Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано28.12.07 11:40



Ако човек пообиколи лудниците, може да събере не един, а повече томове със откровения за детствеото на Йешуа и други подобни.
Само по себе си това не е проблем, проблемът е когато една такава безполезна информация се представя за нещо значително и важно!
А колкото до твърденията на Оро, че съм кавал, че янма бог, е вярно. Христос е човешка измислица и литературен герой! Бог - също! Друг е въпросът с безличната абсолютна сила, в която почти не могат да се намерят човешки качества - точи Абсолют вече може да е бог, но отвъд човешките категории за добро и зло!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: Awaken]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано28.12.07 12:15



Този Дърт Оро винаги търси под вола теле, и вместо да говори по същество, винаги използва епитети и обиди за потребителите. А банът му беше много закъснял, защото май няма потребител в клуб Йога, който да не е съгласен с тази мярка! А ицката ще го наричам както си искам, все пак йогите не са ристяни. В клуб християнство е друга работа, но там нямам работа, защото ми е безинтересна тяхната тематика. А ти като толкова държиш да си пишеш за ицката, що не отидеш със същата тема в Християнство, за да се убедиш колко бързо ще бъдеш баннат и без посредничеството на който и да е йога!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: Awaken]  
Авторбълrapckи вoлk (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 14:24



Абе тази хуанджи явно е голама кухавелница. Що не вземете да я свалите от модераторството в "йога".



Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.12.07 19:46



За мен информацията е полезна.
Попитах те за конкретен пасаж, ти пак ми говориш принципно за нещата от живота.
Дай цитат и го разгроми като неверен, несъществен или както там искаш, но ОНАГЛЕДИ!

What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.


Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано28.12.07 21:12



Ти от дървета не можеш да видиш гората!
Извинявай, че използвам твой любим цитат, но принципите са важни. А безпринципното оборване е безмислено.

П.С.
Като е за примери, а не празни приказки, онагледете и докажете недвусмислено, че този литературен герой от тези акашови записки е същия литературен герой от евангелията! защото явно си личи, че различни автори са си измисляли различни неща! Нищо общо едното с другото, и двете с действителността!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.12.07 22:26



Дървен филисоф си ти, Калитко, дървен...

What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.


Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано29.12.07 05:29



Тема Re: Предлагам Бан за Блек Уолф [re: huanji]
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано 28.12.07 01:45

За Оро мисля, че не заслужава бан точно в момент, когато повечето му постинги си бяха по тематиката...

Тема Re: Предлагам Бан за Блек Уолф [re: бeзпътeн]
Автор tiger_tulip ()
Публикувано 28.12.07 01:46

Да, Оро определено не заслужава бан, особено след като Блек Уолф дори не се трие.

Тема Re: Предлагам Бан за Блек Уолф [re: Darth_Vader™]
Автор tiger_tulip ()
Публикувано 28.12.07 13:43

Напълно съм съгласна, че Оро напада и обижда, което следва да бъде наказвано. Много други юзъри обаче също нападат и обиждат, а не са наказвани.

От друга страна, Оро има и принос за клуба, а това би трябвало да се цени. Има негови неща, които са оригинални и интересни, дори и не всичко да се приема в тях, личи си, че човекът мисли, търси, знае, готов е да дава от себе си. В крайна сметка всички са тук за това - да прочетат нещо интересно. Личните отношения доскучават иначе. Не всички юзъри имат такъв принос. Блек Уолф няма такъв.


Тема Re: за Оро и неговия бан [re: huanji]
Автор mian ()
Публикувано 28.12.07 18:46

да, ОРО не заслужава точно този бан.

постингите му бяха добри в последно време!

Редактирано от mian на 28.12.07 18:47.

Тема Re: за Оро и неговия бан [re: Darth_Vader™]
Автор tiger_tulip ()
Публикувано 28.12.07 19:18

Твоят език също е доста ярък.

Постовете на Оро казват нещо.


Тема Re: за Оро и неговия бан [re: Darth_Vader™]
Автор mian ()
Публикувано 28.12.07 20:52

да, има мирно общуване, но мирът не зависи единствено и само от банът на Оро.
да, Оро не се заяжда с мен и една от причините е, че не му давам повод.




Пръдльо неграмотен, дървена чутуро,

Прочете ли това, което мислят 4 от всичките 5-6 юзъри в клуба?





Няколко нагли, тъпи, задръстени първосигнални кретени от дълбоката провинция атеисти и богохулци, които се правят на "йоги" сте обсебили този клуб и там йога не може да припари. Да хванеш единият да удариш другия.

Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: бълrapckи вoлk]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано29.12.07 05:38



"Абе тази хуанджи явно е голама кухавелница. Що не вземете да я свалите от модераторството в "йога"."

Тоя мухльо от Ловеч се прави на мъж и избива комплекси като ме трие и банва....Наложиха го отгоре /по партийна линия/ за мод и обсеби клуба и го натъпка с атеисти, материалисти и кретени от дълбоката провинция като тоя неграмотен лумпен Dirt Vader от търновските села, който не е написал 1 дума по тематиката на клуба, но ще го откриеш, че е нахълтвал във всяка моя тема през последните 2 год за да пърди и спами. Но....ловешкия кретен не го санкционира, защото са хавери. Да хванеш единия да удариш другия....

Но всички си траят и търпят.... Само напоследък се получи съпротива в клуба - виж първата тема. Но на гьонсурата хуанджи не му пука.








Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема Re: Коледа е! Я по-весело!нови [re: Kaily]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано29.12.07 05:48



"Дървен филисоф си ти, Калитко, дървен..."

Не дървен - а железен!!!
Знаеш ли от колко време му набивам в тъпата кратуна това:


"Ако кажеш на един нормален човек 1-3 пъти:
- Върви си по пътя и не ме занимавай със себе си. Не желая да общувам с теб!
Ще вдене и ще те остави на мира.
Ако кажеш на един кретен или психопат 10-20 пъти същото - и той ще вдене и ще те остави на мира.

На тебе /Dirt Vader/ ти повтарям това вече стотици пъти за последните 2 год. и не вдяваш???!!!

В коя категория да те причисля, а?


Категория "абсолютно невменяеми оЛИГЛЬОфрени и неспасяеми психопати"


Ей го изрода къде се намъкна да ме преследва в твоя клуб.... отново. За да пърди и спами..... Защо го търпиш още?







Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема Веселия коледен изроднови [re: Awaken]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано29.12.07 11:02



В отговор на:

Ей го изрода къде се намъкна да ме преследва в твоя клуб


Въобще и дума не съм споменавал за теб и за болното ти съзнание с мания за преследване! Говорехме си с Калинката по темата! И изведнъж нахлува един зачервен дядка. Първо си помислих, че е дядо Коледа, щото пише, че идва от Скандинавия, но хвъчщашите слюнки и злобният поглед ме напрвиха критичен, а вонята на норвежска пърцуца окончателно ме убеди, че тоса е фалшив дядка.

Така е Dirty Оrcо ( Дърти Орко също е вярно )! Докато изполваш подобен език и епитети - така и ще бъде!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.