Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Kaily]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано22.01.08 17:51



Старшината,старшинааата -старшината педераст





Тема Re: изповеднови [re: Kaily]  
Автор Aye!! ()
Публикувано22.01.08 17:52



хм...ами не се учудвам никак. надушили са златна мина, именуват я удобно и се възползват

.
била съм свидетел как някой казва, че мрази да яде нещо си, ама като му го поднесат под друго име, много му се услажда.
множеството не мисли. мнозина са склонни да разпознаят ценност само в онова, с което се чувстват сигурни и на което се облягат (добре познатото зло, което е по-безопасно от доброто, защото последното не е познато:)). и така - ако някой, извън познтата им парадигма им каже съвсем същото, което уж споделят, бързо ще го заклеймят. но всичко това е обяснимо...



Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Aye!!]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано22.01.08 17:55



Споко аз се пошегувах,че някой си умрял - изтрили го но преди да го изтрият други го прочели и пуснали на 100 места.Докато се усетя и си викам-леле станал съм ясновидец -вече предвиждам кой кога ще умре.А то като прописа след 2 седмици "умрелият" разбрах колко ми било ясновидството

А па да видиш Кайли къв "процесинг" си напрай на заупокойната молитва за същия "мъртвец"



Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор Aye!! ()
Публикувано22.01.08 18:03



хахах


абе то и аз не баш само така казах, ами викам: "паднал е, ама нищо не си е счупил, само си е навехнал крака". така малко неудобно ми стана да разкажа преди малко цялата история, а и гледах тематично да карам, а не да си пробутвам ексцесното въображение на сгляда пред вас:)))))) как изобщо ми е дошло за навехнатото, а още повече защо точно крак, а не напр. ръка...:))))))))
пък ти Оро ли загроби и нему ли правихте опело?
недей така, че мъртвецът веднъж пробуден, немой заспа повторно:)))



Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Aye!!]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано22.01.08 18:10



Ама аз бях най-шокиран от всички

Иначе не-не е Оро с подобни създания нямам работа понеже по стара дзен-традиция си казвам всичко в очите което пък естествено не му харесва и почва да сипе огън и жупел кат всеки недооценен гуру паднал ми на куру



Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотнови [re: Cлoвeнckи вoлk]  
Автор Aye!! ()
Публикувано22.01.08 18:12







Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотиянови [re: Kaily]  
АвторПpeвoд (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 18:12



И някой най-накрая ще преведе ли какво толкова казва Том Круз?



Тема Re: изповеднови [re: Kaily]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано22.01.08 18:28



То ако почнем да изброяваме "ората с пари" от ментеляк-религии стигаме до един много важен критерий.
Буда е просяк.
Христос гони търговците от храма.
Нямаме данни за бизнесмени за разлика от твоя хърбърд.Щото на просветления кинти не му трябват.Един даже бил в мюсулманска страна и казал "Аз съм бог".Един дервиш го посъветвал "Човече знам,че си прав но ТЕ ще те убият с камъни за това -върви си".Ама нашия казал и на другите "Аз съм бог".И го убили с камъни





Тема Re: Том Круз,чистенето и журналистическата простотиянови [re: Пpeвoд]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано22.01.08 18:30



Квот му пише сценариста бре-ама ся са в стачка така,че човека благоразумно мълчи





Тема Заразата плъзна и в дир-анови [re: Kaily]  
Автор Cлoвeнckи вoлk (ентусиаст)
Публикувано22.01.08 22:18





Редактирано от Cлoвeнckи вoлk на 22.01.08 22:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.