Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 14:24



Дай правилата ти. Забрави какво съм писал и какво съм предложил. Действай свободно и с въображение както ти диктува сърцето.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 14:26



Сърцето ми диктува,че клуба ще бъде възстановен и то със стария му архив и Хана за модератор





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 14:42



Още по-добре. Значи сега разкрии истинските си възможности. Вече не си забранен и можеш свободно да говориш и да следваш убежденията си. Освен това имаш и подкрепящи. И най-вече предоставя ти се възможност да видиш как изглеждат нещата и от друга гледна точка. Можеш да се видиш в нова светлина. Друга гледна точка.

Това е нещо за което всеки мечтае... Или скуката и стереотипите ти подхождат?

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 15:44



Данило погледнах нещата от друга гледна точка няколко дни преди "новото начало".Написах и тема в която обяснявах защо съм ЗА хана ама ти явно си го проспал

Сега съм приел, че това тук и сега е клуб Кастанеда и си пиша за нещата които ме интересуват.Ако мога да си позволя да ти давам съвет то е и ти да правиш така



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 08:39



Ако не ми пукаше за клуба, щях да искам да видя някой да го модерира при правила като тези, или някакви други закачени отгоре, и при задължително регистрирано писане.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 09:25



Не знам защо си се вкопчила в това регистрирано писане и правила -може би си имаш мотиви които мисля,че обясни -ето клуб важното е да има какво да каже човек





Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.04.07 10:19



да, важното е да има какво да каже, или какво да чуе човек- все едно.

когато обаче това което има да се казва касае само някакви правила и някакво модериране, тогава става това което стана с клуб Кастанеда.
Питам се къде са сега тези които искаха уж да говорят свободно по теми от кастанеда, а говореха за всичко друго но не и за това.
питам се и си отговарям де...
Те чакат. Чакат да се отвори клуба и да започнат отново същата песен. както винаги досега.

"По делата им ще ги познаете"



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa.]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано11.04.07 10:49



Ами в крайна сметка така се получи - малко преди да затворят клуба го осъзнах и си го и казах но ме обвиниха в предателство

Не случайно нагуалите сума ти време търсят подходящи хора за чираци



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Boлk]  
АвторXaнa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 12:01



За мен беше много интересно да наблюдавам шоковата им реакция след като ти взе друг курс.
всъщност и това няма кой знае какво значение, просто е добър пример за липсата на пределна честност към себе си и към собствената си мотивация, за осъзнаване на истинските причини за действието.
Последвалия "вакуум" е добра среда за да се наблюдава като застинала картинка всичко това.

Силата наистина е безлична, и ако те в случая черпиха от твоя импулс, я използваха за деструктивни цели.



Тема Re: Ти дай правилатанови [re: Xaнa]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано11.04.07 12:05



много бързо прощаваш!
май забравяш че говориш с човека заради който закриха клуба

нека страда






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.