Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Awaken]  
Автор huanji ()
Публикувано06.01.08 15:34



При всички положения, тази линия без много обиди и ругатни ще донесе повече успех от заповедническият тон.



Иначе, твоята карма не ме интересува, а за моята ти няма да се погрижиш. Така, че всеки да си гледа в коша. Интересува ме само да не създаваш проблеми. Извън това, нямаме в какво да си противоречим.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Awaken]  
Автор huanji ()
Публикувано06.01.08 15:36



Мижитурка не съм бил, няма и да бъда. А щом не знаеш как да се държиш, бан до дупка.



Карма...



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано07.01.08 07:56



"При всички положения, тази линия без много обиди и ругатни ще донесе повече успех от заповедническият тон."

Ето кои са факторите, които ти пречат да си един истински мод:

1.Липса на Обективност и Безпристрастие при взимане на решения в клуба.
2.Липса на Посветеност в Йога и каквато и да било Принадлежност към тематиката на клуба.
3.Липса на каквото и да било уважение и спазване на точките от Правилника на клуба.
4.Липса на "файловете" в твоя Биокомп Гуру Цар УМ, които да ти помагат да разграничаваш Нападение от Самозащита.
Всички грубости и епитети, които Оро е написал някога из клубовете СА САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРИ САМОЗАЩИТА ОТ НАПАДЕНИЯ ОТ СТРАНА НА ПУБЕРИ И НАВЛЕЦИ-ИНТРИГАНТИ. Но този факт ти се изплъзва от вниманието защото ИМАШ ДЕФЕКТИ ВЪВ ВЪЗПРИЯТИЯТА СИ.


ЙОГА ОЗНАЧАВА СЪЮЗ или ЕДИНСТВО или ОБЕДИНЕНИЕ!!!
Но не м/у юзърите на чашка в кръчмата!!! Не формирането на шуро-баджаначески групировки и купони на хавери.... Както ти правиш в този клуб.

Ти СЪСИПА КЛУБА И ГО НАПРАВИ клуб "Атеисти и анти-йоги и врагове на Йога" !!!



Аз се чудя дали това не е директивата на админите, която ти получи като ти дадоха пагон в клуба......






"Иначе, твоята карма не ме интересува, а за моята ти няма да се погрижиш. Така, че всеки да си гледа в коша. Интересува ме само да не създаваш проблеми. Извън това, нямаме в какво да си противоречим. "

Оро НЕ СЪЗДАВА НИКОГА ПРОБЛЕМИ!!!
ЕДИНСТВЕНИЯТ ПРОБЛЕМ В КЛУП ЙОГА - СИ ТИ, Dirt Vader - наглото селско неграмотно копеле-атеист, нападащ на лична почва Оро и задръстващ всяка негова тема със СПАМ и Black Wolf - отявленият анти-йога и враг на йога - окупирал и обсебил клуба, за да оплюва йога и практикуващите йога.
Всеки постинг и всяка дума, която пишеш ти в този клуп Е САМО И ЕДИНСТВЕНО СПАМ И ФЛУД !!! И няма нищо общо с тематиката на клуба.....







Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и точно сега!

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано07.01.08 08:02



"Мижитурка не съм бил, няма и да бъда. А щом не знаеш как да се държиш, бан до дупка.

Карма... "


Ти си една 100% МИЖИТУРКА и нищо повече.
Понеже си такъв и ти липсват всякакви качества на Личност се мъчиш да се обкръжиш с хавери и шуробаджанаци, които да те подкрепят. Останал сам - умираш прав!

Няма по-страшен БАН от този на Бога. И ти явно го имаш, защото си една задръстена и сляпа и глуха отрепка и нищо повече. Комплексар и мижитурко, който избива комплексите си като трие и гони Личността Оро.

Твоите мижитурски банове - са нищо в сравнение с БАНЪТ от Бога, с който си баннат.....




Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и точно сега!

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Awaken]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.08 09:37



Това важи за теб, слушай какво ти казвам.



Гъдулар.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Awaken]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.08 09:50



Искаш да кажеш липса на твоята обективност. Щото моята си е о'к.



Малко е относително кой, колко разбира от Йога. За теб Йога е съюз, за мен самадхи. За теб Йога е дъра-бъра, за мен чиста практика. От сто дена практика на дъра-бъра, по- добра е десет дена практика на ритмично дишане.

Който е искал да практикува е получил в клуба, каквото е необходимо като обяснение. Включително и от Вейдъра.

Направих го клуб на анти-сектанти и анти-промити мозъци. За разлика от теб, други го оценяват високо, а за теб Йога се ограничава до няколко най- обикновенни техники на хатха-йога, дето им викаш ключ. Такива ключове мога да ти опиша около 30...поне. Но не ми викай Свети Петър, нее, има ги във всяка, що годе нормална книга за Йога и напълно безплатно.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: tiger_tulip]  
Автор Luchezara ()
Публикувано17.02.08 00:35



Просто четях тук. Но с това мнение съм напълно съгласна. И мен ме отблъсна от клуб йога това, което се върши там.
Предполагам, че просто някой е решил да атакува , промени, осакати и ... обезсмисли йогата в България. Наистина е гадно. Не знам кога ще се реша пак да вляза там, но е явно, че ще бъде отвратително.




Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано21.02.08 03:47



"Малко е относително кой, колко разбира от Йога. За теб Йога е съюз, за мен самадхи. За теб Йога е дъра-бъра, за мен чиста практика. От сто дена практика на дъра-бъра, по- добра е десет дена практика на ритмично дишане.
..............
............................

Направих го клуб на анти-сектанти и анти-промити мозъци. За разлика от теб, други го оценяват високо, а за теб Йога се ограничава до няколко най- обикновенни техники на хатха-йога, дето им викаш ключ. Такива ключове мога да ти опиша около 30...поне. Но не ми викай Свети Петър, нее, има ги във всяка, що годе нормална книга за Йога и напълно безплатно"


1.Ти ли премести темата ми от клуб Йога "Един по един" с клип на Прем Рават в "Клуб за попържни" или тъпака Киро?

2.Йога е Съюз и всякакви други изопачения са гавра с Йога.
Самадхи не се постига с дихателни упражнения и хата йога пръдльо!

3.В този клуб откакто се помня НЕ СА ВЛИЗАЛИ И ПИСАЛИ СЕКТАНТИ дори когато нямаше мод! Това е твое оправдание защо направи от клуба "Клуб анти-йога и кръчма за лаф моабети"

4.Ключът и посвещението които дава Прем Рават СА УНИКАЛНИ НА ФОНА НА ЦЯЛАТА ЧОВЕШКА ИСТОРИЯ. Никога досега не се е появявал Учител с тези способности и качества! За много кратко време подготовка, всеки може да почне да прилага този Ключ и техниките и да постигне онова, за което са писали и говорили от най-дълбока древност и йоги и пророци и месии и учения и философии......
Милиони хора получиха този Ключ а правителства и световни организации признаха Прем Рават за Водеша фигура в д-нието за Мир.
Това не е секта глупи селянино!
И това че пречиш да информирам хората за тази уникална възможност - Е САМО ТРУПАНЕ НА НОВА ЛОША КАРМА.

Ти вече бе баннат напоследък - поради тази лоша карма и не си взе бележка.

Следващият път ще те баннат за по-дълго....

На любимият ти вълк му заключиха клуба и вече не е мод - защото бе много устат и нагъл..... И тебе те чака това. В нета или в живота!!!

Оро е неудобен ЗАЩОТО ТЕ ИЗОБЛИЧАВА В САМОВЛАСТИЕ И ГРУБО ПОГОЛОВНО НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛНИКА НА КЛУБА И НА ДИРА. И затова получава банове....

Но Истината не може да се банва тъпо копеле ловешко, задръстено и самозабравило се понеже се докопа до пагон?







Интро




Discovering more



-----------------------------------




Humanitarian





















Видео

















И на български:
































Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и точно сега!

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Luchezara]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано21.02.08 03:54



"Предполагам, че просто някой е решил да атакува , промени, осакати и ... обезсмисли йогата в България. Наистина е гадно."

Този "някой" са няколко души:
пишман мод хуанджи - атеист номенклатурко
пишман мод курохаген - вампирист и некрофил
Black Wolf - постоянно присъствие, атеист и черна станция анти-йог
Dirt Vader - атеист и тъпо селско копеле анти-йога

Тези са окупирали клуба и не допускат да се говори на истински теми за йога и нищо духовно или за Учители. Виж само как клуба е заприличал на зоологическа градина - снимки на всичко друго освен на йоги и неща свързани с тематиката.










Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и точно сега!

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Awaken]  
Автор huanji ()
Публикувано22.02.08 21:04



Да ти отговоря по точки:

1. Не съм аз, но се радвам, че е проявил чувство за хумор.

2. Йога е самадхи, както е потвърдено в Йога-даршана и всяко друго тълкувание на мен ми е чуждо.



3. Напротив, сектанти имаше и пишеха по- големи чаршафи и от теб. Сега ги няма.

4. Прем Рават си е твой проблем.

Не съм баннат, в грешка си.

Вълка не е малък да го мисля.

Оро, ти не си неудобрен, а грубиян и дасадник. Не се самовеличай и не ругай.



А и да не забравя, аз с просветления и самадхита не се занимавам, подарявам ти ги. Предпочитам да живея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.