Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
АвторXaнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 12:33



аз няма какво да прощавам или не прощавам.
просто говорим за някои неща, тук и сега.

има една стара индийска поговорка- "Живота винаги е прав!", т.е. всичко което се случва е точно това което трябва да се случи, което е възможно да се случи и което е най-добре да се случи. Или както мъдро казва Ошо "Ако нещата можеха да бъдат други щяха да бъдат други"

и ти сега какво искаш от мен- да живея в миналия момент? Защо? С каква цел? С каква полза? Това не ми се вижда практично, и дори ми се вижда глупаво- миналото може да служи само за анализ, но да се капсулира човек и да го изживява непрекъснато????

Нещата са в движение и момента сега е такъв, какъвто е.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 13:05



ако Волка сега е паднал защо да не го ритнеш да си напраиш кефа





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 13:23



ша ма умориш,

, майтапиш ли се, чудя се как да ти отговоря



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано11.04.07 13:33



И кой те излъга, че вълка е паднал?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 13:57



не разбираш ли в случая безупречността изисква не да си добра а лоша



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 13:59



само се престува нали
затова мачкай





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: _xXx_]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 14:22



това твоята безупречност изисква това.
моята какво ми диктува ти казах по-нагоре



и мен хич и не ме интересува дали се преструва или не. това трябва да интересува него, а на мен ми е все едно.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 14:28



Не си губи времето

Сега съм по осъзнат от всякога и дори заради моето осъзнаване да е затрит временно клуба не ми пука -живота винаги е орав.Ето тук и сега има клубА, че някой живее с миналото си е негов проблем



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 14:31



Той е безупречен воин който изпитва търпението ми за което му благодаря



Редактирано от Boлk на 11.04.07 14:32.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 15:03



Такъв род осъзнавания се поддържат изключително трудно. Изискват доста голяма енергия да се вложи за поддръжката им, докато станат част от нова подредба на тонала.
Иначе са като всички емоционални осъзнавания- приключват когато се изчерпи импулса за тях, отиват в кошчето, и усвоената добре матрица на себеотразяването отново си действа.
На практика така става, докато в някой момент човек не се запита "Ооо, пак ли? докога?...". ама за целта трябва да се дебне, да се подлага на самоанализ/преглед и т.н. докато схване повторяемостта в различни ситуации.

а бе, все сме така, никой не е настрана от това...т.е, искам да кажа че и аз съм така

Редактирано от Xaнa. на 11.04.07 15:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.