Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 20.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лесния начин  
Автор Boлkoн (магичен)
Публикувано23.05.07 00:33



Лесната ме заряза в поредната серия бановеЩото вече няма за противник лелчетоА мен продължават да ме банват за спам модове които не са чели Кастанеда.Не се изживявам като жертва - кастанедианското е да приемеш,че сам си виновен или щастлив за това което ти се случваНо лесните хора са си лесни и като такива са без значение.


П.с Пускам го тука щот щв го изтрият в Кастанеда,а и Кайли ще се зарадва да го чуе



Тема Re: Лесния начиннови [re: Boлkoн]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.05.07 20:01



Само дето мисля, че ти е още рано да ти е дошъл акъла в главата и да си я прозрял.
Пак ще се извъртиш като фурнаджийска лопата и ще го наречеш прикриване.

Ма живота е това, което ни се случва, докато си въобразяваме, че се прикриваме.

Ти впрочем нямаш друг полезен ход в момента освен да пишеш тук. Разумно.

Светът е занимателна илюзия за всеки и всеки е зает с нея


Тема Re: Лесния начиннови [re: Kaily]  
АвторBoлk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 21:09



Е пописах днес в Кастанеда но и за теб имам винаги един пост -въпреки ,че беше един от основните радетели за банването ми от Хана -ти и даде акъли да заключва теми и се чувстваше победител до момента в който нещо се прецака и Киро я махна

Диалога с такива кучки като вас облагородява човека и го кара да не му пука от всякакви гурута и пачаври
П.с. Днес усети ли енергийния секс или пак не съм те нацелил в представите си?



Тема Доказателствонови [re: Boлk]  
АвторBoлk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 23:11



[Тема Re: Да се премахне бана на Волк [re: spline]
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано 23.05.07 22:12
"горката Хана де му ходеше по задника и му се връзвше на тъпотиите."
- глупости на търкалета, т.е големи глупости.
Правех точно това което прави и |Надежда, нито повече нито по-малко. Точно същото.- по 20-30 баннати проксита и по десетина ника на ден. Реакцията обаче тогава беше друга.
Проблема на част от клубарите тогава беше, че модератро е един от клуба.
Проблема не им беше помията която изливаше Волк. Затова и го защитаваха, и затова се получаваха ония безкрайни дебати. А сега и файчето, и изрода, и пътника, и гуреливия, и дани, и всички останали просто си траят. Първо щото са спокойни че не не съм аз вече модератор, и второ защото с времето Волк им досади.
Той и иначе щеше да им досади, но по-бавно, щото друг огън подклаждаше, който те искаха. Те именно бяха тези, заради които се наложи закриването на клуба.
Заобяснявала съм се не щото е много важно кво съм правила или кво не като модератор , и не щото подменяш нещата, ми щото е важно да се проследи тази линия на развитие на клубните отношения ( в ситуацията с изстъпленията на Волк.)
И е много важно всички които преди защитаваха Волк да си дадат сметка защо наистина го правиха: не защото наистина смятаха че вълка има право да пише цинизми и спам, не защото наистина смятаха че клуба няма нужда от модератор и не защото наистина смятаха че помията с която Волк залива клуба са висше прикриване и тирания и всеки воин тук трябва да се оправя сам. Това им бяха мотивите. Но сега трябва да си дадат сметка че това не са истинските им мотиви. Защото ако бяха, щяха да ги поддържат и сега.
Къде са темите на всички тях за сваляне на бана на Волк, къде са им бележките до Киро и т.н и т.н., заливат ли Надежда с бележки с молби да махне бана на Волк???- ами не. Ах, да- няма ги и призивите за правила, за стратегия и пр. благовидни глупости за предтекст на факта, че не могат да понесат някой отвътре да е модератор. Знаех че щше е така още като ми дадоха онова жълтичкото.
Та това е.- Номерата на Волк не минаваха и на мен, обаче аз нямах клубната подкрепа така както я има сегашния модератор. Волк беше само повода, не причината.
А пък в личен план съм просто щастлива от развитието на ситуацията. Много се надявам всички "противомодераторстващи" да разберат истинските си мотиви и белким осъзнаят, че модерирането е просто едно досадно задължение, а не както те си мислят повод за важничене, който ужасно много ги дразни.
пфуу..толкоз приказки за нещо толкоз елементарно.
/red]
Ето защо Кайли те смятам за долно и гадно същество наравно с известните курви хана и еаце






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.