Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.01.08 21:53



Продължаваш да се омагьосваш. За тебе водка нема ли, та се опияняваш от себе си.



What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.

Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Kaily]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано23.01.08 21:55



Само бистра водица и не трябва да защитавам ни Том Кукуруз ни поп хърбард





Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Kaily]  
Автор Aye!! ()
Публикувано24.01.08 12:05



хаха, аз първо прочетох: "те просветля, маце" и нема лошо, ама леко така с почуда стоя и гледам като да не знам как да разбирам


та така, мацка, мерси за инфото
аз също съм на мнение, че нещо, което върши работа, е единствено полезно. Вълкадин има предвид сигурно, че ако основата не е читава, после човек се прецаква, въпреки реални достойнства откъслечни, които може да извлече. но прецакване се случва, когато няма различаване, а има фанатично следване.



Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Aye!!]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано24.01.08 12:14



аз също съм на мнение, че нещо, което върши работа, е единствено полезно.
Пита се за кой е полезно?Всяко истинско учение води до разрушаване на Аза,а това няма как да е "безболезнено" защото са многобройни примерите даже в този клуб на какво е способен Аза -на изумителната маневра да "възседне" учението и да се появи "недоразумението" Оро примерно.Че той ако не беше чел книги и не беше "срещнал" Прем Креват щеше да е един много по-свестен човек





Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор Aye!! ()
Публикувано24.01.08 12:20



ти си пак на пост


да не си пазителят на форумните Кайлини селения?
ами аз не знам много за Прем Рават...ако е читав, няма страшно, не го мисли Оро. то всеки последовател първо събира инерция да се възвеличава в небесната си докоснатост, само защото е част от така да се каже "духовна пътека". рано или късно егото спихва.



Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Aye!!]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано24.01.08 12:35



рано или късно егото спихва.
Колкото по-напредваш толкова по-опасно става.В дзен казват,че "напредналият" може да влети в ада по-бързо и от стрела





Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор Aye!! ()
Публикувано24.01.08 12:42



и туй го има


ама зависи на кое викаме "ад"



Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Aye!!]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано24.01.08 12:46



Ами примерно да станеш като Оро -пак да повторя-ако не беше чел щеше да е много по-щастлив





Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.01.08 14:13



Вълчо пак го е ударил на философии.

Слушай, хлапе, ти не знаеш кое е добро за Оро и кое не.
Гледай си пътеката под краката и не се ослушвай какво става по небето, притчата за философа и мистика си я чел, съм сигурна, що продължаваш да предпочиташ да бъдеш философ. Щото е страшничко да си мистик ли?



What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.

Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Kaily]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано24.01.08 14:17



Не ме интересуват предпочитанията на Аза както и да ги категоризираш


П.С.А оро е идиот от всяка една гледна точка -било нормалната,било философска,било мистическа -но идиот е не съществото на Оро -идиот е неговия Аз -също като нашите

Редактирано от Cлoвeнckи вoлk на 24.01.08 14:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.