, което вече случва в реала.
Честно казано, аз не работя с тия техники, аз съм твърдо убедена, че стига да поискам нещо и то ще се случи, ако ми е в съзвучие умът и сърцето. Затова ме е страх да създавам мокапи и да натискам, да не оплета нещо в битието и да стане кофти работа...

Примерно, аз искам мъж, ама в същото време знам, когато съм честна със себе си, че няма да мога да мързелувам и досега нямаше да мога да отделям толкова внимание на дъщеря ми, колкото отделям, като нямам мъж.
И хем искам, хем не искам.
Ти, ако искаш нещо и не става, трябва да си поговориш сериозно сама със себе си, процесингът прави това всъщност, но можеш да пробваш и сама. И да си зададеш въпроси:
-какво ще се случи, ако желанието се сбъдне
-кои ще са минусите след сбъдването му
-каква цена подсъзнателно ме е страх да платя
-какво съм готова да платя, за да се сбъдне
-какво в никакъв случай не бих платила
-как това желание ще ме направи щастлива
-как то ще се отрази на моя свят и на моите близки

и други такива.
Разбираш ли - желанието не се сбъдва, защото вътре в теб има конфликт между една твоя част и друга твоя част. Трябва да го изясниш тоя конфликт и да го изгладиш. И тогава или желанието ще се сбъдне, или ще изчезне и ти ще разбереш, че примерно всъщност искаш нещо друго.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Да не отварям нова теманови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано02.07.12 20:16



изложила си мои мисли, нищо че нищо не разбирам от процесинг, но психологията ми е даденост

, шегувам се

но я си представи следния вариант - разнобой между ум и сърце при равни сили
тогава - какво?

и още - написаното има отенък, който е също толкова съществен, колкото основата, нещо като сянка - ако си влязъл в "зоната си на комфорт", нищо че е измислен такъв, защото си влязъл просто за да спре да боли, наясно си, че не носи и радост, но поне е спряло да боли - като обречения, който търпеливо си чака края и само се моли повече да не го боли, защото последно прага му на поносимост се е оказал свръх усилие?



Тема Re: Да не отварям нова теманови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.07.12 20:22



Сърцето винаги е право, всъщност умът трябва да се настрои към сърцето и това е всичко.
Сърцето знае, умът си въобразява.

Във втората част не разбрах какво ми казваш. Всички почнахте да говорите като АН.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: музика, мили даминови [re: Angelfree]  
Автор *Moapeйн ()
Публикувано07.07.12 17:07





За Илинден курбан сте щели да правите овчи от скорпиони с мастика, слухове се носят. И понеже слуховете твърдят, че с някои от вас се познаваме, а с други сме имали общи дертове - леко с амбалажа ми, моля.
Стъклените отпъдъци в контейнера за стъклени отпадъци доколкото ви е възможно бих помолила ако има смисъл, чиято липса е очеизвадна

С едното демонстрирам и жизнени функции, мейлове и комуникаторите ми са си все същите. Пазете спокойствието ми, то определено ще ви послужи добре и ще бъде полезно за здравето ви при налично такова ферщеетса

Погостувах, благодаря за гостоприемството
(изв. отказала съм всякакви четива, отдавна)

До нови срещи из теми, пространства и реалности



Тема Re: музика, мили даминови [re: *Moapeйн]  
Автор AH_ (член)
Публикувано08.07.12 05:10



уау, какъв сюрприз



изобщо не мога и не искам да откажа четивата - особено оня автор, в чиито книги е тоя твой ник

а тия дни получих и едно тоалетче - веднага ми напомни оная твоя зашеметяваща слънчева рокля

ама какви времена бяха, а- в твоя чест след малко ще си сложа едно герданче с корали- дали си спомняш, че ми го подари




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.