Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кайли, ти наред ли синови  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 14:15



Къде видя злонамерено отношение към клуба от ease?
Какво е това "клуба", това не си ти, слез, слез не се заблуждавай, че и други покрай теб
Налагаш бан на ease, защото разкрива скритите ти страни, а ти това не можеш да го понесеш. Бан от модератора би трябва ло да се поставя когато някой пречи на всички, и всички или по- голямата час от потребителите преценят че им се пречи. ТОВА Е ДЕМОКРАТИЧЕН БАН. Твоето е еднолично отмъщение и използване на модераторските ти права за лични цели, същото това нещо за което си отиде клуб Кастанеда, в който ти орева клуба и Хана да трие всички наред.
Дребна душица си и ти Кайли и без никакви цености у теб като истина, правда, справедливост, етика, морал...сама се поставяш низко пред всички и това че си модератор с права не може да ти помогне да се извисиш...от там е и злобата ти, която не ти е добър съветник....това са си твои проблеми, а аз в клуба ти заради мъдрите слова и осрани на практика в живота от теб.


Призовавам всички, които са за свободно писане в клубавете да напуснат този клуб, и така да покажат че бана на ease е от безсилието на Кайли.
Аз не виждам причина и нарушаване на правилата от ease
за да има бан и МОДЕРАТОРИТЕ СА ИЗБРАНИ ЗА ДА УПРАВЛЯВАТ КЛУБА КАКТО ЖЕЛАЯТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ, ПРАВИЛАТА ТРЯБВА ДА СЛУЖАТ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ, А НЕ НА МОДЕРАТОРИТЕ.
Наложително е да се организираме и обединим в едно цяло, да изнесем фактите пред управляващите дира и да изискаме демократично управление, ако трябва да провеждат курсове за модератори, а не да поставят на такива постови вманиачени , объркани и жалки същества

МОДЕРАТОРИТЕ СА ИЗБРАНИ ЗА ДА УПРАВЛЯВАТ КЛУБА КАКТО ЖЕЛАЯТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ, ПРАВИЛАТА ТРЯБВА ДА СЛУЖАТ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ, А НЕ НА МОДЕРАТОРИТЕ.
ease тук не пречеше на никого освен на Кайли, която се обяви за клуб!

Пътищата са проходими!

Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 14:19



Ти заяви, че се изнасяш от тоя клуб, пожелах ти щастие.
Да ти повторя, че може да не си прочел-щом не ти харесва отношението ми, клубове в дира дал господ, пък интернет пространство още повече.
Абсолютно никой не те задържа насила тук.
Преценките в тоя клуб правя аз и ги правя еднолично. Толкоз по въпроса.
При втори опит да ми даваш акъл, ще получиш бан.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 14:23



Кайли, учи се....ето ти тема, която Хана изтри веднага след излизането и в Кастанеда...а можеше сега да го има онзи клуб...не повтаряй грешките от историята

"Много точно си формулирала желанията и интересите на присъстващите в клуба, чиито желание ти би трябвало да изпълняваш.
Моят съвет към теб е да не заключваш новите теми, а ако ти се иска празен клуб върви в Процесинг.
Наивно е да си помислиш че насила можеш да задържиш банна на Волк и то при условие че веднъж се съгласи убедена от нас да махнеш този бан, каза че да, но не би, защото там понеже....ти си знаеш защо и как.
Наивно е да си мислиш че може да съществува повече клуб Кастанеда с твое модераторство. Като проследявам историята на клуба някой горе някъде може да вземе Соломоновското решение да се създаде нов клуб с името Дон Хуан например и да настъпи мир...на принципа разделяй и владей


Но качеството на общуване значително се понижава, интересът към тематиката на клуба отпада и става мъртвило с посредствени "мъртви" мнения на посредствени нови посетители. Това показва опита на дира, а аз мога да дам за пример клуб Астрология, какъв бе в началото и какъв е сега заедно с двойниците си. Много от интелигентните и знаещи астролози си направиха нов сайт някъде вън от дира и продължават с висококачествените си диалози.
Кой губи от цялата тази работа и кой има интерес от нея? На този въпрос аз няма да отговорям защото стана дълго, но искам да отбележа, че ако така продължава то в най- скоро време дира и клубовете му ще се превърнат на малък модел на клуб Процесинг-модераторката пише и си отговаря сама поради липса на посетители и за да не закрият клуба ...имитация на дейност.
Хана, няма как да заключиш тези неща които пишем аз и другите, тези неща са очевидни за всички. Друг е въпросът дали ти самостоятелно и едностранно взимаш тези решения или са съобразени с някой от дира?
И това скоро ще разберем и няма как да го заключиш.
С тези си действия ти продължаваш да показваш че не умееш да се справяш с подобни ситуаци и че наистина се изживяваш като гуру и всеможещ бог.
Не е това пътят към харата, които искат свобода и промяна в клуба, искат да променят мястото където прекарват голяма част от времето си.
Според мен ти можеше и трябва да намериш път към тях, конфронтацията не е от полза за нито една от двете страни, а ти изпусна много възможности до сега... обзета от личните си страсти и амбиции.
Не, не е това пътя."

Пътищата са проходими!

Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: Kaily]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.04.07 14:33



Ухааа, желязна и безкомпромисна!





Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: бeзпътeн]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 14:38



Коя от двете?

Пътищата са проходими!



Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 14:38



Пътник,
понеже си ми стар приятел, ще ти понайста за последно:
Това е клуб Процесинг и нямам абсолютно никакво намерение да ти позволя да пренесеш епичните войни от клуб Кастанеда тук. Онова там си е било за там.
В този клуб имаш право да пишеш по тематиката на клуба, а процесингът е извънредно обширна територия.
Но нямаш право да обсъждаш миналото на други клубове, чуждите грешки на друго място, нито да продължаваш епичните битки на територията на този клуб.
Това можах да направя по въпроса за теб досега, повече не мога, защото ще ме обвинят в пристрастие.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: Kaily]  
Автор тaтak (намиращ)
Публикувано08.04.07 14:48



що така,а?
ми то в тези битки има доста психизъм и материал за размисъл - нека се възползват хората, а? или това е лична битка? франция- това съм аз??



кой, бе аз, ли?...

Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: тaтak]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 14:54



Защото това отдавна не са битки, а непрекъснато каканижене на едно и също и от двата лагера.
Абсолютно едни и същи доводи с месеци и грам развитие.
Аз се изморих отдавна.
Ако някой иска да води битка, да заповяда, но това трябва да бъде диалог, а не два независими монолога, непрекъснато течащи оттук натам и оттам насам.

Пътник примерно повтаря едно и също от много време и не прави грам опит да вникне в чуждите доводи, той е прав до последна капка кръв.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 14:56



Аз съм те обвинил вече и това е причината да ти се иска да ме баннеш!
Останаалите ти приказки са замазване, но не върви пред Хуанисти познаващи прикриване, че знаещи и още нещица за теб.
Ако някой друг като теб си е помислил , че като няма клуб Кастанеда и пишещите в дира ще спрат да пишат по темата за димократичността на модераторите, то се лъжат. Същите хора съвсем естествено ще продължим темата и то ще е все в някой клуб, Аз не мога да кажа защо точно в този клуб си случва, но се вижда, че не аз пръв започнах тук.
Апелирам към теб да свалиш наложения бан и да не се опитваш да поставяш нови и да заплашваш с такива мерки, това няма да реши проблемите, а ще ги задълбочи и вината ще е твоя...ако въобще можеш да имаш такива чувства за отговорност.
Това е една от причините за подобни теми.
В теб е, не е в нас.

"Онова там си е било за там." Не се заблуждавай, миналото ти и сегашно поведение с твоето "Онова там си е било за там.", не се оправдава.
Казах ти, не демонстрирай насилие, не е добър този път

Пътищата са проходими!



Тема Re: Кайли, ти наред ли синови [re: тaтak]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 15:04



Фактите говорят друго от това което Кайли казва за мен.
Докато тя не беше сложила бан на ease, аз не докосвах БОЛНОТО ни място.
Кайли първа започна с някакво си нейно чувство че е Господ тук в този клуб , пък ние сме някакви никакви и сме тук по нейна милост и ще говорим , както тя прецени да говорим, иначе бан...
Горе казах на Хана че е наивно да си мисли че това можеше да продължи....сега го казвам и на Кайли, но тя с нейната си безонтоворност и мания за величие се самозабравя...

Пътищата са проходими!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.