Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Обичам те ампаро!нови [re: amparo]  
Автор Dani (безкраен жест)
Публикувано09.04.07 16:32



Ох, как те обичам да знаеш. Умирам да има някои които да ми казва кое е истина и лъжа. Кое е смислено и безсмислено. От кое усилие има полза и от кое няма. И най-вече как да примерим усилията си, че да извлечем максимална полза за себе си. Направо си прекрасна.

Обичам те ампаро!

Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта.


Тема Re: Волк, хващай се за работа!нови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано09.04.07 18:51



Не съм нагуал братче-ако тръгна да възстановявам клуб ще е човешко дело и няма да има нищо общо с учението





Тема Re: Изсипа тонове псувни срещу Хана...нови [re: Dani]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано09.04.07 18:55



Знаеш ли кое е странното-"новото начало" се появи след като ми беше все едно кой е мод и има ли такъв - към хана изпитвам лична симпатия все едно дали е мод или не



Редактирано от Boлk на 09.04.07 18:55.



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Dani]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано09.04.07 21:43



И за какво ти е тоз модератор?


Свободта...защо трябва да се модерира изобщо?



Тема Re: Волк, хващай се за работа!нови [re: Dani]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано09.04.07 21:47



"Това е все едно воин да ходи да търси разрешение да направи нещо от някого. Такъв вариант е просто изключен. Воинът се бори да изчисти връзката си с духа и разчита единствено на личната си сила пък дори и тя да е нищожна. И най-важното пет пари не дава за крайния резултат от усилията си. "

Всичко това е ОК - съгласна съм, но не влиза ли в противоречие тезата ти с наличието на....модератор?!? Защо после трябва да искаш разрешение от "модератор" какво да пишеш и какво не? Защо ние пъдар? Ние самио неспособни ли сме да се опазим? И ако сме неспособни - какви сме такиви войни?!??





Тема Re: Изсипа тонове псувни срещу Хана...нови [re: Dani]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано09.04.07 21:51



"Воин да разчита на нечие благоразположение за да свърши някаква работа. Да си изгражда някаква предварителна представа кое е възможно и кое не е възможно и от тази гледна точка да си дозира сметкаджийски усилията и да се настройва където му е интереса. Връх на падението. "

Пак същото ще питам - с риск да досадя - защо да разчитаме на благоразположението на модератор?
Клуб Кастанеда е бил най-добре когато не е имало модератгор, най-добрите му време на са тези - без модератор... Пък ти си направи сам изводите...



Иначе и аз съм за Волк - смел е, може да върви напред и да води хора, незнам за нагуал, но има качества да е отпред...само че още не се е намерил, поне аз го виждам така......а и не знам до колко може да бъде обективен в преценките си, това още не съм го усетила...

Редактирано от Mierin на 09.04.07 21:53.



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Mierin]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано09.04.07 21:58



Може и без мод

Без нагуал обаче няма свобода щото никой нормален не иска да се промени.Трябва да бъде прилъган.



Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.04.07 22:00



Добро попадение.



Затова казвам, че предпочитам да съм роб на мъдрец, нежели свободна сред простаци.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано09.04.07 22:16



То ако мъдреца е нагуал ти няма да си му роб щото той ще те води към свободата -към робството всеки се води сам





Тема Re: Вариант на правилата за клуб Кастанеданови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано09.04.07 23:37



За да се оставя някой да ме води, значи да огранича свободата си, нали така?
Свободата, за която Пътник така бленува, в процесинга се изобразява по друг начин.
Да си в ролята на причина и да си в ролята на следствие.
И всеки, попаднал в ролята на следствие, преди това в ролята си на причина е позволил да стане следствие.
Хъбард казва, че няма истинска свобода, ако не си в състояние да бъдеш и в ролята на причина, но и в ролята на следствие.

...но това е друга бира...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.