Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Модераторски педерастии в клуб Окултизъм !нови  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.08.07 11:45



В отговор на:

Има проблем! Възможната причина:
Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки. Причината за тази забрана е: sistemen spam




Страховете на модераторите ме ласкаят, това означава че плужеците които се крият зад гърба им са капитулирали в творческото си безсилие за да ме баннат.

Наташке, бутончетата им са от явни по явни.
Чудя се кое от тях да си избера вече.


Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Редактирано от valsodar на 05.08.07 11:49.



Тема Киро и Птеродактилонови [re: valsodar]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.08.07 11:49



Киро и Птеродактило отдавна искаха да затрият клуб Окултизъм, като едно от последните места за свободни дискусии.
Място където всеки е бил свободен искрено да си покаже светогледа и да го сподели с другите търсещи.

Какво рабират те от окултизъм - нищо.
Окултизма за тях е същото , каквото е и кладенчовата вода за прасетата.

Но сега доволно си грухтят в клуба и Свинята прогностик, Незадоволената инкогнито и Оная с трите дупки им пригласят в грухтенето.

Няма страшно, природата винаги се стреми към равновесие - ще дойде и Коледа !



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Наташке, надявам се да нямаш нищо против в тазинови [re: valsodar]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.08.07 11:51



Наташке, надявам се да нямаш нищо против в тази тема да си им репликирам на олигофреничните създания от окулта ?



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: Наташке, надявам се да нямаш нищо против в тазнови [re: valsodar]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.08.07 11:55



Ма репликирай си на воля, само не пцуй много щото ще требе да те трия.
Пцуй ги интелигентно.





Тема За съжаление съм възпитан.нови [re: Kaily]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.08.07 11:57



Няма нужда да ги псувам, то самото им поведение ги окачествява много по-добре и от най-цветистата ругатня която си имам в запас.



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: За съжаление съм възпитан.нови [re: valsodar]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.08.07 12:05



Ми тогава що се нервиш?



Изобщо тоя моя клуб стана свърталище на онеправдани. Не съм го замисляла така, ма бог си знае работата.

Като унищожиха целия клуб Кастанеда, се напъхаха тук като в дядова ръкавичка. Ма им посвих сърмите, та им стана некомфортно и се ометоха при първа възможност.



Тема Re: За съжаление съм възпитан.нови [re: Kaily]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.08.07 12:22



Не съм изнервен, но просто този път няма да им спестя нещо, което досега им спестявах.

Специално за Алекс, Окарина и Инкогнита - специално на тая света троица ще им кажа какво си мисля за тях.

Няма да ги псувам, но ще съм прям.
А от прямотата им ще ги позаболи малко.



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Яловите умове са умове на страхливци !нови [re: valsodar]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.08.07 12:38



По какво се познава че един ум е ялов ?
Какво значи ялов?
Безплодие.
Неспособност да сътвориш нов живот.

Какво ново сътвориха кухите ялови лейки в клуб окултизъм - Едно Голямо Нищо.
Защото не може с копи-пейст да се твори.
За да се твори, за да се създава , човек трябва да може да възприема и да се променя спрямо средата си.

Вярно е, понякога възприетото е грозно, болезнено, но нима това е безпричинно.
Болката е необходима за да калиброва сетивата ни, да изостри взора ни и да дисциплинира ума ни.
И болката е точно дотам, докъдето е нашето съпротивление на средата.
Колкото повече отказваме да възприемем действителността такава каквато е в същността си - толкова повече болка ще ни причинява досега ни с нея.

И именно страха от болка прави умовете на хората ялови.
А с ялов ум може да си служи само страхливец и подлец.
Тези които докараха модератора в клуба окултизъм.
Страхливо, подмолно, сервилно подмазвайки се.
За да не почувстват болка.
За да се запази една илюзия че са царе в царството на слепите.

Късно е - зрящите си дойдоха обратно по местата.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.



Тема Взе да ми става смешно като ги гледамнови [re: valsodar]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.08.07 14:50



Честно казано раздразнението взе да си отстъпва място на смеха.

Сега страхливците в клуба, от страх да не бъдат баннати, не могат една дискусия да проведат.
Страх ги е да опонират, страх ги е да питат, страх ги е да са различни един от друг.

Едно сплотено окултно стадо.
Стадо което се води по примера на най-голямата окултна мърша в него.
Един мъртвец, който се е полуразложил от запека, който го е задръстил и смърди виртуално на километри.

Човек приближавайки се до виртуалната воня , която е оставил след себе си започва да изпитва пристъпи на гадене и световъртеж.

Окултната мърша за да прикрие вонята си започна да използва модераторски ароматизатори, като даже и взе да сее заплахи че ще съди всеки подушил вонята му и оповестил това на глас.

Де да има късмета да се пробва да заведе дело - ще го приберат в първата най-близка психиатрична клиника, както заковаха психотропясалия Ануел.
Горкия Ануел, бе луд, но поне от кротките луди.



В отговор на:

clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.


- Цитира прасето юрист, "цитира" разни негови си "права" , а не е прочел, че вече са го продали юдите искариотски. И най-обича да цитира, как по собствено желание е станал доброволен раболепен роб пред силните за деня. И не се замисля, че както той иска да съди, така ще съдят и него.
Не съди за да не бъдеш съден - това откъде е , сещате ли се ?!
И както съдиш другите, така и те ще съдят тебе.

Мога ли да съдя някой, който сам се е себеосъдил, при това по-тежко отколкото аз бих решил да отсъдя ?
Да прегърнеш здраво илюзиите си, да се заобградиш с цитати и сам да си причиниш лоботомия спирайки всякакъв умствен процес - каква по-тежка присъда от тази ?!

Мършата се надушва една друга отдалече.
Към тоя мъртвец се присъединиха още няколко дребни душички, за да се самоподкрепят и един на друг да си припяват, че всичко им е у ред - че ухаят на цветя и рози, а тези надушили вонята им да бъдат прогонени надалеч.

Страхът прави от човека плужек.
Плужеци лазят из Окулта сега.

Лошо няма.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Банът още си е в сила !нови [re: valsodar]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано06.08.07 11:00



Просвещение
Дай да разглеждаме нещата в общочовешки план, защото ако ще разглеждаме цялата еволюция на земята ще пребием Дарвин !



По финните потоци се възприемат от хора с по-изострена чувствителност (по-често това са хората на изкуството - като пример ).
Съотношението между хора проводници на финните потоци и хора заземени към по-грубите определя дали ще има качествен скок в духовен план или няма да има.
Едните издърпват другите към тяхното идейно ниво и от съотношението на силите се определя дали ще имаме прогрес или регрес.

В тази връзка е важна ролята на просвещението, най-ясно забележима в периода на Ренесанса.


В отговор на:

Тема енергийните потоци в окултизъм
Автор kpилe ()
Публикувано 05.08.07 18:08



предлагам в тази тема да обсъдим различните честоти на вибрациите на енергийните потоци в окултизма

някой създания вибрират на по-ниски честоти, например такива са били Александър Македонски и архангелите Михаел и Инкогнител, други осцилират във високите скорости - например Иван Рилски, богинята Кали и др.

както е видно още от времето на динозаврите насам, историята е дълбоко повлияна от създанията с ниски честоти, които боряват умело със земната материя. от друга страна духовният лик на човечеството се определя от същности с високи честоти.

според вас защо Създателят е направил такова разделение и сещате ли се за други характерни примери за известни личности или същности във високите и ниските честоти?





Ето ви и доказателството за бана
В отговор на:

Клубове Остави бележка Бележки Кой е тук Въпроси Списък 10:59 06.08.07

Проблем

Има проблем! Възможната причина::

Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки. Причината за тази забрана е: sistemen spam

Това не винаги е грешка. Възможно е вие сами да я определите като такава, а по-късно да се окаже всъщност нещо много по-просто. Ако смятате, че грешката е заради проблем със сървъра, пишете ни - ще се опитаме да разберем какво точно е "сбъркано" и да го поправим възможно най-бързо.Другият вариант е да се върнете с бутона BACK на предишната страница.




Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.