Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имахме едно куче  
Автор huanji ()
Публикувано07.04.07 22:40



Навремето имахме едно куче на мелницата. Беше обрало всички бълхи от околността и си ги носеше на гърба, щото беше яко куче. Но накрая взе, че умря. И всичките бълхи, го напуснаха. Плъзнаха навред около него и като едни малки злобарчета се заоглеждаха за прясно месо. Оказаха се хиляди, направо чернееше.
За зла участ, бяха се настанили точно до чешмата и като ходехме да наливаме вода, скачаха по крачолите. Даже им виждах 30-40 см. скоци във въздуха. Таман ставаше студено и се надявах студа да ги изтреби. Оказаха се издръжливи, при температури около нулата, пак скачаха. Накрая, падна сняг и всичко се вледени. Бълхите измряха, защото нямаше къде да се топлят и ядат.

Сега около чешмата, няма бълхи. Чешмата и нея я няма вече. И мен ме няма там...

Вече има ново куче - Джони. Той има много бълхи...



Тема Re: Имахме едно кученови [re: huanji]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 23:23



Бълхите ги чистя, още докато е живо кучето. С препарати, които не действат на кучета.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Имахме едно кученови [re: huanji]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 23:30



А освен това считам за невероятна глупост да свиквам референдум да питам дали трябва да трепя бълхите.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Имахме едно кученови [re: Kaily]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.07 08:38



При всяко посещение до чешмата ми наскачваха по няколко. Отивам настрани и ги изтрепвам. Просто ми бяха такива гащите, че личаха по тях. Освен това се трепят веднага, щото оставиш ли ги, влизат в гащите и положението става неспасяемо.



А тогава и с препарат пръскахме. Мисля, че бяха пуснали някакъв фалшификат, щото файдата не беше никаква.

Помниш ли кучката с единият крак, дето писах за нея преди години? Още е жива и няма каруца, дето да не е облая. Впуща се пред коня и го лае отпред в движение, като всеки пък по някакъв начин минава между краката на коня и колелетата. Пущината, на три и половина крака, се набира като хрътка. На колите, пък им хапе гумите. И естетсвено познава кого да налае.



Тема Re: Имахме едно кученови [re: huanji]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 15:55



Тези "кучешки бълхи" са те обсебили напълно от глава до пети!

Те са в гаванката ти и от там няма отърване!

Те са, които те командват какво да мислиш и говориш.....

Те те изкомандваха как да съсипеш клуб "Йога" и го превърнеш в долна бълхясала кръчма в която може да се плямпа за всичко друго освен за Истинската Йога и Целите и.

Те-кучешките бълхи изгониха от клуба всеки с що-годе правилно виждане за Йога и предназначението и в живота на човека и оставиха абсолютните противници на йога и анти-йоги както следва:

Dirt Vader - един нагъл и арогантен пубер-с диктаторски амбиции с първосигнална система, тъп и недодялан чукундур на светлинни години далеч от Йога - но твой верен хавер съселянин. Враг №1 на всичко духовно и абстрактно за неговата тъпа кратуна. Тоя не е пуснал 1 тема по тематиката на клуба за последните 2 год. защото няма акъл за това, но....нахълтва във всяка тема и почва да съди, обвинява, да се гаври и оплюва и отрича всичко, за което не е узрял да схване и е СПАМАДЖИЯ № 1 в този клуб и навсякъде в клубове. "На всяка тенджера похлупак!" като свекърва. Т.е. свекурва.

Имаго - книжна дървеница, задръстил гаванката си с четени, но неосъзнати мъдрости, изопачени, модифицирани и фалшифицирани, за да паснат на марксическия му материалистичен мироглед програмиран в него от Москва. Пълен анти-йога. Пропагандатор на пошлото, материалистично, първобитно, елементарно схващане за материалноста на всичко съществуващо. Анти-йога и атеист чукундур с титли.

Black Wolf - комплексиран психопат и анти-йога обсебен от индиански мании и бълнувания, ловец и първосигнален мутант поставил си за цел да се бори с/у всичко духовно в клубовете - защото не е дорасъл да схване каква му е същноста. Досаден и смахнат тъпанар, без срам и съвест.

Муле - един абсолютен психопат-мафиот-материалист от новозабогатялата посткомунистическа мафия. Безскрупулен и лишен от съвест и морал идиот егоцентрик и шут - жалка жертва на болния си ум, който е в състояние да произвежда денонощно промишлени количества словоблудства и идиотщини. Професионален спамаджия задръстващ клубовете със речи за задници и лайна и отврати илюстрирани със некадърни снимки. Оплюващ всичко и всички поставяйки себе си на пиедестал. Главен Съдник на света и хората....... И тоя е на светлинни години от Йога и нейните най-основни положения, както и другите спамаджии в този клуб -
Напр. "Контрол над ума"


Въшките в тъпата ти селска чутура изяждат всеки духовен вътрешен импулс
в тебе и те командват да правиш това, което те искат.

Ти гони, преследва, три и заключва Оро - единствения юзър в целия Дир постигнал НА ПРАКТИКА крайната Цел на Йога - СебеРеализацията. Защото въшките в гаванката ти не можаха да схванат НАЙ-ВАЖНОТО ПОСЛАНИЕ ПРЕД ЧОВЕЧЕСТВОТО ДНЕС - това на Прем Рават. И понеже въшките ти не са дорасли за него - ти сложи БАН на Оро и Посланието...... от Бога. Защото твоите въшки са въшки-атеисти.


Но жалки робе на кучи въшки....изборът бе твой и ще си носиш кармата, която сам си я надроби...... за да си я сърбаш... колкото и да е горчива тя.










Клуб Йога умря в твоите ръце. Клуб Йога е гробище!






Тема Re: Имахме едно кученови [re: huanji]  
Автор vitaminko (непознат)
Публикувано10.04.07 02:27



Аз пък навремето имах въшки. Полях ги с бензин и те изгоряха. То и чиповете ми изгоряха, ма после ми поникнаха нови.



Сега като се замисля, може и от поливането да са порасли. Знам ли?



Тема Re: Имахме едно кученови [re: vitaminko]  
Автори kвo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 10:41



въшките са хита на деня май

явно процесингът вече не вълнува никого, освен ако това не е чистене на въшки...добър е като термин, обаче - шапка ви свалям




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.