Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: amparo]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 00:12



Знаеш ли по какво се различаваме с теб?


Не знаеш
Ще ти кажа -дори да се издъня се дъни аза ми от който и без това искам да се отърва.Ако пък не се издъня значи щ победи другият аз
Ти никога не си се чувствала прецакана и от доста време си в нирвана така,че ме извини ако ти додявам с простичките си борби за свобода и осъзнаване



Тема Re: хихихи:))нови [re: aмпapo]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 00:14



Дам що не попрактикуваш християнския морал?Не съм виждащ но тая реплика можех да предвидя с точност до епитетите -тая твоя нирвана която пропагандираш е много фалшива и това е важно за теб предполагам?





Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Boлk]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 00:16



както вече споменах на Данчото преди някой друг ден - имунизирана съм срещу сарказъм.

относно нирваната - тя е нищо повече от една фикс идея. просто е различна от другите фикс идеи с които се размотаваш ежедневно.

с приказки нищо няма да постигнеш. рецептата за теб е повече действия, и по-малко приказки - или поне доколкото мога да я видя аз.

що не опиташ? изкарай 1 уикенд без да промълвиш и дума (словесно или писмено). само 1 уикенд.



Тема Re: хихихи:))нови [re: Boлk]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 00:17



слънчице дребнаво, не ми се натискай - нищо няма да излезе





Тема Re: хихихи:))нови [re: aмпapo]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 00:18



А ясно - мърдането на СТ е трудна работа

Никой не иска да се промени -това за мен си е аксиома -ти доказа ли си я в твоя случай?



Тема Re: хихихи:))нови [re: Boлk]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 00:29



и да ти се мърда СТ-то (и гъза и той) по 15 пъти на ден, все тая ще е докато се връща в тръпчинката на дребнавия лигав смотльо

понеже не си виждащ, но се показа достатъчно скромен да не се преструваш, ще те светна - промяната не е в местенето на СТ. всеки човек си мести СТ-то, ежедневно (примерно, докато спи). промяната е в мястото, в тръпчинката в която се закотвя щом отвори очи.

а ти май си истинска пръдня. и то лигава. не е истина.. чак ми стана отвратително



Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: aмпapo]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 00:33



Интровертен тип съм ако това ти говори нещо


Благодаря ти за постовете (не е ирония) да аза ми е дребнав - наистина това е точната и силна дума за това което преживях



Тема Re: хихихи:))нови [re: aмпapo]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 00:38



Би ли обяснила как се закотвя СТ след като отвори очи човек?
Случвало ми се е СТ да се премести и то многократно докато не спя


А иначе и ДХ набляга не на местенето на СТ, а на задържането и в новата позиция -да ти определено имаш какво да ми кажеш

Редактирано от Boлk на 15.04.07 00:38.



Тема Re: хихихи:))нови [re: Boлk]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 00:48



отскача като ластик и се закача.

понякога се межделее, а после просто прескача и се забива.

като бодил на анцунг

това ли искаш да ти кажа?

каквото и да ти кажа би било безмислено. докато не престанеш да се лигавиш, всичко е напразно.

първата врата на сънуването не е виждането на ръцете, нито осъзнаването на сънищата, нито управляването им. първата врата е добиване на усещане за 'движението' на осъзнаването (СТ). ако го беше изпитал, нямаше да ми задаваш тъпи въпроси за това как се закотвя.

повтарям и няма да потретвам : по-малко плямпане, по-малко лигавене, и повече действия. ако трябва, оди да търчиш по улиците всеки път като ти се прилигави, или си бий шамари, или скачай на място, каквото и да е! всякакви усилия си струват за да се измъкнеш от (за мен доста противната) ти личност!

разбира се, това е само мое мнение.



Тема Re: хихихи:))нови [re: Boлk]  
Автор ease ()
Публикувано15.04.07 01:08



ми..не се чувствам прекарана

сори

а не знам къде видя разчистване на сметки..в дира с никого няма сметки..а и в живота са само с кредитините ми карти:)))

ти що искаш да чуеш как някой се е чувствал прецакан?да си загладиш козиката, че не си само ти ли?:))това от аз-а ли е или от другаде?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.