Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 31.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано09.04.07 23:56



Мъдро е...тва дет го е казал Хъбард...





Тема Re: Обичам те ампаро!нови [re: Dani]  
Авторamparo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 01:13



и освен всичко, не съм спала в 1-3 клас

прЕмерим



иронията ти се отразява от мен като слънчев лъч в огледало. пробвай с нещо друго, знае ли се, може пък да проработи



Тема Ролята на модераторанови [re: Mierin]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 08:02



Ще си позволя да изразя следното мнение за ролята на модератора:

Дон Хуан какво е казал на Кастанеда като е влязъл в къщата.

Ето това са стаи за прикривачи, а това за сънувачи. Нямаш право да ходиш при сънувачите.

Това е модератора в клуба. Да отдели едните от другите в къщата, а не да казва кое е правилно и кое не. Не да участва в дискусии.

В клуба обаче влизат и обикновенни хора, магьосници които търсят енергия и летачи.

Ролята на модератора е да ги отдели и да даде възможност на всички, а не да дава оценки кое е трябва да бъде и кое не.

Модератора не е майка закрилница, а само от време на време почиства форума от спам. Самото почистване обаче е прозрачно, лесно и може да се проследи и отчете статистически.

Модератора трябва и да промотира темите на прикривачите и сънувачите на други места в Интернет и ако се събере материал даже да се издаде брошура, книга или каквото и да е. В този смисъл клуба е филтър и място за събиране на знания и тяхното управление.

И това трябва да го прави всеки който дойде за модератор. Без субективизъм и пристрастия.

Всеки трябва да може да го прави

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 08:32



Без нагуал няма свобода.И то не щото нагуала е нещо кой знае какво - просто никой аз - говорим за нормален не иска да се промени.Да - духовни учения ала бала -дойде ли момент за истинска промяна аза измисля хиляди причини да не го направи.Колкото до какво е казал Хъбард - да след като причина и следствие са плод на разума зависи от гледната точка като какво се възприемаш и дори може да се докаже теорема, че ти си едновременно и причина и следствие





Тема Тръгвай да искаш прошка от Хананови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 10:16



... щото като гледам вече напълно се обърка. И недей да говориш общи приказки че създаването на клуб било човешко дело пък ти си бил създаден за други по-велики дела.

Всички дела са велики и обикновенни Волк. Това разделение го правим ние и грешим, а след това плащаме.

Иди и се извини на Хана за всичко което й написа. За всички обиди и псувни иначе лошо ти се пише брато. Ако трябва всеки ден ще й пращаш цветя, извинения и ще искаш прошка докато се изчистиш.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Успокой топкатанови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 10:42



Звучиш ми тъпо.Хана не търси извинения - колкото до благодарност-благодарих и.Колкото до клуба -те ти клуб но имаш ли какво да кажеш в него?Пак ти казвам изчакай клуб Кастанеда ще бъде пуснат



Редактирано от Boлk на 10.04.07 10:44.



Тема Къде ти са извиненията?нови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 11:34



Къде ти са извиненията? Хана прие ли ги? Сигурен ли си във всичко? Да не е останала някаква горчилка и съмнения, че после отровата пак плъзва...

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема споконови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 11:58



Всичко е ок





Тема Щом е ок готви са за модераторнови [re: Boлk]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано10.04.07 14:06



Аз съм за тебе, още една госпожа се обади, ако си се извинил както трябва и и Хана ще те подкрепи. Говори с ПЪТника и още някой друг и си готов. И пиши си предизборната платформа, че когато се явиш пред хората да знаеш какво да кажеш.

Трябва да си много убедителен, няма лабаво.

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Щом е ок готви са за модераторнови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано10.04.07 14:13



Абе ти против волята ми ли ще ме правиш мод?

Не ставам за мод щото искам активно да участвам в дискусията-това противоречи на собствените ти правила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.