Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Обсъждане на правила в клуб Кастанеда  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано07.04.07 20:49



Позволявам си да предложа на обсъждане следните правила в клуб Кастанеда:

Мисия на клуба
Увеличаване нивото на Осъзнаване и споделяне на опит свързан с търсене на Сила според разбирането на новите воини.

Правила
1. Пише се само на кирилица
2. Постинги без смисъл и извън контекста на началната тема се считат за спам
3. Нецензурни думи и обиди не се толерират
4. Няма ограничение в темите, ако те не противоречат на мисията на клуба

Санкции
5. Ако, иницииралия темата прецени, че в темата се спами или се използва некоректен език има право да съобщи на модератора.
Съобщението е под формата на лично съобщение.
6. Модератора е длъжен да прецени и да предприеме или не мярка при подаден сигнал за спам и/или некоректен език.
Модераторът се уведомява за предприетите мерки от него в лично съобщение на потребителя подал сигнала за спам или некоректно поведение
7. Санкциите които налага модератора са:
- предупреждение (забележка)
Предупреждението става чрез лично съобщение.
Ако това е невъзможно поради това, че потребителят е нерегистраран, модераторът го уведомява в темата на местото където е допуснато нарушението.
- повтаряне на нарушението - забрана по адрес за 3 дни
- системно нарушаване на правилата - забрана за по-дълъг период според преценка на модератора

8. Модераторът изпълнява задълженията си без пряка намеса и не влиза в междуличностни спорове.
9. Модераторът няма право да обсъжда темите в клуба, да заема страна в обсъждането или да участва в обсъждане
10. Модераторът може да бъде сменен по негово предложение или ако не изпълнява задълженията си и в гласуване получи по-малко от 50% подкрепа от участниците в гласуването.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 21:15



Дани, има вече много типови форуми, не знам точно как става, но много хора си правят такива върху наложени матрици из нета.
Задължително ли е клубът да е в дира, че и да молиш Киро и т.н.

Най-вече преброй пилците, що дойде есен-колко искат да се занимават истински с Кастанеда, ако сте няколко човека-съмишленици, няма нужда от модератор.

Дира има и възможност за създаване на блогове и в тях също има форуми, направи един такъв блог и покани всички заинтересовани вътре.

Сърча имаше навремето форум, само че не знам има ли го още и дали му се занимава с вас.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано07.04.07 21:21



Съгласен съм, но нека има повече мнения има по въпроса.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор тaтak (намиращ)
Публикувано08.04.07 14:32



дани, виде ли, брато кво става - на диро не му требват узери - и клубовете са му в повече даже- трябват му модератори, с голеееееми права, а ако може даже нокй да не пише в тиа клубове - още по-добре...



кой, бе аз, ли?...

Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 14:36



Съгласен съм с предложението ти, с изключението модератора да има право да налага едностранно бан, без решението на останалите редовно пишещи в клуба. Бана е сериозно нещо, а гласуването за налагането му е най- лесната работа. Така ще намалеят и желаещите за модератори, които се мислят за много мъдри, а всъщност отблъскват с действията си потребители. Това не е в ничий интерес.
Но, май не е това най- доброто място за обсъждане на темата ти, въпреки че е належаща.

Пътищата са проходими!



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 14:41



На Дани съм му разрешила да пише по тоя въпрос тук, той първо ме попита, получи разрешение и след това пусна темата.
Ти непрекъснато се държиш като модератор в сянка.
Също така го посъветвах Дани да пусне тема в Окулта, там е свободна от модератори зона.
Така че и там има тема, съветвам те да се прехвърлиш да даваш мнения и акъл там.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 15:10



Ваша Светлост, нали сте разрешили на Дани да пусне тук темата??!!
Какъв е проблема да пиша в нея?
Или тук е прието само модератора да пише?
Окултизъм е доста добро място за писане, да се надяваме че и Процесинг ще стане такова.
Все пак това са нашите места за писане, не се лично твои, забрави ли?
Моля да ми извини Ваша Светлост, че не съм Ви питал до сега, да пусна тема, и не ме банвайте заради неразумието ми.
Дани се е избъзикал с теб, ама ти как да се усетиш, с тази мания за всемогъщество...."разрешила съм на Дани..." Божееее, каква щедрост и великодушие

Пътищата са проходими!

Редактирано от ПЪTниk на 08.04.07 15:15.



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 15:13



Предостатъчно места има за писане, ти защо държиш да е точно тук?
Освен това да, ТОВА Е ТЕМАТА НА Дани, но ти отвори нова и тя не е за модерирането на Кастанеда, а директно за и по-точно срещу мен.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 15:17



Отворената от мен тема не е срещу теб, а срещу недостойното ти поведение с наложения бан на ease и заплашителния ти тон.
Освободи бана на ease, извини и се и аз ще напусна завинаги този клуб.

Пътищата са проходими!

Редактирано от ПЪTниk на 08.04.07 15:19.



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 15:21



Възможно е ти да го тълкуваш така, аз го тълкувам другояче.
И нямам намерение да пускам референдум да видя кой как го тълкува.

Не разбираш ли, Пътник. Ти имаш едно виждане за нещата, аз друго.
След като не можем се разбра-кой откъде е.
Обаче нямам намерение да те оставям ти да се разпореждаш в клуб Процесинг, при положение, че аз съм модератор тук.

Имаш няколко варианта:
1. Не ти харесва, разперваш криле и отлиташ там, дето ти харесва.
2. Оставаш тук и се държиш по моите правила.
3. Оставаш тук и се бориш с вятърни мелници.

Аз обаче също имам варианти на реакция и както не мога да ти наложа на теб какво да избереш, така и ти не можеш да ми наложиш на мен.

Впрочем бана по ник явно не сработва в дира, което значи, че или ще налагам бан по ай пи, или изобщо няма да налагам бан.
Така че на тоя етап ще наложа само бан по ай пи на Easy.
Защото така съм преценила.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.