Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Слушате линови  
Автор Уeнди (serenity)
Публикувано16.04.07 10:22



?



Тема Re: Слушате линови [re: Уeнди]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.04.07 21:09



Във всеки случай това е ужасяващо:

Загадката на масовата гибел при пчелите миналата есен в САЩ и ЕС е разгадана. Както съобщава британският "Индипендът он Санди", пчелите умират в резултат на широкото разпространение на мобилните телефони.
Изданието цитира данните на изследователите от немския университет Ландау, които са установили, че електромагнитните излъчвания на мобилните апарати и антени, предаващи и приемащи сигнала, разрушават в пчелния организъм естествения механизъм за ориентация.
В резултат на това, излетялата от кошера пчела, не може отново да намери пътя към дома си.
Миналата есен в САЩ и страните от Западна Европа беше регистриран необичаен феномен - масово измиране на пчелни семейства. Процесът даже получи конкретно научно наименование- Неочакван крах на колониите (Си Си ДИ).
Към днешна дата по западното крайбрежие на САЩ вече са унищожени 60% от пчелните популации, а на източното- 70%.
Масова гибел на пчелите е регистрирана и в Европа - Германия, Швейцария, Испания, Португалия, Италия и Гърция.
Специалистите дълго време не успяваха да локализират проблема и да открият причината за тази масова смърт. Едва напоследък най-новите изследвания доказаха, че причината е в мобилните телефони.
Изчезването на пчелите вече се приема в редица райони на САЩ и Европа като аграрна криза, заради липсата на опрашване на растенията.
"Индипендънт он Санди" припомня изказването на Алберт Айнщайн, че без пчели човечеството може да просъществува само 4 години и след това и то ще изчезне.


Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Слушате линови [re: Kaily]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.04.07 21:18





Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Слушате линови [re: Уeнди]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано16.04.07 21:27



Нашия поп в енорийската църква сигурно знае нещо за водата защото я освещава и казва че помага на вярващите...ама как са го направили че да не помага на неварвящите не зная.

Пътищата са проходими!

Тема Re: Слушате линови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано16.04.07 21:28



Имам приятел със 120 кошера на 300 метра от клетка на мобилен оператор -не се е оплаквал от загуба на пчелни семейства.Това са откровени глупости- пчелите отдавна да са измрели от предавателите на теле и радиопрограми които са несравнимо по-мощни.Виж масовото пръскане особенно със самолет наистина ги убива и който собственик не ги затвори наистина търпи загуби.



Тема Re: Слушате линови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано16.04.07 21:31



Ще взема от на Уeнди водата и ще поръся твоите пчели за здраве...иначе ни виждам ти как свърза темата за водата с пчелите, освен ако наистина не мислиш че трябва да го поръся?
Мога да ги поръся и против опрашване със самолет, заради Вълка.



Пътищата са проходими!

Тема Re: Слушате линови [re: Уeнди]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано16.04.07 21:33



Имаш ли някаква представа, ако напръскаме водата със самолет какво ще и стане?


Мъртва вода, представяш ли си?

Пътищата са проходими!

Тема Re: Слушате линови [re: ПЪTниk]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано16.04.07 21:40



Ей Пъти -така наречената "вода" щото това е само някаква интерпретация като нещо течащо и утоляващо жажда.При друга позиция на СТ "водата" може да върши чудеса, както и всяко друго нещо.
Определено обаче темата е леко постна "науката потвърждава магията" -тия микроскопи са продължение на сетивата в нормална позиция на СТ и не могат да дадат някакво качествено ново знание.





Тема Re: Слушате линови [re: Boлk]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано16.04.07 22:04



Бънджи, аз мога да възвра вода в чаша с мисловна енергия, чрез напрежение на мисълта, мога и на котлона с ел, енергия и второто ми е много по- лесно...и СТ си остава на едно и също място и в двата примера.
При условие че не използваме написаното от науката в случая, наистина е постно, остава си само написано.
Ти говориш как духът измества точката ли?
Можеш ли да ми кажеш поне една причина духът ни да го направи с теб или с мен?

Пътищата са проходими!


Тема Re: Слушате ли [re: ПЪTниk]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано16.04.07 22:48



Бънджи, аз мога да възвра вода в чаша с мисловна енергия
Не можеш и ще ти обясня защо.За да го направиш ти трябва да преместиш и твоята СТ и тази на наблюдателите.В нормална позиция на СТ никой не може да свари вода с поглед още по-малко пък наблюдателите да възприемат това без преместване на своите СТ.ДХ е обяснил това прекрасно когато обяснява действието на една лечителка на Карлос.


Как Духът измества СТ не знам щото не съм виждащ.Мога само да предположа,че това не става даром по случаен принцип щото щеше да бъка от хора с преместени СТ.

Редактирано от Boлk на 16.04.07 22:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.