Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: Boлk]  
АвторПЪTниk (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 21:07



Заспала работа, затова.
Не, не е аза този дето се фука.
Питай фуклата, тя трябва да ги знае тези неща





Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: Boлk]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано15.04.07 21:08



аве тъп аз ти казах защо ама ти нали се засегна че неможа да разбереш





Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: _xXx_]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 21:11



Не просто не си карал мотор за това говориш така.Няма ни самота ни търсене на любов.Мощта ти е огромна но за какво искаш да те забележат?И това е някакъв не изолиран случай -повечето мотористи са така





Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: ПЪTниk]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 21:12



Ае кажи бе





Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: Boлk]  
АвторПЪTниk (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 21:34



Грубите тежки елементи, от които е съставено физическото ни тяло ни влияят с три неща основно:Страст, Невежество, Добро.
Тези три смесени в различни пропорции за всеки обхващат абсолютно всеки един физически човек. Преди човек да разбере как си взаимодействат тези трите и как влияят на човека, човек трябва да си отговори точно на някои други въпроси, като:
1. Какво е човек? Отговор: Човек е дух в човешко тяло, което има душа.
2. Какво е страст, невежество и добро и какво влияние и как го оказват на всяка една част от човешкото тяло?
Човек трябва да се самоопознае и ти правиш опити за такова самоопознаване
А за желанието ни да бъдем забелязвани, се огледай в природата, птиците, украсата, "танците" на птиците, пеенето...инстинкти, страст , с цел продължение на рода. Страст... при хората е още по сложно и не е само за рода, страстите при хората са много видове...НЕПРАВЕНЕТО, както го наричахте в Кастанеда, "убива" страстта с бездействието си и заради това се приема като правилно действие.



Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: ПЪTниk]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 21:41



Ясно значи и ти мислиш, че съм търсил любов -ми де да знам много пичове си купуват мотори за да ги забелязват мацките -на мене ми беше кеф да карам с 220+ и да го изправям на задна гума





Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: Boлk]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано15.04.07 21:57



Казваш ти е ясно какво мисля, браво...ми как така се получава че ти е ясно какво мисля, а не можеш да си отговориш на въпроса в темата си?
Любов ли казах някъде, възможно е, то нали всяка дума носи всякакъв смисъл, но аз няма как да мисля по темата всякакси


Аз моя мотор го карам на задна гума докато свърши бензина в карбуратора, щото той нали е проектиран за хоризонтално пълнене, че свършва след време, а с 220 влизам само в завоите
Моят мотор е Ковровец ,12к.с. при максимални 1600 об/мин.
Твоя какъв е?

Пътищата са проходими!

Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: ПЪTниk]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 22:04



1000 кубика 157 коня





Тема Всъщност лъжанови [re: Boлk]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 22:18



Simson S-51 -2.5 к.с. и щях да се блъсна в една коза както го бях изрязал с 50 в едно село да направя впечатление на едни бабички седнали на една пейка

Тая коза беше проява на духа щото си пасеше листата на едно ябълково дърво от другата страна на улицата и буквално точно като бях на 2 метра явно се стресира и пресече в галоп точно пред мотора
П.С.Повишеното ми съзнание току що свърши-кой модератор ще правим луд?

Редактирано от Boлk на 15.04.07 22:23.



Тема Re: Да бъдеш забелязаннови [re: ПЪTниk]  
Автор Уeнди (serenity)
Публикувано16.04.07 10:06



Страст... при хората е още по сложно и не е само за рода, страстите при хората са много видове... НЕПРАВЕНЕТО, както го наричахте в Кастанеда, "убива" страстта с бездействието си и заради това се приема като правилно действие.
Би ли продължил още малко?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.