Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Осъзнаваненови [re: neregistrirann]  
АвторBoлk (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 23:13



Е то никога не е късно да станеш воин





Тема Re: Осъзнаваненови [re: Mierin]  
АвторBoлk (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 23:16



Мани лелчето, че се е чалдисала нещо днеска -на те помогна ли да осъзнаеш моделите?





Тема Re: Осъзнаваненови [re: Boлk]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано13.04.07 00:16



Някои....определено...



Редактирано от Mierin на 13.04.07 00:17.



Тема Re: Осъзнаваненови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.04.07 21:54



Те наистина били в състояние на прости хора.
На това му викат и Сик транзит глория мунди.
Демек-не са единствените, паднали отвисоко.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Осъзнаваненови [re: Mierin]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано13.04.07 22:31



Но да, естествено че го разбирам на тази плоскост. Какво има за разбиране- в клуба от години на всеки три поста се казва, че това тук(воденето на разговори) е практика, от която може да се извлече полза, зда научи нещо.

Онова което не разбирам, и ако можеш да ми го обясниш, е защо винаги се смята че такъв "опит" може да се извлече само от конфликтите, от противопостанявено, от раздорите. Защо на обикновените, кротките разговори не се гледа на нещо, от което също може да се извлече опит, защо при тях да не може както казваш някой да се погледне отстрани?

Та ако може някой да ми каже защо се смята че единствено от калта може да се научи нещо?



Тема Re: Осъзнаваненови [re: Xaнa.]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано13.04.07 22:44



Аз лично не смятам така, но пък е толкова хубаво да се сбиеш.
Уууух, хорошо...



Гледала ли си Сибирския бръснар?

И ако си гледала, би ли описала епизода с масовия бой.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Осъзнаваненови [re: Xaнa.]  
Автор neregistrirann (новак)
Публикувано13.04.07 23:11



Не е въпроса какъв е формата на общуване, а в качеството му. А това е свързано с нивото на осъзнатост.



Тема Re: Осъзнаваненови [re: neregistrirann]  
АвторXaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 23:56



аз пък все си мислех, че формАта на разговора зависи от качеството на осъзнаване.



Тема Re: Осъзнаване [re: Xaнa]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано14.04.07 00:07



Абе вие за кво говорите всъщност?Усещам някакво недоволство от нещо си с изключение естествено на Кайлитка

Ми живота винаги е прав,той е и това което се случва докато си кроим планове и т.н.Да когато човек е примерно на ниво като някои от воините на ДХ може и да изглежда меко казано странен и наистина е вярно и другото -както сме на ниско ниво на осъзнаване е по добре да се спазват нормите на християнския морал защото иначе вероятността за небезупречност е огромна.Да ви се похваля па ако щете ме обвинете в самомнителност така се живее много по-леко което казано на енергиен език е по-безупречно от някое друго поведение например

Редактирано от Boлk на 14.04.07 00:08.



Тема Re: Осъзнаване [re: Xaнa.]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано14.04.07 01:21



Как защо?

....защото Е каквото е....

....и защото НЕ Е каквото би ни харесвало или би могло да бъде....

....и май ще е добре да се приспособим към каквото Е, а не да въздишаме по това, което би могло да бъде...

....или - да сме в състояние да променим нещата и да направим така, че да бъде, както бихме искали да бъде...

И по принцип и в конкретни случаи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.