Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Обсъждане на правила в клуб Кастанеда  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано07.04.07 20:49



Позволявам си да предложа на обсъждане следните правила в клуб Кастанеда:

Мисия на клуба
Увеличаване нивото на Осъзнаване и споделяне на опит свързан с търсене на Сила според разбирането на новите воини.

Правила
1. Пише се само на кирилица
2. Постинги без смисъл и извън контекста на началната тема се считат за спам
3. Нецензурни думи и обиди не се толерират
4. Няма ограничение в темите, ако те не противоречат на мисията на клуба

Санкции
5. Ако, иницииралия темата прецени, че в темата се спами или се използва некоректен език има право да съобщи на модератора.
Съобщението е под формата на лично съобщение.
6. Модератора е длъжен да прецени и да предприеме или не мярка при подаден сигнал за спам и/или некоректен език.
Модераторът се уведомява за предприетите мерки от него в лично съобщение на потребителя подал сигнала за спам или некоректно поведение
7. Санкциите които налага модератора са:
- предупреждение (забележка)
Предупреждението става чрез лично съобщение.
Ако това е невъзможно поради това, че потребителят е нерегистраран, модераторът го уведомява в темата на местото където е допуснато нарушението.
- повтаряне на нарушението - забрана по адрес за 3 дни
- системно нарушаване на правилата - забрана за по-дълъг период според преценка на модератора

8. Модераторът изпълнява задълженията си без пряка намеса и не влиза в междуличностни спорове.
9. Модераторът няма право да обсъжда темите в клуба, да заема страна в обсъждането или да участва в обсъждане
10. Модераторът може да бъде сменен по негово предложение или ако не изпълнява задълженията си и в гласуване получи по-малко от 50% подкрепа от участниците в гласуването.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 21:15



Дани, има вече много типови форуми, не знам точно как става, но много хора си правят такива върху наложени матрици из нета.
Задължително ли е клубът да е в дира, че и да молиш Киро и т.н.

Най-вече преброй пилците, що дойде есен-колко искат да се занимават истински с Кастанеда, ако сте няколко човека-съмишленици, няма нужда от модератор.

Дира има и възможност за създаване на блогове и в тях също има форуми, направи един такъв блог и покани всички заинтересовани вътре.

Сърча имаше навремето форум, само че не знам има ли го още и дали му се занимава с вас.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано07.04.07 21:21



Съгласен съм, но нека има повече мнения има по въпроса.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор тaтak (намиращ)
Публикувано08.04.07 14:32



дани, виде ли, брато кво става - на диро не му требват узери - и клубовете са му в повече даже- трябват му модератори, с голеееееми права, а ако може даже нокй да не пише в тиа клубове - още по-добре...



кой, бе аз, ли?...

Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 14:36



Съгласен съм с предложението ти, с изключението модератора да има право да налага едностранно бан, без решението на останалите редовно пишещи в клуба. Бана е сериозно нещо, а гласуването за налагането му е най- лесната работа. Така ще намалеят и желаещите за модератори, които се мислят за много мъдри, а всъщност отблъскват с действията си потребители. Това не е в ничий интерес.
Но, май не е това най- доброто място за обсъждане на темата ти, въпреки че е належаща.

Пътищата са проходими!



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 14:41



На Дани съм му разрешила да пише по тоя въпрос тук, той първо ме попита, получи разрешение и след това пусна темата.
Ти непрекъснато се държиш като модератор в сянка.
Също така го посъветвах Дани да пусне тема в Окулта, там е свободна от модератори зона.
Така че и там има тема, съветвам те да се прехвърлиш да даваш мнения и акъл там.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 15:10



Ваша Светлост, нали сте разрешили на Дани да пусне тук темата??!!
Какъв е проблема да пиша в нея?
Или тук е прието само модератора да пише?
Окултизъм е доста добро място за писане, да се надяваме че и Процесинг ще стане такова.
Все пак това са нашите места за писане, не се лично твои, забрави ли?
Моля да ми извини Ваша Светлост, че не съм Ви питал до сега, да пусна тема, и не ме банвайте заради неразумието ми.
Дани се е избъзикал с теб, ама ти как да се усетиш, с тази мания за всемогъщество...."разрешила съм на Дани..." Божееее, каква щедрост и великодушие

Пътищата са проходими!

Редактирано от ПЪTниk на 08.04.07 15:15.



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 15:13



Предостатъчно места има за писане, ти защо държиш да е точно тук?
Освен това да, ТОВА Е ТЕМАТА НА Дани, но ти отвори нова и тя не е за модерирането на Кастанеда, а директно за и по-точно срещу мен.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 15:17



Отворената от мен тема не е срещу теб, а срещу недостойното ти поведение с наложения бан на ease и заплашителния ти тон.
Освободи бана на ease, извини и се и аз ще напусна завинаги този клуб.

Пътищата са проходими!

Редактирано от ПЪTниk на 08.04.07 15:19.



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 15:21



Възможно е ти да го тълкуваш така, аз го тълкувам другояче.
И нямам намерение да пускам референдум да видя кой как го тълкува.

Не разбираш ли, Пътник. Ти имаш едно виждане за нещата, аз друго.
След като не можем се разбра-кой откъде е.
Обаче нямам намерение да те оставям ти да се разпореждаш в клуб Процесинг, при положение, че аз съм модератор тук.

Имаш няколко варианта:
1. Не ти харесва, разперваш криле и отлиташ там, дето ти харесва.
2. Оставаш тук и се държиш по моите правила.
3. Оставаш тук и се бориш с вятърни мелници.

Аз обаче също имам варианти на реакция и както не мога да ти наложа на теб какво да избереш, така и ти не можеш да ми наложиш на мен.

Впрочем бана по ник явно не сработва в дира, което значи, че или ще налагам бан по ай пи, или изобщо няма да налагам бан.
Така че на тоя етап ще наложа само бан по ай пи на Easy.
Защото така съм преценила.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 15:49



Как така не сработва бана ти ?
Трябва да има някаква причина?
Всъщност аз казах каквото имах да кажа тук...
Благодаря на Битието че ми даде възможност да взема отношение, въпреки твоите вманиачени желания.

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

Пътищата са проходими!



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 15:52



Воистина Воскресе!

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано08.04.07 20:26



Дани, Кайли ми разреши да пренеса онази кофтито тема тук в твоята тема.
Да знаеш, че ми е разрешено и да не се сърдиш



Редактирано от ПЪTниk на 08.04.07 20:27.



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор тaтak (намиращ)
Публикувано08.04.07 20:47



само гледай да не забуксува



кой, бе аз, ли?...

Тема Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано08.04.07 21:05



Уточнения свързани с правилата в новия клуб Кастанеда:



Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Dani]  
АвторKeч (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 21:18



Къде го тоя нов клуб?


Има Кеч, Каризма, Кандидатстуденти,
но Кастанеда няма



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Keч]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано08.04.07 21:26



Няма го още. Трябва да го създадем като напишем правила и се придържаме към тях.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Dani]  
АвторKeч (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 21:32



кой ти каза?
или си сънувала?



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Keч]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано08.04.07 21:46



Ами възнамерил съм го. Аз съм прикривач, организатор и на мен това ми е правенето/неправенето - да възнамерявам и да правя факт това което възнамерявам.

Отделен е въпросът дали ще успея или не. Това в момента не ме интересува. Просто си върша работата. Между другото търся и модератор.

Модераторът трябва да е отстранен и безжалостен.
Отстранен от клуба за да не го взема много присърце и да се вживява. Безжалостен към себе си щото няма да може да изразява мнения в клуба.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Dani]  
АвторKeч (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 21:52



Не си добре

Първо да беше попитал Силата (бате Киро)



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Keч]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано08.04.07 21:56



Няма смисъл да питаш бате Киро брато. Воинът възнамерява и силата на намерението му извиква Силата.

Ако тръгнем първо да искаме разрешение, пък после да изработваме правила ще постъпим като обикновенни хора и срещу изискванията на Намерението.

Пак казвам. Съвсем отделно стои въпросът дали ще има успех или не начинанието. Важното е да следваш принципите.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: мдамнови [re: Dani]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.04.07 22:09



Животът е това, което ни се случва, докато ние се опитваме да напишем правила за него.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: мдамнови [re: Kaily]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано08.04.07 22:14



Точно. Сега действам без оглед на крайния резултат.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Споко скоро ще възстановят стария клубнови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано08.04.07 23:15





Редактирано от Boлk на 08.04.07 23:16.



Тема Трета версия на правилата в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано09.04.07 09:57



Трета версия на предложенията за правилата в клуб Кастанеда



Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Споко скоро ще възстановят стария клубнови [re: Boлk]  
Авторбyxy (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 11:33



с модератор?





Тема Волк, хващай се за работа!нови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано09.04.07 16:03



Волк, не може админ да възстанови клуб. Това е пряко разбирането на воините. Воините трябва да си възстановят клуба, а не някои отгоре.

Това е все едно воин да ходи да търси разрешение да направи нещо от някого. Такъв вариант е просто изключен. Воинът се бори да изчисти връзката си с духа и разчита единствено на личната си сила пък дори и тя да е нищожна. И най-важното пет пари не дава за крайния резултат от усилията си.

А ти сега какво предлагаш. Не се напъвайте другари, той админа ще възстанови клуба.

Волк извинявай ама тука нещо бъркаш много яко. Залавяй се за работа без да се интересуваш клуба ще го възстановяват или не. Трабва да използваш същата тази енергия която използва преди да се включиш в изработването на правила. Щото да кажем, че админа ти го възстанови клуба ама ние си оставаме същите посерковци. Накрая резултата дори ще бъде още по-трагичен.

Хващай се за работи и започвай правене на клуб, без да се молиш на никого и като разчиташ на личната си сила. Нека да създадем правила, да ги обсъдим и да изберем модератор.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Волк, хващай се за работа!нови [re: Dani]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 16:13



ти да не се натискаш за модератор, а?
с тези усилия...





Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 16:18



Данче, мама, набираш се като глист на буца.. стига си се перкал вече. не ставаш за водач! и да се напъваш - и да не се - все тая.

не мога да разбера отде се пръкна таз твоя фикс идея че си нагуал..



Тема Изсипа тонове псувни срещу Хана...нови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано09.04.07 16:23



Волк, изсипа тонове псувни срещу Хана, а пръста не си мърдаш да предложиш нещо конструктивно след като затвориха клуба. Най-деморализиращото е, че чакаш някои отгоре да дойде.

Това е просто недопустимо. Не е воинско. Да знаеш, ако случайно правите някакви задкулистни ходове и искате да се пусне клуба, без да се осъзнаят грешките, изработят правила и се избере модератор, клуба няма да е истински. Това е връх на унижението.

Липсваше ви стратегия когато бяхте срещу Хана и сега ви липсва стратегия и кураж да създадете затворения клуб. Разчитате на администраторската милост. Опомнете се.

Воин да разчита на нечие благоразположение за да свърши някаква работа. Да си изгражда някаква предварителна представа кое е възможно и кое не е възможно и от тази гледна точка да си дозира сметкаджийски усилията и да се настройва където му е интереса. Връх на падението.

Включвай се в инициативата за създаване на клуб иначе не те виждам брато...

... и се кандидатирай за модератор, че толкова много енергия не трябва да се пилее. Моите симпатии са към теб.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.

Редактирано от Dani на 09.04.07 16:28.



Тема Обичам те ампаро!нови [re: amparo]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано09.04.07 16:32



Ох, как те обичам да знаеш. Умирам да има някои които да ми казва кое е истина и лъжа. Кое е смислено и безсмислено. От кое усилие има полза и от кое няма. И най-вече как да примерим усилията си, че да извлечем максимална полза за себе си. Направо си прекрасна.

Обичам те ампаро!

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Волк, хващай се за работа!нови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано09.04.07 18:51



Не съм нагуал братче-ако тръгна да възстановявам клуб ще е човешко дело и няма да има нищо общо с учението





Тема Re: Изсипа тонове псувни срещу Хана...нови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано09.04.07 18:55



Знаеш ли кое е странното-"новото начало" се появи след като ми беше все едно кой е мод и има ли такъв - към хана изпитвам лична симпатия все едно дали е мод или не



Редактирано от Boлk на 09.04.07 18:55.



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано09.04.07 21:43



И за какво ти е тоз модератор?


Свободта...защо трябва да се модерира изобщо?



Тема Re: Волк, хващай се за работа!нови [re: Dani]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано09.04.07 21:47



"Това е все едно воин да ходи да търси разрешение да направи нещо от някого. Такъв вариант е просто изключен. Воинът се бори да изчисти връзката си с духа и разчита единствено на личната си сила пък дори и тя да е нищожна. И най-важното пет пари не дава за крайния резултат от усилията си. "

Всичко това е ОК - съгласна съм, но не влиза ли в противоречие тезата ти с наличието на....модератор?!? Защо после трябва да искаш разрешение от "модератор" какво да пишеш и какво не? Защо ние пъдар? Ние самио неспособни ли сме да се опазим? И ако сме неспособни - какви сме такиви войни?!??





Тема Re: Изсипа тонове псувни срещу Хана...нови [re: Dani]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано09.04.07 21:51



"Воин да разчита на нечие благоразположение за да свърши някаква работа. Да си изгражда някаква предварителна представа кое е възможно и кое не е възможно и от тази гледна точка да си дозира сметкаджийски усилията и да се настройва където му е интереса. Връх на падението. "

Пак същото ще питам - с риск да досадя - защо да разчитаме на благоразположението на модератор?
Клуб Кастанеда е бил най-добре когато не е имало модератгор, най-добрите му време на са тези - без модератор... Пък ти си направи сам изводите...



Иначе и аз съм за Волк - смел е, може да върви напред и да води хора, незнам за нагуал, но има качества да е отпред...само че още не се е намерил, поне аз го виждам така......а и не знам до колко може да бъде обективен в преценките си, това още не съм го усетила...

Редактирано от Mierin на 09.04.07 21:53.



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Mierin]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано09.04.07 21:58



Може и без мод

Без нагуал обаче няма свобода щото никой нормален не иска да се промени.Трябва да бъде прилъган.



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.04.07 22:00



Добро попадение.



Затова казвам, че предпочитам да съм роб на мъдрец, нежели свободна сред простаци.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано09.04.07 22:16



То ако мъдреца е нагуал ти няма да си му роб щото той ще те води към свободата -към робството всеки се води сам





Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.04.07 23:37



За да се оставя някой да ме води, значи да огранича свободата си, нали така?
Свободата, за която Пътник така бленува, в процесинга се изобразява по друг начин.
Да си в ролята на причина и да си в ролята на следствие.
И всеки, попаднал в ролята на следствие, преди това в ролята си на причина е позволил да стане следствие.
Хъбард казва, че няма истинска свобода, ако не си в състояние да бъдеш и в ролята на причина, но и в ролята на следствие.

...но това е друга бира...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано09.04.07 23:56



Мъдро е...тва дет го е казал Хъбард...





Тема Re: Обичам те ампаро!нови [re: Dani]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 01:13



и освен всичко, не съм спала в 1-3 клас

прЕмерим



иронията ти се отразява от мен като слънчев лъч в огледало. пробвай с нещо друго, знае ли се, може пък да проработи



Тема Ролята на модераторанови [re: Mierin]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 08:02



Ще си позволя да изразя следното мнение за ролята на модератора:

Дон Хуан какво е казал на Кастанеда като е влязъл в къщата.

Ето това са стаи за прикривачи, а това за сънувачи. Нямаш право да ходиш при сънувачите.

Това е модератора в клуба. Да отдели едните от другите в къщата, а не да казва кое е правилно и кое не. Не да участва в дискусии.

В клуба обаче влизат и обикновенни хора, магьосници които търсят енергия и летачи.

Ролята на модератора е да ги отдели и да даде възможност на всички, а не да дава оценки кое е трябва да бъде и кое не.

Модератора не е майка закрилница, а само от време на време почиства форума от спам. Самото почистване обаче е прозрачно, лесно и може да се проследи и отчете статистически.

Модератора трябва и да промотира темите на прикривачите и сънувачите на други места в Интернет и ако се събере материал даже да се издаде брошура, книга или каквото и да е. В този смисъл клуба е филтър и място за събиране на знания и тяхното управление.

И това трябва да го прави всеки който дойде за модератор. Без субективизъм и пристрастия.

Всеки трябва да може да го прави

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 08:32



Без нагуал няма свобода.И то не щото нагуала е нещо кой знае какво - просто никой аз - говорим за нормален не иска да се промени.Да - духовни учения ала бала -дойде ли момент за истинска промяна аза измисля хиляди причини да не го направи.Колкото до какво е казал Хъбард - да след като причина и следствие са плод на разума зависи от гледната точка като какво се възприемаш и дори може да се докаже теорема, че ти си едновременно и причина и следствие





Тема Тръгвай да искаш прошка от Хананови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 10:16



... щото като гледам вече напълно се обърка. И недей да говориш общи приказки че създаването на клуб било човешко дело пък ти си бил създаден за други по-велики дела.

Всички дела са велики и обикновенни Волк. Това разделение го правим ние и грешим, а след това плащаме.

Иди и се извини на Хана за всичко което й написа. За всички обиди и псувни иначе лошо ти се пише брато. Ако трябва всеки ден ще й пращаш цветя, извинения и ще искаш прошка докато се изчистиш.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Успокой топкатанови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 10:42



Звучиш ми тъпо.Хана не търси извинения - колкото до благодарност-благодарих и.Колкото до клуба -те ти клуб но имаш ли какво да кажеш в него?Пак ти казвам изчакай клуб Кастанеда ще бъде пуснат



Редактирано от Boлk на 10.04.07 10:44.



Тема Къде ти са извиненията?нови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 11:34



Къде ти са извиненията? Хана прие ли ги? Сигурен ли си във всичко? Да не е останала някаква горчилка и съмнения, че после отровата пак плъзва...

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема споконови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 11:58



Всичко е ок





Тема Щом е ок готви са за модераторнови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 14:06



Аз съм за тебе, още една госпожа се обади, ако си се извинил както трябва и и Хана ще те подкрепи. Говори с ПЪТника и още някой друг и си готов. И пиши си предизборната платформа, че когато се явиш пред хората да знаеш какво да кажеш.

Трябва да си много убедителен, няма лабаво.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Щом е ок готви са за модераторнови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 14:13



Абе ти против волята ми ли ще ме правиш мод?

Не ставам за мод щото искам активно да участвам в дискусията-това противоречи на собствените ти правила.



Тема Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 14:24



Дай правилата ти. Забрави какво съм писал и какво съм предложил. Действай свободно и с въображение както ти диктува сърцето.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 14:26



Сърцето ми диктува,че клуба ще бъде възстановен и то със стария му архив и Хана за модератор





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 14:42



Още по-добре. Значи сега разкрии истинските си възможности. Вече не си забранен и можеш свободно да говориш и да следваш убежденията си. Освен това имаш и подкрепящи. И най-вече предоставя ти се възможност да видиш как изглеждат нещата и от друга гледна точка. Можеш да се видиш в нова светлина. Друга гледна точка.

Това е нещо за което всеки мечтае... Или скуката и стереотипите ти подхождат?

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 15:44



Данило погледнах нещата от друга гледна точка няколко дни преди "новото начало".Написах и тема в която обяснявах защо съм ЗА хана ама ти явно си го проспал

Сега съм приел, че това тук и сега е клуб Кастанеда и си пиша за нещата които ме интересуват.Ако мога да си позволя да ти давам съвет то е и ти да правиш така



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 08:39



Ако не ми пукаше за клуба, щях да искам да видя някой да го модерира при правила като тези, или някакви други закачени отгоре, и при задължително регистрирано писане.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 09:25



Не знам защо си се вкопчила в това регистрирано писане и правила -може би си имаш мотиви които мисля,че обясни -ето клуб важното е да има какво да каже човек





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 10:19



да, важното е да има какво да каже, или какво да чуе човек- все едно.

когато обаче това което има да се казва касае само някакви правила и някакво модериране, тогава става това което стана с клуб Кастанеда.
Питам се къде са сега тези които искаха уж да говорят свободно по теми от кастанеда, а говореха за всичко друго но не и за това.
питам се и си отговарям де...
Те чакат. Чакат да се отвори клуба и да започнат отново същата песен. както винаги досега.

"По делата им ще ги познаете"



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 10:49



Ами в крайна сметка така се получи - малко преди да затворят клуба го осъзнах и си го и казах но ме обвиниха в предателство

Не случайно нагуалите сума ти време търсят подходящи хора за чираци



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
АвторXaнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 12:01



За мен беше много интересно да наблюдавам шоковата им реакция след като ти взе друг курс.
всъщност и това няма кой знае какво значение, просто е добър пример за липсата на пределна честност към себе си и към собствената си мотивация, за осъзнаване на истинските причини за действието.
Последвалия "вакуум" е добра среда за да се наблюдава като застинала картинка всичко това.

Силата наистина е безлична, и ако те в случая черпиха от твоя импулс, я използваха за деструктивни цели.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 12:05



много бързо прощаваш!
май забравяш че говориш с човека заради който закриха клуба

нека страда





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
АвторXaнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 12:33



аз няма какво да прощавам или не прощавам.
просто говорим за някои неща, тук и сега.

има една стара индийска поговорка- "Живота винаги е прав!", т.е. всичко което се случва е точно това което трябва да се случи, което е възможно да се случи и което е най-добре да се случи. Или както мъдро казва Ошо "Ако нещата можеха да бъдат други щяха да бъдат други"

и ти сега какво искаш от мен- да живея в миналия момент? Защо? С каква цел? С каква полза? Това не ми се вижда практично, и дори ми се вижда глупаво- миналото може да служи само за анализ, но да се капсулира човек и да го изживява непрекъснато????

Нещата са в движение и момента сега е такъв, какъвто е.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 13:05



ако Волка сега е паднал защо да не го ритнеш да си напраиш кефа





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 13:23



ша ма умориш,

, майтапиш ли се, чудя се как да ти отговоря



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.07 13:33



И кой те излъга, че вълка е паднал?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 13:57



не разбираш ли в случая безупречността изисква не да си добра а лоша



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 13:59



само се престува нали
затова мачкай





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 14:22



това твоята безупречност изисква това.
моята какво ми диктува ти казах по-нагоре



и мен хич и не ме интересува дали се преструва или не. това трябва да интересува него, а на мен ми е все едно.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 14:28



Не си губи времето

Сега съм по осъзнат от всякога и дори заради моето осъзнаване да е затрит временно клуба не ми пука -живота винаги е орав.Ето тук и сега има клубА, че някой живее с миналото си е негов проблем



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 14:31



Той е безупречен воин който изпитва търпението ми за което му благодаря



Редактирано от Boлk на 11.04.07 14:32.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 15:03



Такъв род осъзнавания се поддържат изключително трудно. Изискват доста голяма енергия да се вложи за поддръжката им, докато станат част от нова подредба на тонала.
Иначе са като всички емоционални осъзнавания- приключват когато се изчерпи импулса за тях, отиват в кошчето, и усвоената добре матрица на себеотразяването отново си действа.
На практика така става, докато в някой момент човек не се запита "Ооо, пак ли? докога?...". ама за целта трябва да се дебне, да се подлага на самоанализ/преглед и т.н. докато схване повторяемостта в различни ситуации.

а бе, все сме така, никой не е настрана от това...т.е, искам да кажа че и аз съм така

Редактирано от Xaнa. на 11.04.07 15:14.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 15:13



Не знам дали е емоционално -не ми потекоха сълзи от очите нито изпитах някаква силна емоция

Но дори и това да е то си се трупа.Не ми е за пръв път да преживявам книгите на кастанеда на практика



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 15:25



ами, мисля че са емоционални, ама без сълзи

-
под въздействието на някоя от основните 4 емоции- страх, гняв, радост и меланхолия. При тебе най-вероятно е било от гнева, той бил индикатор на желанието на Духа за борба, за промяна.

а защо мислиш че ДХ не разрешава на КК да говори и да разказва след някое такова емоционално осъзнаване, м?



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 15:38



Мисли-имаш право

Колкото до разказването -честно да ти кажа не знам май имаше някаква карантина 7 дни



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 17:23



ох боже.. .. ..

покрай простотийките почнах да ставам набожна май





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: amparo]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 17:25



Крайно време беше

Аалелуя



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 17:28



уливаш се, във почти всичко с което тръгнеш да се занимаваш.

естествената ти склонност да се лигавиш (по един или друг начин) е като опъната връв в която непрестанно се препъваш.

поне така го виждам аз



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: aмпapo]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 17:37



Ти па не даваш човек да се пошегува с тебе

По-кротко с обобщенията и класификациите



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 18:54



ама ти да не мислиш че като си разбрал че действията ти са погрешни и това е осъзнаване


ако беше осъзнаване щеше да си се променил
а ти само си скочил на другата крайност
стигането до крайности е глезене



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 18:59



Не са били погрешни безупречни воине

Всичко което води до осъзнаване е вярно



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 19:06



а ти каде описа какво точно осъзна и как?- че пропуснах

небезупречни воине- чрез небезупречност към осъзнаване





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 19:08



Е трябва ли небезупречния воин да описва някъде какво е осъзнал на безупречния?





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 19:27



Айде сега, докажете му всички как нищо не е разбрал, нищо не е осъзнал и нищо не е променил. Доказвайте му какво той усеща и какво той изпитва, докато ви тегли една.... И тогава ще можете да му кажете "Аз нали ти казвах..., пак съм прав.."



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 19:45



Кои са тия всички?Безупречния воин и ампаро

Симпатията ми към теб (по отскоро) и към Кайли (по отдавна) ме кара да държа много повече на вас отколкото на това неизброимо множествоА това, че един воин държи на личната си сила съм го доказал когато се обърнах против цялата подкрепяща ме групаВоина е самотно същество и битката му е самотнаКакво щастие е да срещнеш сродни тебе в тоя тайнствен свят?
П.С.Дори аза да вземе връх и наистина да им тегля по една една част от мен винаги ще знае нещо друго и това знание си е извоювано така, че ще си остане вечно там



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 20:04



Такъв род осъзнавания се поддържат изключително трудно. Изискват доста голяма енергия да се вложи за поддръжката им, докато станат част от нова подредба на тонала.
Иначе са като всички емоционални осъзнавания- приключват когато се изчерпи импулса за тях, отиват в кошчето, и усвоената добре матрица на себеотразяването отново си действа.
На практика така става, докато в някой момент човек не се запита "Ооо, пак ли? докога?...". ама за целта трябва да се дебне, да се подлага на самоанализ/преглед и т.н. докато схване повторяемостта в различни ситуации.

а бе, все сме така, никой не е настрана от това...



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 20:20



Имаш право на мнение





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.07 21:05



Само да ти кажа, че и аз често тегля по една, ма не ми пука отдавна.
Да не ти пука и на теб. Стига да го направиш и после веднага да се отдръпнеш. И после да гледаш кошера как гневно жужи.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 21:09



Не ми идва от вътре

А дойде ли ми никой не може да ме спреНепредвидим съм за някои щото съм непредвидим за себе си



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 21:29



питам сериозно за осъзнаването

питам за момента на осъзнаването защото винаги като си го спомняш си го спомняш по нов начин
т.е. след едно осъзнаване има поредица от по-малки- незнам как го беше казал дон Хуан



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 21:31



това го имаше в архива
чудя се дали пак за него е ставало въпрос



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 21:34



Ми питай си -според тебе не съм осъзнал нищо





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 21:52



аха, и даже не един път



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.07 21:56



е тук си приличаме
Както казвам, нема нужда се прикривам, щото и така и така съм си непредсказуема априори....ма некои му викат вятърничавост.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 22:02



Е то скоро ще пуснеш архива за всички





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 22:15



Вземи пусни друга тема, тая отдавна изчерпи духа в себе си.
вече се движи знаеш от кво...





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 22:18



Знаеш ли откога почувствах това?

Пусни ти



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 22:24



Аз не мога бе. Нали знайш, само акъл мога да давам, гуру съм...





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 22:27



Можеш ,можеш





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.07 22:50



Айде сега, то и аз баш гуру, ма и теми пускам, айде де.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.07 22:52



Може, ама се глези.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 22:55



Глези се ама може





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.07 22:57



Може ама си мисли че не се глези.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 23:04



Е то ако си мисли, че се глези няма да го прави





Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:07



никой бан не работи при добро желание на пишещия

ако искам да съм влязла сто хиляди пъти, точно както Волк влизаше в Кастанеда-проски се сменя елементарно и за 5 секунди

просто ме мързи....а и някак си ми е под достойнството да се боря да пиша в клуб процесинг:))))

сега понеже ми е удобно дойдох да кажа "хай" и да ви видя кво правите:)))..не тебе де





Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:11



не точно така

Дон Хуан обяснява на Кастанеда, че когато воинът вижда той знае дали енергията върви в посока на начинанието му и дали има смисъл да се преследва дадена цел или тя никога няма да се осъществи.

що не пробваш да изгребеш черно море...може Силата да дойде да ти помогне



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Boлk]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:17



е стига вече с тая теза де:))

разбрахме,че ти така мислиш ма ти казвам,че не всички са така...далеееч не всички


не,че не е вяряно за теб, щом така твърдиш, но не генерализирай



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Boлk]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:20



егаси, Буда дали е постигнал свобода чрез нагуал?



не трябва да се ограничава вселената до възможностите известни на един автор на антопологична литетратура или неговите субекти



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор shekhinah (ease)
Публикувано11.04.07 23:21



и ти не си в час



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.04.07 08:43



Дани, тук умишлено спамят в темата ти и не говорят по правилата за правилата.
Аз обаче ще разпространявам идеята за правилата на Кастанеда, независимо в кой клуб ще го правя.
Да живее Кастанеда?



Пътищата са проходими!

Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
АвторPokи (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 14:07



Пътник, забелязал съм че рано или късно спама надделява над всякакви дискисии. Обикновенно се започва с нещо общо, след това нещата минават в един доста персонализиран план на личностна основа, след това започват капризи, дразнене, опити да се наложи кой прав кой крив, накрая се скарат и не могат да се понасят.

А всъщност само трябва да се придържат към една отстраненост от дискусията, от себе си, от пристрастията си. Не, не обвинявам никого и не съдя. Може и да не е така... Айде да бягам че и аз спамя.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 16:09



не обобщавам нищо :)

освен това смятам че съвсем прекрасно съзнаваш че е вярно. не че не можеш да изкараш един цял живот лигавейки се, но това ли е наистина което искаш от себе си?



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: Pokи]  
АвторПЪTниk (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 17:24



Роки, аз мисля че няма спам. Това че някой изразява себе си не е спам. Спам е несъвършенното ни възприятие. Всяка дума има всякакъв смисъл. Всичко онова, което не разбираме или не ни харесва или не е по нашите правила ние наричаме спам-ЕЙ ТОВА Е СПАМ.
За мен всеки който нарича нещо за спам е расист!


Ние не можем да променим света, не можем и да избягаме от него, но можем и трябва да се приспособим към него....дори към спама.



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: shekhinah]  
Автор ПЪTниk (непознат )
Публикувано13.04.07 21:03



Здрасти,
Влизай отвреме навреме, в момента има какво да се види тук, за виждащите


Извини ме, но не мога сега да ти отговоря защото съм много зает с едно прикриване, абе мазнене му е думата, защото си мисля че в скоро време може да има гласуване за модератор на новия клуб, а ми трябват гласове и заради това им обръщам внимание тук...
Иначе знаеш че другите са тъпи и скучни и назад с материала в сравнение с мен, но трябва да им се водя малко по ъкъла тук че нали ти казах...
Хайде че имам много работа....ама то не всичките се усещат...бе няма какво да ти говорим
Само аз зная че скоро няма да има клуб, даже и Киро не знае.
Баси и гадорията, преди, при врявата за модераторството в Кастанеда ми са падна гадната роля и сега след като го няма, пак на мен...е, до кога все на мен



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 21:12



ц ц ц ццц ц ц.. горкичкия! чак ти избледня синьото от толкова тормоз!



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: shekhinah]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 21:15



ама, пръдло, ти шекина ли си или шикалка?

насра се да риташ против баба Хана, значи, верно на умряло куче нож вадиш - то бива отмъстителност, то може, ма твоето минава границата на ОСД-то, ако се сещаш какво искам да кажа



Тема Re: Обсъждане на правила в клуб Кастанеданови [re: amparo]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.04.07 08:57



Това лесно се оправя, не е като онова.



Пътищата са проходими!

Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.04.07 09:02



Бана по ник вече сработва, може да опиташ.



Пътищата са проходими!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.